Tomasz Karolak mógł zagrać WNUCZKĘ PREZYDENTA!

Obrazek użytkownika inextremo99
Kraj

Tomasz Karolak mógł zagrać WNUCZKĘ PREZYDENTA!
Wiadomo wszak, że "Dziadka wnuczek" TuSSk, o urlop się doprosić nie może, i wolnej chwili nie posiada by wnuczka w spocie zagrać:)

To żenujące, skandaliczne, nieetyczne, obłudne, pisowskie i /a niech bedzie/ zakłamane, żeby Pan Bronisław Komorowski, Prezydent, herbu młot oderwany od sierpa, nie zmobilizował "większej połowy" środowiska filmowców do wykonania tego reklamowego "skeczu o babci i dziadku" z Pałacu Prezydenckiego.:)

Mówiąc życzenia, Prezydent postanowił powiedzieć coś z głowy /z niczego czyli?/. Powiedział był coś takiego: "...Ona /wnuczka czyli/ miała siedzieć na kolanach u babci ale absolutnie TO SIĘ NIE DAŁO ZROBIĆ..."

Jak to, "nie dało zrobić"?! Technika tak zap....la, że nie sposób nadążyć z określeniem rzeczywistości typu: czy ja oglądam tv, czy jestem oglądany w tv? a tu zablokowali dostęp do informacji technicznych grupie trzymającej kandelabr?

Bez zbędnych specjalnych znajomości, za drobną opłatą, korzystając z prostego programu do montażu plików video, np. "czasoustalacz" by Wiśniewski, tak wmontowałbym Wnuczkę w kolana Prezydentowej że stanowiliby jedność. Choć z dalszej perspektywy ujęcie bym robił, by Pani od Prezydenta Żony nie śmieć pogrubić wizualnie.

Pytam więc. Gdzie Andrzej "Wojna" reżyser wiodący? Gdzie operator-montażysta Wiśniewski /ros. Śliwiński/? Gdzie "Aktor, który zagra wszystko" Tomasz Karolak? Gdyby wykorzystać stan rozgrzania owych tuzów współczesnego filmu, wyszedłby AVATAR polskiej techniki filmowej:) Prawdziwa "sala samobójców" z Karolakiem w rajtuzach:). Kto oznajmił Prezydentowi, że sztuczka z Wnuczką na kolanach w skeczu "O babci i dziadku", absolutnie TO SIĘ NIE DA ZROBIĆ?!

Tak więc, jak to ze wszystkim w kraju rządzonym przez nierząd, dokonano tandetnej sztuczki KASKADERSKIEJ, w tym przypadku "usiedlono" Wnuczkę na koniku /Tarantino nie odważyłby się posunąć tak daleko/, na którym bujając się zagrała rolę życia niczym "Rysiek z Klanu":)

Życzenia Pary Prezydenckiej bezcenne od 40 sekundy "spotu"

http://www.youtube.com/watch?v=QHN0mxFu7EI&feature=player_embedded

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Rola wnuczki to jak dawanie kwiatów Bierutowi :) Coś z niej wyrośnie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#217974