Co tez Bronkowi chodzi po "historycznej" , niedouczonej Głowie ?

Obrazek użytkownika Emir

Żydzi byli widoczni a wielu Polaków od pewnego momentu zastanawiało się co zrobić - zasymilować ich , wysłać na Madagaskar?
Wybicie Polskich elit intelektualnych przez morderców Hitlera i morderców Stalina zaowocowało, ze po II Wojnie w Polsce było mniej niż 2% ludzi z wyższym wykształceniem.
Sowieci z komunizującymi żydami przejęli Państwo Polskie.
Żydówka Michnik pisała nam książki do Historii
Żyd Michnik wydawał wyroki na polskich patriotów
a Żyd Ozjasz Szechter przedwojenny anty-Polak był już na długo przed 39 sowieckim szponem i agentem wpływu, później doceniony w dziale propagandy i cenzury oraz mieszkaniem luksusowym w którym wychował swojego synalka A,a,Adama Michnika, „naszego guru i autoryteta” – mówiąc Ferdkiem Kiepskim.
Klan Szechtero-Michnika ma sie dobrze do dziś posiadając propagandowa tubę AGORA z GW i innymi środkami masowej propagandy i ogłupiania – również w internecie. Masowa propaganda współczesna i poprawność polityczna nie dopuszcza do głosu wielu świetnych autorów ( łapy położone na edycjach książek naszego premiera i pisarza St. Cata-Mackiewicza....lub jego brata Jozefa)
Lub tez bierze na cenzurowane książki, które my jako Polacy znać powinniśmy a nie mamy do nich wcale lub posiadamy znacznie utrudniony dostęp lub tez wielu nie wie, ze takie książki powstały a my powinniśmy je znać.
Myślę ,ze do takich autorów należy Feliks Konieczny
http://www.kki.pl/piojar/polemiki/land/land2.html
W świetle opisanych tam zamiarów żydowskich względem Polski i Polaków moznaby zastanawiać sie czy współcześni zydzi z Izraela nie powrócili do zamiarów sprzed 100 lat. Zamiarów stworzenia JUDEOPOLONI
o których jest właśnie wspomniana powyżej praca Konecznego, człowieka, który urodził się w gorącym okresie Powstania Styczniowego. Tak wiec gdy Polska odzyskała niepodległość i i on pisał powyższe był już człowiekiem dojrzałym ok. lat 70.
Izrael – wymarzona ojczyzna Żydów po 2000 lat mając wokół niesprzyjających arabów z państw ościennych oraz do wyboru tolerancyjnych i spolegliwych Polaków -
chyba tu należy upatrywać chęci zdobycia polskich paszportów przez Izraelczyków.
Czy Izraelici wrócili do idei utworzenia Judeopoloni?
Czy mąż żydówki trojga nazwisk
Rojer- Dziadzia -Dembowska
pojechał do Izraela w tej sprawie?
Czy może zechce nas wciągać w wojnę na bliskim wschodzie?
Czy tez w celu drenowania Polaków z kasy w ramach Przedsiębiorstwa Holokaust?
Co tez Bronkowi chodzi po "historycznej" , niedouczonej Głowie

Ocena wpisu: 
Brak głosów