Co tez Bronkowi chodzi po "historycznej" , niedouczonej Głowie ?

Obrazek użytkownika Emir
Świat

Żydzi byli widoczni a wielu Polaków od pewnego momentu zastanawiało się co zrobić - zasymilować ich , wysłać na Madagaskar?
Wybicie Polskich elit intelektualnych przez morderców Hitlera i morderców Stalina zaowocowało, ze po II Wojnie w Polsce było mniej niż 2% ludzi z wyższym wykształceniem.
Sowieci z komunizującymi żydami przejęli Państwo Polskie.
Żydówka Michnik pisała nam książki do Historii
Żyd Michnik wydawał wyroki na polskich patriotów
a Żyd Ozjasz Szechter przedwojenny anty-Polak był już na długo przed 39 sowieckim szponem i agentem wpływu, później doceniony w dziale propagandy i cenzury oraz mieszkaniem luksusowym w którym wychował swojego synalka A,a,Adama Michnika, „naszego guru i autoryteta” – mówiąc Ferdkiem Kiepskim.
Klan Szechtero-Michnika ma sie dobrze do dziś posiadając propagandowa tubę AGORA z GW i innymi środkami masowej propagandy i ogłupiania – również w internecie. Masowa propaganda współczesna i poprawność polityczna nie dopuszcza do głosu wielu świetnych autorów ( łapy położone na edycjach książek naszego premiera i pisarza St. Cata-Mackiewicza....lub jego brata Jozefa)
Lub tez bierze na cenzurowane książki, które my jako Polacy znać powinniśmy a nie mamy do nich wcale lub posiadamy znacznie utrudniony dostęp lub tez wielu nie wie, ze takie książki powstały a my powinniśmy je znać.
Myślę ,ze do takich autorów należy Feliks Konieczny
http://www.kki.pl/piojar/polemiki/land/land2.html
W świetle opisanych tam zamiarów żydowskich względem Polski i Polaków moznaby zastanawiać sie czy współcześni zydzi z Izraela nie powrócili do zamiarów sprzed 100 lat. Zamiarów stworzenia JUDEOPOLONI
o których jest właśnie wspomniana powyżej praca Konecznego, człowieka, który urodził się w gorącym okresie Powstania Styczniowego. Tak wiec gdy Polska odzyskała niepodległość i i on pisał powyższe był już człowiekiem dojrzałym ok. lat 70.
Izrael – wymarzona ojczyzna Żydów po 2000 lat mając wokół niesprzyjających arabów z państw ościennych oraz do wyboru tolerancyjnych i spolegliwych Polaków -
chyba tu należy upatrywać chęci zdobycia polskich paszportów przez Izraelczyków.
Czy Izraelici wrócili do idei utworzenia Judeopoloni?
Czy mąż żydówki trojga nazwisk
Rojer- Dziadzia -Dembowska
pojechał do Izraela w tej sprawie?
Czy może zechce nas wciągać w wojnę na bliskim wschodzie?
Czy tez w celu drenowania Polaków z kasy w ramach Przedsiębiorstwa Holokaust?
Co tez Bronkowi chodzi po "historycznej" , niedouczonej Głowie

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

... co mu Putin każe (via WSI):):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#388978

większych kłopotów. Temat praktycznie "nie interesuje" ani lemingów, ani polityków lewych, ani mediów "głównego nurtu" (co zrozumiałe), ani "fajnych prawicowców", ani polityków "prawicowych", ani mediów "prawicowych" i "patriotycznych". No chyba, że trzeba wykazać radosne wsparcie. Czasem tylko ktoś cichutko napomknie nieco krytycznie w tym temacie, z reguły pomijając istotę rzeczy (np. nieźle na ogół piszący Chodakiewicz, stwierdzający, że pisanina Grossa i poparcie dla niego w USA, wpisuje się w  konflikt między liberałami (lewicowcami) a konserwatystami. Stwierdzenie takie wyglądające na ewidentnie niemające oparcie w rzeczywistości, wyrażone było chyba po to by krytykujac Grossa, nie podpaść wpływowej mniejszości ).

A jak nikt "nie chce" tego zauważać, to można robić wszystko, nie obawiając się nie tylko sprzeciwu, ale nawet szczątkowej krytyki.

Ba, można też twierdzić i głosić wszystko:). Jak czytam na bardzo słusznej :)) stronie:

Podstawą etyki żydowskiej jest miłość bliźniego. Na tym imperatywie pisma świętego „Kochaj bliźniego, jak siebie samego" zbudowany został cały gmach moralności  żydowskiej, znajdujący swój wyraz w Biblii, Talmudzie, Midraszu i innych księgach żydowskich. Ta myśl przewodnia, jak nić nierozerwalna przewija się w całej literaturze starohebrajskiej, począwszy od Biblii aż do ksiąg chasydzkich. W zaraniu naszych dziejów nauka Boża naucza nas, że bliskim ma być Żydowi każdy bez względu na pochodzenie, narodowość, religię.:)))

Pytanie wobec tego: skąd czerpał wiedzę, przekonania i z czego się uczył rabin Ovadia?:))))

"Duchowy lider partii Szas rabin Ovadia Yosef wystąpił z tradycyjnym sobotnim kazaniem, skierowanym do swoich wyznawców.
Były główny sefardyjski rabin Izraela rozważał tematy, związane z teologicznymi aspektami zachowania soboty i wykorzystania ludzi nieżydowskiego pochodzenia przy obsługiwaniu żydów, zachowujących święty dzień tygodnia (szabat).

„Goje zostali stworzeni przez Boga w tym celu, aby obsługiwali żydów w sobotę. To jest jedyna przyczyna, dlaczego Bóg dopuścił, by pojawili się oni na świecie. Nie ma miejsca dla gojów w tym świecie, jeśli nie służą oni żydom”, - oświadczył duchowy lider partii Szas.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#389028