Zamieniono ciało Prezydenta RP Kaczorowskiego

Obrazek użytkownika Jadwiga Chmielowska
Kraj

Prezydent Kaczorowski nie leży w Świątyni Opatrzności Bożej. Doszło do kolejnej zamiany ciał ofiar tragedii w Smoleńsku

TUSK i jego ekipa na budowy i tam do końca życia niech zapieprzają z kilofem i łopatą do tego sie może nadaja a jak nie, to miotły w garść, żadnego bałaganu nie narobią!
Pod TRYBUNAŁ STANU!

Więcej tutaj:
http://wpolityce.pl/wydarzenia/39202-prezydent-kaczorowski-nie-lezy-w-swiatyni-opatrznosci-bozej-doszlo-do-kolejnej-zamiany-cial-ofiar-katastrofy-smolenskiej

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

http://niezalezna.pl/34164-msz-zostawilismy-cialo-prezydenta-rosjanom

MSZ: Zostawiliśmy ciało prezydenta Rosjanom
(foto. prezydent.pl)Przedstawiciele MSZ przyznali, że dzień po katastrofie między 5 rano a 12 w południe w niedzielę ciało śp. prezydenta prof. Lecha Kaczyńskiego pozostawało bez jakiejkolwiek opieki konsularnej czy innych polskich służb, w tym Biura Ochrony Rządu.

- Ciało śp. Lecha Kaczyńskiego pozostawało bez opieki przez kilka godzin po między godz. 5 a 12 w niedzielę – przyznał kierownik wydziału konsularnego w Moskwie Michał Greczyło, odpowiadając na pytanie, jak ciało prezydenta zostało zabezpieczone przez polskie służby i czy były takie momenty, kiedy pozostawało bez żadnej opieki.

– BOR powinno chronić prezydenta nie tylko przed śmiercią czy uszkodzeniem ciała, ale także m.in. przed ośmieszaniem czy naruszeniem godności ciała – mówi „Gazecie Polskiej Codziennie” były wiceszef Biura płk Tomasz Grudziński.

MSZ jednak nie ma sobie nic do zarzucenia. – Konsulowie są krytykowani i muszą się tłumaczyć z tego, czego nie zrobili, choć robili to, co do nich należało w 100 proc. – mówi „Codziennej” dyrektor departamentu MSZ Mirosław Gajewski.

– Współczuję panu Gajewskiemu, że musi się tłumaczyć, bo odpowiedzialni za ten skandal są najwyżsi urzędnicy państwowi – komentuje Witold Waszczykowski, były wiceminister spraw zagranicznych i b. wiceszef Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Politycy PO nie chcą komentować sprawy, ponieważ nie słyszeli tej wypowiedzi. – Ja też nie jestem w stanie tego skomentować. Zwyczajnie brak mi słów – mówi była minister spraw zagranicznych Anna Fotyga.

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#300860

10.04.01 wykonali to podstawowe zadanie w 0,0% = 100% trupów (w tym także własnych funkcjonariuszy)

Skoro z ust urzędasów tuskowych x razy słyszałem że służby te "zdały egzamin" to już żadna kuriozalna wypowiedź typu Zdradka Ćwierkacza że jakoby MSZ zdaje egzamin obsadzając placówki ruskimi szpiegami, mnie nie zdziwi

Gdzies tam z tyłu głowy tylko kolaczą się pytania - jeżeli taki jeden z drugim jednak wie co mowi o tym "zdawaniu" egzaminu to:

- przed kim go ci figuranci zdawali?

- jakie to na prawdę były zadania?

- jakie były kryteria oceny skutecznosci dzialań?

- jaką nagrodę otrzymali i otrzymają jeszcze za tego typu działalność?

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#300870

Premier Tusk, Sikorski, Kopacz, Szejnfeld i inni postępują z Polakami jak zapchleni oszuści na targu, co to zachwalają i sprzedają zgniłe jajka. Tyle ostentacyjnie zdradzieckiego smrodu jeszcze w Polsce nie było. Won stąd łachudry! 

Chrust

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Chrust

#300916

Pani Jadwigo, Pani jeszcze wierzy w tę fasadową milewskopodobną sprawiedliwość III RP i jej "TRYBUNAŁ STANU"?

Pod moją jurysdykcją tej dzisiejszej fasady i sprostytuowanej pudernicy nie przywiduję.

Pozdrawiam,
Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#300922