Sam sobie jesteś winny Jarek!!!

Obrazek użytkownika zib1
Kraj

RozPOznanie zakończone. Razwiedka wraz z „zaprzyjaźnionymi mediami” wzmocniona przez niezawodne sondażownie /a może to jedno i to samo/ zakończyła ostatni etap przygotowawczy przed akcją kryptonim „ Nie damy ukraść księżyca”. Konkluzje są bardzo obiecujące, odmóżdżeni przyjęli nawet wersję że pracownicy biura POselskiego PISu POzabijali się nawzajem , jeden z nich rzucił się z nożem na drugiego uzbrojonego w przerobiona bron gazową POchodzącą z tajnych arsenałów PiS. Broń ta jest przygotowana do zbrojnego obalenia Demokracji i wprowadzenia terroru Kaczyzmu. Ryszard C. był zaś cynglem Pisu, który przyszedł PO broń i instrukcje, a celem jego miał być stefek zwany małomównym lub wyważonym.
Obrońcy Demokracji jeszcze nie zdecydowali się ostatecznie, który wariant POzbycia się koszmaru „recydywy rządów PiS” wybiorą.
Mogą zadekretować POświęcenie kogoś ze swoich tak jak to było prawdoPOdobnie w Smoleńsku, kiedy z listy zostali wycofani grzechu z psychiatrą i zastąpieni kimś mniej POtrzebnym.
PO takim „Zamachu na demokrację” PO kilku tygodniach działań razwiedki, w majestacie prawa i lewa PiS zostanie zdelegalizowane.
Rozwiązanie to jednak ma swoje słabe strony, a właściwie jedną, nie eliminuje J.K., nie wiadomo tez jak PO tym zachowa się kilka milionów Polaków. Najlepiej i najprościej byłoby gdyby wyszli na ulice, byłby POwód do wprowadzenia stanu wojennego i całkowitego rozprawienia się ze wszelkimi POtencjalnymi zalążkami oPOzycji. Siły zbrojne naszych starszych braci będą gotowe nam POmóc w walce o utrzymanie demokracji. Przecież nie można zrobić PO raz trzeci tego samego błędu co jarusel, czy ostatnio wielki don ,nie można POzostawić watah niedorżniętych. Tylko co zrobić jak na ulice nie wyjdą, jak zaczną knuć i zakładać nowe partie, jak zejdą do POdziemia?
Z tego względu o wiele praktyczniejsze będzie POzbycie się źródła wszelkiego zła-POtwora. Sam sobie jest i będzie winien. Przecież otrzymywał sygnały z czerskiej, przecież odrzucił prośby intelektualistów listownych, przecież nie chce on zgody , o czym świetnie wiedzą bywalcy „Zakąsek i Przekąsek”. A wystarczyło by tylko aby wyrzekł się złości i wstąpił do jakiegoś klasztoru, najlepiej z formułą milczenia, czy to wiele? Przecież w zamian za to mógłby PiSać sobie pamiętniki ,które by były kontrolowane tylko raz na tydzień/sic!/, w zamian za przemianę już PO pięciu latach przestałby on sam i jego przyjaciele być obciążani za wszelkie zło. Co więcej była by zgoda na POmnik dla brata, gdzieś w kącie POdwórka klasztoru.
Jednak to POtwór,którego trzeba się POzbyć. Na POczątek wyślę mu się list z proPOzycją ,aby nie POjawiał się na POgrzebie bo sPOtka go nieszczęście, POtem będą następne proPOzycje, a jak już się gdzieś POjawi i coś się mu stanie to sam sobie winien, mógł zostać w domu. Czyż nie, młodzi jak bydłoszewski, a wykształceni jak taras?

zib1

Brak głosów

Komentarze

Jan Bogatko

...nam przypada rola forsujących edukację obywatelską. Namawiam do wejścia na onet.pl. gdzie mamy wiele do zrobienia w tym kierunku,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#99096

Kiedyś,dawno,dawno, udzielałem się na forum GW/wtedy praktycznie innych nie było/.Byłem tam do czasu gdy zaczęło sie onecić, gdy nie było z kim podejmować dyskusji, a zaczęło się napierniczanie.
Pozdrowienia
zib1

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrowienia
zib1

#99163

Nie czytałeś ustawy o partiach politycznych. Tam jest precyzyjnie wyliczone w jakich przypadkach partia może zostać WYKREŚLONA Z REJESTRU, podkreślam WYKREŚLONA.
Nie ma w ustawodawstwie ani słowem o możliwości delegalizacji jakiejkolwiek partii.
Andrzej.A

Vote up!
0
Vote down!
0

Venenosi bufones pellem non mutant Andrzej.A

#99152

nie sądzę, aby to był dla nich jakiś problem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#99154

Gdzie był jak wzywano do stosowania metod "niedemokratycznych" w obronie naszej najwspanialszej "demokracji"
Pozdrowienia
zib1

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrowienia
zib1

#99165

Dziś w TVP1 o 00:05, słynna "Sowiecka historia".
Kto nie oglądał, to ma okazję dziś o północy pogłębić swoją wiedzę o wiele nieznanych i niepublikowanych faktów na temat genezy socjalizmu, nacjonalizmu. Gorąco polecam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#99176

"Sowiecka historia".-znamy:)
http://www.megavideo.com/?v=BNS1NBRK

Vote up!
0
Vote down!
0
#99181

Mój wpis powyżej, powinnam poprzedzić zapytaniem lub prośbą, przepraszam. Kiedyś oglądałam i wiem jak ten film zaskakuje swoim przekazem, dlatego polecam szczegolnie młodym.

Vote up!
0
Vote down!
0
#99178

nie nacjonalizmu, ale powinno być nazizmu! Jeszcze raz sorry.

Vote up!
0
Vote down!
0
#99179

Pozdrawiam
zib1

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrowienia
zib1

#99180