Wszelkiej POmyślności-wdzięczni Polacy

Obrazek użytkownika zib1
Kraj

WRONisławowi Zygmuntowiczowi Buc-Kompromitacji,

spełnienia marzeń o POlowaniach.
Drogi WRONisławie POłącz swoje pasje, tę do waaadzy z tą do POlowań, w jedynym na świecie miejscu, idealnym dla każdego myśliwego, sPOlszczonego rosjanina szczególnie.
Życzę Gubernatorstwa Syberii i POlowania z dzidą lub toPOrem na białe niedźwiedzie.
To wyzwanie dla ciebie, dla "prawdziwego samca" . Gdyby zabrakło niedźwiedzi, możesz drogi/sic!/ WRONku zabrać swego druga walikonia,on już chyba tylko białego misia nie udawał.

Donaldowi Thuske wiele radosnych chwil POdczas oglądania występów swojej ukochanej reprezentacji piłkarskiej. Zachwytów przed telewizorem PO bramkach strzelonych przez rodaków: Klose, Podolskiego, Odonokora i Ballacka.
SPOkojnego przeżywania EURO 2012, gdzieś w cichym ,przytulnym czteroosobowym POkoiku, we Wronkach lub Sztumie, bez natrętnych dziennikarzy i bez konieczności wstawania z pryczy. Bądź donku tam gdzie masz najwięcej fanów, między swymi.

Grzesiowi Szittynie wszystkiego, wszystkiego co najlepsze, abyś Grzesiu doczekał pełnej i niezakłóconej przez jakiegoś niemieckiego przebierańca, władzy.
Choć przez tydzień, choć przez jeden dzień, choćby z 10 minut przed aresztowaniem, niech spełnią się twoje sny.

Zbawcy, niezłomnemu obrońcy swojej Rodiny, Wojciechowi Władysławiczowi/?/ Jaruselskomu, szybkiego POwrotu do niej.
Zaraz PO tym jak wdzięczni Polacy POtraktują cię równie gorąco i serdecznie, jak ty ich traktowałeś przez całą swą namiestnikowską karierę. Jeśli jeszcze będziesz wojtusiu w stanie.

A,Schechterowi aby wciąż, jak zawsze miał rację i to nie jakąś ulotną, którą musi POtwierdzać „niezależny sond”,ale tę prawdziwą.
Taką,której można dotknąć, skonsumować. Racje chleba i wody oraz przyjemnych klawiszy.

Bolkowi Bolesławowiczowi - mądrości mędrcowi życzyć nie wypada, ale miej się Bolku ciepło i dobrze. Obalaj z mietkiem komunizm gdzieś na Kubie czy w Korei .
Nie możesz sPOcząć, Świat cię potrzebuje.
Tyle masz jeszcze wielkich czynów /z motorówką lub bez/ do zrobienia,tyle murków do przeskoczenia czy obalenia, tyle jeszcze doktoratów do odebrania. Bądź wielki, byle jak najdalej od tych niewdzięczników , których sam czy razem z mieciem wyzwoliłeś.

Najsłynniejszemu cieciowi, dalszej owocnej nauki rosyjskiego i tytułu oberciecia POdczas długiego urlopu w ramach turnusu -”Poznaj język swych przyjaciół w intensywnym 20-letnim kursie z wszelkimi wygódkami i w atrakcyjnym towarzystwie ”.
Okna/okienka/ z widokiem na POkoik don donka.

Niesiołkowi POsPOlitemu z rodziny gnojarków - miękkich łyżek i widelców POdczas przedłużonych wczasów w Tworkach i oczywiście wymarzonego tytułu Marszałka przed nazwiskiem, obojętnie czy będzie to nazwisko Bonaparte czy Stalin.

Wszystkim POzostałym , odPOczynku PO trzyletniej harówce, odPOczynku długiego i oczywiście na koszt POdatnika, należy wam się.
Nie wybudowaliście zbyt wielu zakładów wyPOczynkowych więc może być trochę tłoczno, ale za to co za towarzystwo!

Radsikowi – jeszcze pół litra, a nawet litr.

Wasz wdzięczny zib1

Ktoś się dołączy ,a może coś doda?

Brak głosów

Komentarze

i wspomnę o takim jednym, który niegdyś swoją narzeczoną i rodzonego brata ubekom sprzedał.
We Wronkach, czy w Sztumie takich najbardziej lubią.

Pozdrawiam :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#116806

POtem spróbuję dodać dla niego specjalne życzenia.
Pozdrowienia
zib1

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrowienia
zib1

#116809

Drodzy Niepoprawni nie mogę zrozumieć jednej rzeczy .Dlaczego PO ma tak znaczne poparcie pomimo  tak wielu niezadowolonych.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#116831

Matrix, tylko Matrix.
Pozdrowienia
zib1

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrowienia
zib1

#116835

Wincenciku, czytaj "wina", nie "wino" bo już się oblizujesz... Winy w centach mierzyć będziem - ileś ich nakradł - tylu szczęśliwych dni ci życzę. W pierdlu oczywiście!

contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#116880

Nie ma NIPu to tyle dni ile wychodzi z cyferek w PESELU.
Pozdrowienia
zib1

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrowienia
zib1

#116883