Psy uczą pobłażliwości

Obrazek użytkownika Kajeka
Idee

13.07.2010 12:33 0
Psy uczą pobłażliwości

Psy uczą pobłażliwości. Przez pisanie na bloku musiałem zrezygnować z oglądnięcia filmy o pieskach. Przy okazji nowego filmu o pieskach, wzywający mnie na blogu do odpowiedzi Pan musiał zaczekać. Ważniejsza okazała się potrzeba oglądnięcia w niedzielę o 9,30 dokumentalnego filmu o psach. Pt."Genialne zwierzęta"- Cieszę się, że pooglądałem ten program, odpadła potrzeba z wrócenia się do blogierów psychologów o wyjaśnienie mi dziwnego zjawiska. Poza wyjaśnieniem jednego przypadku zachowania mego psa, nauczyłem się większej pobłażliwości do nawiedzonych ludzi. Jak to się stało? Wyjaśnię w skrócie i w uproszczeniu, do jakich wniosków doszli badacze. Otóż pod wpływem czynników zewnętrznych w organizmach psiaków wyrabia się nowe połączenie neuronowe między danym organem a mózgiem.

Czynnikami zewnętrznymi może być selektywna hodowla,tresura,zwiększona czynność danego organu itp. W przypadku ludzi może to być: pranie mózgu /tresura/ przez media i ich władców, pomieszanie pojęć przez słownictwo komunistycznej nowo mowy.

Jak się zachowują psy i ludzie z tym nowym połączenie neuronowym?

Psy, zwiększoną potrzebą kontaktu z opiekunami i próbami przypodobania się im. agresją, wyczulenie z dużej odległości, na dźwięk sygnalizującą zbliżanie się opiekuna, wyczulenie na bodźce wzrokowe itp.

Jak reagują ludzie pod wpływem nowego połączenia neuronowego: też chęcią przy podobania się za wszelką ceną swoim właścicielom i podległym im mediom, agresją na sygnał wzrokowy lub dźwiękowy itp.

Jak to wygląda w praktyce: ano występuje następującą reakcją na wymienione słowa?

Synagoga to, polski Papież, żyd huzia na niego, Rydzyk to przyszyta łatka na PIS-zamknąć oczy zaszczekać go na śmierć. Słuchacze Radio Maryja, moherowe berety pozagryzać, ośmieszyć , stłamsić, rozszarpać, wyeliminować, bez tych paru milionów słuchaczy droga do postępu i bogactwa moich panów łatwiejsza.

Jarek K. ,upolować zastrzelić,wypatroszyć, nie wybaczyć, że kiedyś stanął na drodze wyrugowanych ambicji moich panów.

Publicze media, hau jepszy publiczny dom.

Naród co to takiego ,wypowiedzieć wojńę, wr. wr.

IV Rzeczpospolita,- pokryć pianą wściekłości, poco nam znaczenie tego pojęcia, kojarzy się ono, ze sprawiedliwością społeczną wr, wr, hau zgrozo tępieniem afer, przeszkodą z brataniu się komunistycznymi zbrodniarzami i ich panami patriotyzmem, co za straszne słowo. Przeklętą prawdą, uczciwością, celowym wykorzystaniu pieniędzy z Uni, ratunku dość uszy bolą.

A co to ma z moim uczuciem zwiększonej pobłażliwości. Otuż nie są w pełni winni ludzie, działające pod wpływem narosłego w organizmie zwyrodnienia.

Powiedzie powinni się leczyć tak, ale jak, gdzie i za ile.

Na brak połączeń nerwowych dobra jest rehabilitacja, a na ich nadmiar??

Gdzie się mają leczyć??, W sanatorium psychiatrycznym??, Przy niedoinwestowaniu służby zdrowia jak?. Zaraz, zaraz a może służbę zdrowia celowo doprowadza się do ruiny, by nie wyrwała władzy wpływu na wytresowane ludzkie pieski.

Biedne ludzkie pieski, żal mi Was.

P.S. przypominam o moim apelu o stworzeniu na początek strony do stworzenia komitetu założycielskiego stowarzyszenia budowy muzeum ludzi zamordowanych i pogrzebanych nawet bez krzyża.

,"Jeżeli my zapomnimy o nich niech Bóg zapomni o nas"

kajeka@op.pl

Ocena wpisu: 
Brak głosów