osiągnięcia PO i PIS

Obrazek użytkownika Kajeka
Idee

02.07.2010 14:32 0
opublikowana w: Bronisław Komorowski, Debaty o Polsce, Salon Polityczny
osiągnięcia PO i {PIS

Pisałem że należy wykorzystywać związki z USA dla osiągnięcie od nich za to konkretnych korzyści / miałem na myśli choć nie napisałem tego -duże dozbrojenie polskiego wojska. Pisałem że nowych śmierci polskich żołnierzy winny jest Komorowski przez swoje wypowiedzi dla zaspokojenia chorych ambicji nie liczących się z ceną nie swojej krwi Często tylko wyrywa z kontekstu moje wypowiedzi przeinacza, je i wręcz fałszuje. Znam tą metodę, naprzód stosowali ją ubowcy, teraz stosuje PO. Wielokrotnie o tym pisałem, ale zatykanie na uszu na prawdę to metoda stara jak świat. Zamiast mówić o osiągnięciach jednego kandydata sprawiedliwiej jest mówić o osiągnięciach i brakach osiągnięć obu .
Kaczyński-1/ Renciści- dodanie do wprowadzonej rocznej rewaloryzacji dodatku od wzrostu płac.
Ogólnie ludność miejska:, zmniejszenie bezrobocia, wzrost gospodarczy, częściowe dozbrojenie wojska i zwiększenie bezpieczeństwa przez zacieśnienie sojuszy z USA. Zerwanie z tezą, PO. ze jak się jest miej rozwiniętym gospodarczo to należy być pokornym. Przez liczenie się z sobą liczą się inni z nami. /Znana prawda/. O rolnictwie mówił kryminalista Leper kradnąc zasługi św. pamięci Kaczyńskiego i przepisując je sobie.
Ale dla mnie najważniejszą historyczną wręcz zasługą i osiągnięciem jest to, że kolosalnie zwiększył

Patriotyzm Polaków, znaczenie kraju, z którym zaczęto bardzie się liczyć i zmniejszył odczucie niższości w śród Polaków z powodu i ich kolosalnie niższej stopu życiowej, i dużej niedojrzałości demokracji.
Brakiem osiągnięć dla wielu i dla mniejest nie zrobienie cudu i braku comiesięcznego wzrostu dochodu conajmniej o 100 zł. Drugim brakiem spowodowanym nie sprawieniem uciechy SLD, jest nie zwrócenie się z apelem do narodu o otrzeźwienie i porzucenie PO.
Osiągnięcia Komorowskiego - /jeżeli są jeszcze inne proszę mi je wymienić/
Osiągnięcie do perfekcji sztuki okłamywania i składania pustych populistycznych nie realnych obietnic.
/ nowa Irlandia całe szczęście że to pusta obietnica/ , powrót, młodych emigrantów-/mimo kryzysu na zachodzie nie wracają/ ,obniżenie podatków i setki nierealnych populistycznych obietnic.
Wypowiedzenie wojny społeczeństwu, zawłaszczenie wbrew konstytucji wszystkich instytucji, zniszczenie lub ograniczenie szeregu instytucji, /neutralna TV, IPN itp.
Spuszczenia z łańcucha z konkretnym zadaniem swoich zaprzyjaźnionych polikotów. Pogrzebanie projektu bezpartyjnej kadry urzędników. Wspaniały koncert obłudy w tej chwili wygłaszany przez Tuska na dotąd niezależnej TV ,obecnie zawłaszczanej w wyniku manipulacji.
Celowe systematyczne i trwałe poczynając od odmowy POPIS -u, podzielenie narodu.
Zarzucane przez karierowiczów PO braki osiągnięć.- Nie ogłoszenia polowanie na mających inne nie prawomyślne przekonania, braku kongresu zjednoczeniowego z SLD. itp.
Ostatnia sprawa ,proszę powiedzieć mi czy dużo bezpartyjnych osób orientacji PO jest w stanie poświęcić bez interesownie swój czas pieniądze dla poparcia swojej idei tak jak ja.
Dla wyjaśnienia mam masę spraw swoich, zaniechałem rehabilitacji. Muszę załatwiać masę spraw swojej córki m. in proces kasacyjny wobec potężnej oficjalnej instytucji, sprawę w trybunale w
Strazburgu itp. Nie pracuję i nie dorabiam mimo nędznej rety. Przekroczyłem już 70 tkę /siły znacznie mniejsze/ a mimo tego założyłem w ciągu 10 dni stowarzyszenie, obecnie je rejestruję. Obsługuję 5 for , umieściłem tam 15 ogólnych wpisów w każdym. Wydrukowałem setki wypisów swoich notatek z forów i rozdałem je oraz wyłożyłem w sklepach. Byłem na wszystkich wiecach poparcia Jarka.

Ilość tak zaangażowanych tak jak ja wzrasta lawinowo, zwiększa się entuzjazm.
Proszę, bardzo proszę, powiedzieć ile osób tak mocno i bezinteresownie ja jest jest zaangażowanych w PO-wskiej opcji. Wcześniej czy później PO pójdzie w zapomnienie jak poszedł ROAD. -kajeka@op.pl

Ocena wpisu: 
Brak głosów