Diaspora ukraińska do broni.

Obrazek użytkownika Kajeka
Świat

Diaspora ukraińska do broni.

Naprzód Polska i Grupa Wyszehradzka winne w pierwszej kolejności już teraz zezwolić mieszkającym na ich terenie Ukraińcom na kredytowy zakup broni w tym ciężkiej i przekroczenie granic tych państw i udanie się na Ukrainę.

 Powyższe postanowienie powinno następne kolejności powielić Unia Europejska i Stany Zjednoczone.

W Polsce mieszka ok. 300.000 Ukraińców. Przy spełnieniu swego obowiązku większości z nich ukraińska armia składająca się z 140. 000 Wobec 750 tys. rosyjskich żołnierzy była by już zasilona, dla uzyskania czasu na mobilizację.

Liczebność ukraińskiej diaspory w świecie przekracza 7 mln. Do ochotników z tej diaspory dołączyliby się ochotnicy z innych narodowości. Nie byłby to pierwszy precedens. Dobrzy uzbrojeni ochotnicy innej  niż hiszpańska narodowości, zalali ten kraj w czasie ostatniej wojny domowej.

Taki rozwój sytuacji musiałby też zaowocować szeregiem wewnętrznych kłopotów Putina. Ułatwiłby też sytuację Czeczenów i Tatarów. Może Syberia głośniej domagałaby się autonomii.

Przypuszczalnie już wejście w granicy Ukrainy pierwszych uzbrojonych międzynarodowych ochotników skłoniłoby zbrodniarza Putina do rozmów. 

Twoja ocena: Brak Średnia: 1 (2 głosy)

Komentarze

A zdajesz sobie sprawę z konsekwencji takich poczynań ?

Vote up!
5
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#419056

Każde niepotrzebne narażanie życia i zdrowia ludzkiego oraz namawianie do rozlewu krwi, trza tępić w zarodku.

Vote up!
2
Vote down!
-1

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#419060