Zdradzeni o świcie "za nędzny ochłap żarcia targowicy szlacheckiej plugawe bękarty

Obrazek użytkownika Kajeka
Kraj

Zdradzeni o świcie "za nędzny ochłap żarcia targowicy szlacheckiej
plugawe bękarty
Zdradzeni ci co 71 lat temu stracili życie w Katyniu. Zdradzeni rok temu zamordowani nad lotniskiem smoleńskim.
Zdradzeni rozsiani w bezkresnych tajgach tundrach aż po ocean lodowaty ci co nawet nie mają bezimiennych mogił.
Zdradzeni zakatowani w katowniach UB. Zdradzony cały naród na 50 lat oddany w niewolę odwiecznych wrogów Polski, przez tych co od 200 lat zdradzali.
Zdradzeni przez sukcesorów zdrajców i tych, którzy zazdrościli im wprawy w zdradzie a może judaszowskich srebrników ?.
ZDRADZONY TY !,
Zdradzony ja co przez całe dorosłe życie nie mogłem pracować dla dobra swego kraju, a tylko dla mafii gangsterów dzielących się owocami naszego trudu z inną mafią wrogiego nam kraju.
Zdradzeniu przez tych z wyborczej , mających brata od zrywania paznokci i krzyczący w sejmie tu krwią pachnie, przez tych co oddawali władzę nad krajem sowieckiemu generałowi hańbiącemu polski mundur.
Oni pracowali dla swojej prawdziwej moskiewskiej ojczyzny by stając na czele hamować przemiany zgodnie z starą leninowską teorią.
A ja któremu komendant szkoły kadetów zarezerwował miejsce w swojej szkole, musiałem wzdychać by piorun spalił moje miejsce pracy wytwarzającej na eksport do ZSRR.
J rab, który gdy chciał odetchnąć z atmosfery lagru
PRL-u, musiał drzeć, czy dostanie paszport. Zapomnieliście już??!
Czy zdradą wyborców PO nie było odrzucenie przez ich szefostwo idei POPISU, za którą głosowali wyborcy tej partii.
Czy zostaliśmy zdradzeni mimo że przeżyliśmy /w niewoli /?, co innym nie było dane.
Czy jesteśmy dalej zdradzani, bo kraj zawłaszczyli ci co chcą by kraj był biedną pokorną służącą Europy, a oni odziedziczyli nas od komuchów jako niewolników.
Niewolników nie tylko okradanych z środków do życia dla przekrętów, ale i niewolników którym chce się wyrwać z duszy odczucia a z czół myśli.
Rozpoczynając wojnę przeciw narodowi, obrażając majestat Rzeczpospolitej i jej Prezydenta, chcą nam wmówić że my dzielimy naród.
Dzielą nas na nowoczesnych prawomyślnych jak oni i moherowych beretów.
Chcą bym zgłupiał i czuł niechęć do tych co pamiętają o innych co oddali za nas życie. Chcą bym potępiał tych których ojciec Rydzyk czasem pochwali, za to że ich pochwalił./wypowiedzi dyżurnych PO-wców na blogach w których żądałem sprecyzowanie co mają przeciw IV R.P./
Chcą bym miał za złe tym co nie dość że sami nie robią przekrętów to jeszcze drugim w tym przeszkadzają. Chcą bym tych ludzi uważał za nie normalnych, bo interesuje ich życie całego narodu a nie grona wybranych liberałów.
Obuć się wreszcie do końca narodzie i o" świecie obojętny otrząśnij się z złych uroków w tańcu co prowadzą czarty"/poeta/
A propo jak śpiewacie?, "ojczyznę wolną wspieraj Panie czy daj nam Panie bo ja śpiewam "daj nam Panie".
Pytanie czy kraj jest wolny gdy rządzi nim, wbrew jego interesom klika?.
Egipt uznawany był za wolny mimo że rządziła nim klika, ale ta klika
nie łasiła się do obcego wrogiego mocarstwa.
No cóż, zdrada powtarza się od 2.000 lat i od 2.000 lat mnożą się ciągle nowi Judasze.
Ale my życzmy sobie nawzajem by, refleksje pokutne przed Wielką Nocą i z Martwych Wstanie, spowodowało z martwych wstanie w naszych sercach zrozumienia, że istnieje coś poza złotym cielcem i że prawda, sprawiedliwość i miłość ojczyzny, do której zachęcał nasz Papież też są ważne.

Brak głosów

Komentarze

Dziękuję i wszystkiego najlepszego z okazji zwycięstwa Życia nad śmiercią.

Vote up!
0
Vote down!
0

Petrus

#154197

kajeka Ślicznie dziękuję za życzenia i życzę radosnych świąt a po Wielkanocy jak za dotknięciem czarodziejskiej różki spełnienia wszelkich marzeń

Vote up!
0
Vote down!
0

kajeka

#154276

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Dziękuję że można przeczytać podobne teksty ,pana i innych, prosto z serca godnego ''Człowieka'',wszystkiego najlepszego ,oraz abyśmy dożyli gdy ta zastraszona i zmanipulowana część naszego narodu przestanie się bać i pogonimy te sowieckie popłuczyny.

Vote up!
0
Vote down!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#154387