Nareszcie strachy coraz mniej działają na lachy.

Obrazek użytkownika Kajeka
Kraj

Nareszcie strachy coraz mniej działają na lachy.
Irracjonalne masowe niczem nieuzasadnione strachy przed Kaczyńskim i Pis przestają działać.
Przerażeni tym sprzedajni wyrobnicy mediów i ich mocodawcy, jakby zmniejszyli idiotyczną kampanię straszenia o. Rydzykiem.
Już ponad 2 lata temu nawoływałem /patrz moje poprzednie wpisy/ by nie dawać sobie robić wodę z mózgu straszeniem Rydzykiem przez natrętną masową przeinaczającą fakty kampanią.
Czy speszeni propagandziści zamilczą, gdy O. Rydzyk nie przestanie przypominać o konieczności solidarności z twierdzeniem kard. Dziwisz, że prawdy nie da się glosować.
Uświadommy sobie prawdę twierdzenia O. Rydzyka, że Polska nie jest własnością ani komunistów, zdegenerowanych dziedziców UB -wskich oprawców, ani zboczeńców, ani PO - wskich sprzedawczyków.
Przypomnienie O. Rydzyka, że minister wywodzi się ze słowa służący a ministrowie opłacani przecież z naszych podatków są tylko naszymi najemnikami a nie właścicielami niewolników, którym dyktują, co mają myśleć i czuć- ma niezaprzeczalny sens.
Wspólną powinna być troska, że posły- osły za nasze pieniądze uczą kilkunasto letnie dzieci /patrz reportaż wirtualnej polski./ iż twierdzenie, że małżeństwa muszą być rożno płciowe jest kłamstwem. Wpaja się im przekonanie, że postępowy europejczyk wie, iż małżeństwa mogą być jednopłciowe i że należy kochać rodziców jednopłciowych, w domyśle, że należy uprawiać seks z rodzicami pedałami.
Taka bezczelność pedałów powoduje, że mamy prawo brzydzić się oddychać zadżumionym tym samym, co oni powietrzem.
Nie dziwię się, gdy w reakcji na bezczelność zboczeńców powstały ekstremalne grupy żądające by pederaści byli oznaczeni tatuażami lub mieli osobne kolonie. Postawy takie będą się rozszerzać i powinne być one ostrzeżeniem dla degeneratów.
Niech degeneraci zastanowią się by się nie poparzyli i niech nie obrażają i nie prowokują społeczeństwa a kierując się wstydem zamkną się ze swoją chorobą w czterech ścianach swoich domów.
Współczuję im, ale ze wstrętem i obrzydzeniem dla odmieńców.
Kajeka= „dziwak” kochający mimo swoich lat kobiety zauroczony nimi .

Brak głosów

Komentarze

zorjentowanego osobnika takim jak ja jestem.
Owszem zdazja sie pomylki Boze ze dziewczyna ma siusiaka i na odwrot, ale to nie ma nic wspolnego z szezeniem pedalstwa czy obrazu lezbijek jako normalnego ukladu malzenskiego.
Akurat jesli chodzi o chlopco dziewczyne czy dziewczyno chlopca bym sie bardzo zastanowil nad umieszczeniem ichb w jakis rygorach prawa tak zeby ich nie dyskryminowac bo sa Bogu ducha winni i oni potrafia byc heteroseksualni.
Atak na kosciol i rodzine po to zeby wprowadzic sodome i gomore jest wielo plaszczyznowy a co najsmieszniejsze ze ma
podtekst dobra humanistycznego.
Kto za ta podloscia stoji i jakie osrodki i z jakich pienidzy sa oplacane nie ulega kwesti won czosnku odruznimy z daleka od innych zapachow.

PS.nie bardzo rozumie autora -cytuje:i że należy kochać rodziców jednopłciowych, w domyśle, że należy uprawiać seks z rodzicami pedałami.

to cos zez sensu wedlug mnie?

Vote up!
0
Vote down!
0
#362396

kajeka
biedronie wynajmują za nasze pieniądze seksologów /informacja z TV /którzy w ich biurach poselskich uczą dzieci
cytat "wpaja się im przekonanie, że postępowy europejczyk wie, iż małżeństwa mogą być jednopłciowe i że należy kochać rodziców jednopłciowych, w domyśle, że należy uprawiać seks z rodzicami pedałami".
tak to należy rozumieć czyli wpajają przekonanie co jest zbrodnią

Vote up!
0
Vote down!
0

kajeka

#362457