10 celi /przykazań/ sowieckich służb specjalnych.

Obrazek użytkownika Kajeka
Świat

07.08.2010 23:30 2
10 celi /przykazań/ sowieckich służb specjalnych.

10 celi /przykazań/ sowieckich służb specjalnych.
Larum,Larum!!, Rosjanie rozpylają czarne chmury nad Polską. Następuje ofensywa imperium super-zła. Obudź się narodzie, /"z upiornego letargu, który prowadza czarty"- cytat Hemara/
Oto rzucający się w oczy przewidywany scenariusz
1. Najlepsze w świecie rosyjskie służby specjalne doskonale potrafiły wykorzystać, chorobliwe ambicje nieudaczników zgrupowanych przy PO dla wpojenia im przekonania, że, teraz każdy może zajść daleko i rządzenie to nic trudnego. Trzeba tylko nauczyć się /oczywiście od najbardziej doświadczonej w tym Rosji, która pomoże/ jak zdobyć władzę i ją utrzymać. Może innymi słowami przekazali. "Nie ważny jest przestrzały interes patriotycznej zacofanej hołoty.= Jak będziecie nas słuchać pouczymy jak ją utemperować."
2. W/w służby odwaliły za swoich pupilów krwawą robotę a ci im zlecili jej wyjaśnienie. Intrygami spowodowali osłabienie spójności, rozwarstwienie i skłócenie społeczeństwa.
3.Uzależniły od siebie zwycięzców w wyborach i będą im w imię fałszywego zbliżenia narzucać sposób prowadzenia polityki. Będą blokować polski wpływy na zachodzie i storpedować wsparcie prób osłabienia przewodnictwa Moskwy we Wspólnocie Niezależnych Państw.
4. Dla dalszego osłabienia społeczeństwa spuścili z łańcucha zgrane już psy komunizmu, które wyją o rozdziale Państwa od Kościoła. Szermują argumentami że w Państwie żyją nie tylko katolicy ale muzułmanie, judaiści, sataniści, wyznawcy komunizmu itp.
5. Dążą do wywołanie zamieszek wewnętrznych.
6.Chcą osłabić głos Polski w Unii. Spowodować by w czasie w kadencji polskiego przewodnictwa w Unii, lekceważono i śmiano się z polskich ostrzeżeń o zagrożeniach ze strony nie zmienionego sowieckiego imperializmu.
7. Przez wyizolowanie PO, że społeczeństwa i obietnicę dalszego wzbogacenia doprowadzić do połączenia PO z wiernymi komuchami.
8. Uczynić z Polski narzędzie osłabienia i rozbijania więzi wewnątrz Unii i NATO.
9. Storpedować za wszelką cenę wydobycie w Polsce gazy łupkowego i uniezależnienie Polski
od Gazpromu.
10.W dalszej perspektywie przyłączenie kraju nadwiślańskiego do Wspólny Państw i wyrwanie Niemiec z więzi z zachodem.
Zagrożenia nie należy lekceważyć. Należy sobie uświadomić, że Rosyjskie służby specjalne w profesjonalizmie są prawie całkowicie doskonałe i nie mają sobie równych.

Ocena wpisu: 
Brak głosów