"Rosja nie zaakceptuje Polski jako państwa suwerennego"

Obrazek użytkownika Kajeka
Świat

Rosja nie zaakceptuje Polski jako państwa suwerennego"
- Rosjanie nie zaakceptują statusu Polski jako państwa w pełni suwerennego, silnego. Polska powinna być cierpliwa i nie dążyć do napięć, ale i zbliżeń za wszelką cenę, bo to zawsze będzie wykorzystywane do obniżenia naszej rangi, tak jak ma to miejsce w tej chwili - powiedział w rozmowie z Onet.pl, prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Polska powinna dążyć w stosunkach z Rosją "do chłodnej poprawności. Każdy pozytywny krok w stronę Rosji będzie przez nią wykorzystywany przeciwko Polsce. Pewne prawdy powinny zostać udowodnione i wyciągnięte na arenę międzynarodową, żeby mógł je zobaczyć cały świat. Z punktu widzenia Rosji to mogłaby być bardzo dolegliwa konsekwencja".
wyślij znajomym wyślij znajom

Brak głosów

Komentarze

Prawa dla homosiów np., niedługo trzeba będzie zamykać elektrownie weglowe.

Do Szczecina przychodzą statki z trocinami z Danii dla elektrowni .To w ramach energii odnawialnej.Trzeba to spalać aby wypełnic dyrektywy unijne.

Nasza rola w unii to zap....ć na zachodzie z dala od rodzin a jak roboty nie ma to do domu i czekać na telefon.

 

 

Kazek

Vote up!
0
Vote down!
0

Kazek

#132856

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Niestety nie tylko Rosja jest zainteresowana słabą Polską.Praktycznie każdemu narodowi zależy na przewadze nad innymi nacjami,ale co do Polski jest od wieków zmowa działania z różnym nasileniem.Najgorsze jest to że nasi niektórzy sąsiedzi potrafią postawić sprawę na ostrzu noża aby osłabić naszą pozycję i możliwości,wręcz narażają się nieraz (według zasad które stosują wobec innych nacji do działań wobec siebie),nawet na posądzenia o wrogie zamiary i ostentacyjne działania (choćby gazociąg północny).Jeżeli oni się nie przejmują reakcją innych krajów  znaczy że są pewni bezkarności,a czy to z powodu buty,słabości Polski czy dogadania się z innymi krajami to już inna wtórna sprawa.

Vote up!
0
Vote down!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#132886

Urban pytany przez „Dziennik”, czy Tusk zasłużył sobie na jego uznanie, powiedział: ”Wieloma rzeczami, ale nie chcę mu prawić komplementów, bo tylko mu zaszkodzę. Najważniejsze jest jednak to, że zapewnia stabilizację. Chroni mnie przed obozem nienawistników, którym przewodzą Kaczyńscy. Z ich nacjonalizmem, MITEM SUWERENNOŚCI”.

To fragment artykułu z  Gazety Polskiej.

Niezwykle zastanawiające jest odniesienie się urbana do, jak on to określa, MITU SUWERENNOŚCI.

ZAZNACZAM, ŻE JEST TO CZŁOWIEK praktycznie "WSZYSTKO WIEDZĄCY"

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#132900