Koncentryczny atak nowej targowicy- przekracza wściekłość historycznej targowicy

Obrazek użytkownika Kajeka
Kraj

Koncentryczny atak nowej targowicy- przekracza wściekłość historycznej targowicy.
Dotychczas skłaniałem się do przekonania, że Tusk i Komunoruski zachęcali tylko pośrednio Putina do zbrodni. Jeden skarżąc się w rozmowach na osobności: "nie mogę sobie dać radę co ten Kaczyński wyrabia i nie wiem jak się go pozbyć" a drugi "co to za nieporadny zamach w Gruzji, taki zamach jak prezydent" .
Teraz szalony skoordynowany atak na ekspertów Macierewicza i na niego przekonuje mnie do poglądu, że z Putinem nawiązała świadomą i przemyślana współpracę większa grupa spanikowanych i przerażonych spiskowców z PO.
Co zwiększyło wściekłość ataku?. Może panikę wywołało ujawnione zdjęcie rozradowanego Putina z Tuskiem wykonane w dniu mordu Smoleńskiego.
-Do mnie odpoczywającego w parku przyczepiła się naprzód znajoma /psycholog/
Psycholog stwierdziła; że gest wokół szyi ręki eksperta komisji parlamentarnej był groźbą śmierci dla działaczy PO. Skojarzyło mnie się z tym jak komuniści /pupile i mistrzowie PO/ przed wprowadzeniem stanu wojennego rozpowszechniali wiadomości o rzekomym tworzeniu przez "solidarność" list działaczy partyjnych do likwidacji.
Wyraziłem przypuszczenie że gest eksperta wyrażał pewność że w Smoleńsku kwiat narodu został zamordowany.
Pani psycholog przyznała że spełnia wytyczne zarządu PO by indywidualnie w śród znajomych i przypadkowych rozmówców prowadzić kampanię przeciw komisji parlamentarnej i przeciw Maciarewiczowi i twierdzić że współ pracownicy Macierewicza i on sam to szaleńcy.
-Później przysiadł się obok mnie drugi natręt działacz PO, atakujący z braku argumentów przeciw ustaleniom komisji parlamentarnej osoby w niej zasiadające.
Nie słuchał moich argumentów, że:
Nie bez powodu PO wbrew apelom panicznie boi się spotkania połączonych komisji parlamentarnej i Laska z dodatkowymi specjalistami.
- Że Lasek i inni z jego komisji są gorszymi lub nie lepszymi specjalistami od ekspertów Maciarewicza
Że żądanie dowodów od Maciarewicza przed spotkaniem jest śmieszne bo jakie dowody ma Lasek? -Że w brzozie są kawałki metalu?, mogły zostać wbite z różny sposób: z zderzenia, ale też z lecących kawałków samolotu po wybuchu nad brzozą, że nie wspomnę z celowego ich wbicia.
Podobnie z innymi tzw. dowodami.
Wraku ani oryginalnych skrzynek nie mają zarówno Maciarewicz jak i Lasek.
Jedynym niepowtarzalnym dowodem jest śmieć elity narodu.
Już sam rozrzut szczątków samolotu jak twierdzą eksperci powinien wykluczać wszelkie wątpliwości że to był mord.
Nie przekona się do prawdy jednak tych co czerpią profity z kłamstwa.
POwiec twierdził że nie rozumie jak można popierać partię - która nie płaci nie nagradza swoich. Gość zanosił się śmiechem że co to za premier- /Kaczyński/ który nawet nie wzbogacił się i po opłaceniu leczenia matki został gołodupcem.- Jak taki może rządzić.
Stwierdziłem że UBOWCY też mówili że mordowali bo płacono im i że my nieuchronnie wygramy wcześniej czy później i bo my nie patrząc na uznanie czy nagrody, sami damy nasz cały grosz i nawet krew w przeciwieństwie do ich.
Rozwścieczony POwiec- oddalił się wołając że nas wszystkich wy...rdolą z Polski i teraz widzi że szkoda iż zmiany odbyły się całkiem pokojowo i że pomogą pokoleniu takich staruchów jak ja wyzdychać.
Po obecnym wysunięcia wniosku jednej z poszkodowanej rodziny o likwidację komisji parlamentarnej, przypomniałem sobie swoje twierdzenie że dawny wyjazd części rodzin z Komorowską i ulokowaniu ich w hotelu naszpikowanym podsłuchem miał wyłącznie na celu, wyłonienie tych bliskich zamordowanych w Smoleńsku, którzy będą podatni na pranie mózgu.
*Obecnie w TV roi się od przypuszczeń co się kryje za tym że Kerry przerwał wizytę w krajach arabskich i przyleciał na parę godzin do jedynego kraju europejskiego, przecie nie najważniejszej w Europie - Polski. Sugeruje się że wizyta być może ma na celu uprzedzenia nowych relacji amerykańskiego szpiega z Moskwy /Smołdena/ z danymi z podsłuchu Tuska, Komunorowskiego i Sikorskiego z Putinem.
Jakie mogą być aż tak ważne dane z podsłuchu?! Jestem pewny że nie ma nic bardziej groźnego dla tej trójcy jak wzajemne ich gratulacje i gratulacje Putinowi z udanej "katastrofy" smoleńskiej.
Kerry chwali Polskę, tylko nie wiem czy za to że jest najwierniejszym, czy najgłupszym sojusznikiem. Mniej wierni sojusznicy np: Egipt, Izrael itp. otrzymują sprzęt wojskowy za darmo. A my za taki sprzęt do wspólnej przecież obrony musimy słono bulić.
*Odnośnie afer korupcyjnych w PO, Już dawno Sienkiewicz zauważył że Polska jest suknem dla wyszarpywania przez swołocz z jej ciała dla siebie płatów żywej skóry a my jesteśmy dla nich zacofanym głupim ścierwem nie umiejącym korzystać z okazji.
Ostatecznie po to zapisywali się do PO by mieć społeczeństwo za żer.
Kajeka

Ocena wpisu: 
Brak głosów