Rasiści z RP w natarciu

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Niejaki Kabaciński Michał, poseł Niewymownego, uważa, że pederaści to rasa i wymyśla cytaty z Hitlera.

Kabaciński Michał dla interesu wziął sobie do pomocy w walce z Godsonem innego barda lewicy, Hitlera Adolfa. Z tym tylko, że nieco przekabacił. Kabaciński mówi w onecie, że „Hitler też kiedyś mówił, że inna rasa, niż aryjska jest wypaczeniem”. Sęk w tym, że idol narodowo -

socjalistycznej lewicy

czegoś takiego nie powiedział. Nie szkodzi. I tak nikt nie sprawdzi. Mogę w odpowiedzi posłużyć się cytatem z Lenina, równie zresztą prawdziwym: „pedalstwo to opium dla mas”. Kabaciński przejdzie do historii jako autor tezy, że homoseksualiści to rasa. Ciekaw jestem co opowie na temat zachowania gatunku.

http://www.youtube.com/watch?v=DdZGnubpXhs

Post scriptum: lewica ukazuje swe rasistowskie oblicze. Kabaciński zarzuca Godsonowi, że powinien bronić tolerancji. O co mu chodzi? Pederaści są przecież tolerowani. A teraz nagle Kabacińskiemu przeszkadza Murzyn. I mu wypomina kolor skóry. Bo mówi niewygodną prawdą dla elektoratu szamba.

Niektórzy z moich Czytelników utrzymują, że kwestie światopoglądowe to temat zastępczy. Bzdura! Światopogląd to temat najważniejszy, bo decyduje o postrzeganiu świata (kraju, rodziny, gospodarki, nauki) i wyciąganiu wniosków z tego, co się widzi.

Kiedy wprowadzi się czyn karalny „kłamstwo homoseksualne”? Niebawem! I najpóźniej wówczas ludzie zorientują się, że to jednak światopogląd dyktuje postępowanie.

Na razie nie udaje się zalegalizować pedofilii, o co lewica zabiegała w latach 70. XX wieku. W tej chwili jest potrzebna do rozprawy z Kościołem katolickim. Ale inne aberracje czekają na tolerancję, a potem na równouprawnienie.

Tymczasem obserwuję w moim środowsku spadek tolerancji wobec homoseksualistów, wywołany ich agresywną promocją tego stylu życia.

Post scriptum 2: znikam na kilka dni w góry – pojawiam się w środę (Popielcową)…

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

nie podaje skąd się ta homorasa wzięła: ze zmutowania czy z innego Układu Słonecznego. Bo faktycznie zachowują się coraz agresywniej mając przyzwolenie mediów i niektórych partii. Takie współczesne wojownicze Żółwie Ninja. W końcu społeczeństwo będzie miało dosyć ich krzyku o tolerowanie i żądanie coraz to nowych uregulowań prawnych.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#331972