Naziści z RP donoszą na Zawiszę

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Hucpa to metoda działania szamba - Niewymowny oskarża Artura Zawiszę o …brak tolerancji.

Palikociarnia, która kilka dni temu żądała, by księża mieli książeczki zdrowia, bo roznoszą choroby (Hitler tak mówił o Żydach/żydach), dobrała się teraz do Artura Zawiszy z RN za wpis na fejsbuku. Ale kudy wpisowi Zawiszy („Kill them all”. Jak powiedziano by w westernie”) do wezwania nazistów z RP, by

księża

mieli obowiązek posiadania książeczek zdrowia, bo roznoszą choroby, udzielając Komunii Św. . Taką nienawiść wobec księży głosił dotąd NSDAP, na którym wzoruje się lewackie szambo, i ich towarzysze z bolszewickiego „Biezbożnika”. Na uzasadnienie ataku na Zawiszę szambiści z

RP

podają, że „nawoływał do agresji i dyskryminował osoby z powodu wyznania”. Zawisza cytowanymi słowami skomentował tak wpis niejakiego Dawida Gospodarka, który zamieścił był zdjęcie paradujących sekciarzy Kriszny. Rozenek Andrzej bredzi przy tej okazji o „brązowej hydrze, której należy

uciąć łeb

na samym wstępie” (dotyczy to Zawiszy) ale to z kolei nie jest nawoływanie do agresji, lecz zapewne dobry uczynek. Małolitrażowy mgr Goebbels z palikociarni widzi oczyma wyobraźni „na ulicach ludzi ubranych na brązowo z pochodniami”. To kalumnia, bowiem polscy narodowcy to jednak nie

NSDAP

(ich spadkobiercą duchowym jest właśnie RP) lecz przeciwnicy narodowego socjalizmu, jako ruch prawicowy. Nawiasem mówiąc, z rąk narodowych socjalistów zginęło w Polsce więcej narodowców, niż lewaków, którzy z udabolstwem donosili do Gestapo na swych przeciwników politycznych.

http://www.youtube.com/watch?v=Mzr4iIeEZP0

Post scriptum: RP, ruch o wszelkich cechach NSDAP, posługuje się w walce ze swymi przeciwnikami politycznymi knajacką metodą „łapaj złodzieja” tam, gdzie sam kradnie, by tylko odwrócić od siebie uwagę.

Palikociarze, jako frontowi lewacy, starają się przedstawić skompromitowaną, lewacką NSDAP jako prawicę. Tymczasem NSDAP to lewicowa, antychrześcijańska formacja antyhumanitarna, nie mająca nic wspólnego z polskim ruchem narodowym.

Palikociarze zwalczają ruch narodowy, tak jak naziści.

Brak głosów

Komentarze

Zawisza jest politykiem i powinien mieć na tyle rozsądku, żeby na Facebooku takich rzeczy nie pisać, bo to w złym świetle stawia ruch narodowy.
Jasne, że nie myślał o fizycznym zabijaniu, ale te słowa to woda na młyn przeciwników.

Vote up!
0
Vote down!
0
#359285

Jan Bogatko

...założę się o ubiegłoroczny sucharek,że gdyby Zawisza napisał, że kocha sekciarzy, palikociarze zareagowaliby tak samo.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#359306

Palikociarze et consortes rzeczywiście tak, ale dla tzw. niezdecydowanych to może być istotne, a może nawet i dla niektórych sympatyków.

Vote up!
0
Vote down!
0
#359309

Jan Bogatko

...gdyby palikociarnia odpowiedziała wpisem na fejsbuku, nie byłoby problemu (dla palikociarni) a tak się sama ośmieszyła.

O narodowcach nie da się powiedzieć, że są nudni, jak flaki z olejem.

Brak poprawności politycznej na co dzień wyróżnia ich moim zdaniem pozytywnie nawet na tle zdecydowanie przeze mnie popieranego PiS.

Dlatego palikociarnia ich się boi.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#359312

Ja się z tym wszystkim zgadzam. Zresztą napisałam niedawno tutaj w jakimś komentarzu, że środowisku GP mam trochę za złe m.in. ich "aprioryczną", jak wtedy napisałam, czyli taką już zawczasu, niechęć do narodowców.

Vote up!
0
Vote down!
0
#359318

i tęczowo-czarnego sierpa i młota nie dbają o logikę czy sens - czy ktoś widział rozsądnego lewaka albo mądrego komunistę? Takie zwierzaki występowały tylko radzieckich i to fabularnych, bajaniach partyjnych lektorów (takich Tadków "Poklepię-po-tyłku-tłumaczkę" Iwińskich) oraz nocnych marach Ryśka "Jaguara" Kalisza.

Pozdrawiam.

HdeS

Vote up!
0
Vote down!
0

HdeS

#359311

Jan Bogatko

...sęk w tym,że mają poparcie ze strony podobnych komodytów (gatunek istot człekokształtnych).Z drugiej strony to dowód na to,że ewolucja nie miała miejsca.Ale to małe pocieszenie.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#359315

HdeS

Vote up!
0
Vote down!
0

HdeS

#359321

Jan Bogatko

...a co z kontrrewolucją?!

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#359345

Pozdrawiam

HdeS

Vote up!
0
Vote down!
0

HdeS

#359350

Jan Bogatko

...i to yaki...

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#359356