Niemieccy neostalinowcy maszerują w Polsce 11.11.11.

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Antifa – ultralewicowi niemieccy bojówkarze - 14 września wezwała do rozbicia „nazistowskiej imprezy” w Polsce: „obchodów tak zw. „Dnia Niepodległości” 11.11.” Czy minister MSWiA powiadomił o tym nawoływaniu do przestępstwa niemiecki Urząd Ochrony Konstytucji?

Ich dziadowie przyjechali do Polski bez wizy we wrześniu 1939 roku, oni – już po raz drugi – najeżdżają Polskę w dniu 11 listopada, w święto odzyskania niepodległości. Dla neostalinowskiej międzynarodówki obchody w Warszawie to „marsz neonazistów”. Chce ona w Polsce wesprzeć swe

towarzyszki i towarzyszy

w walce z „klimatem rasizmu, antysemityzmu i homofobii”. Jak widać Antifa to naturalny sojusznik fanklubu Niewymownego. Dominik Taras, ćwierćinteligent z klubu „wykrzałconej” elity (jakoś o nim cicho!) jest propagandzistą niemieckiej Antify w Polsce. Media czekają już na sensacje z Polski!

http://daria24.wrzuta.pl/film/0DWHRiSXkvF/dominik_taras_wyznawca_palikotyzmu_video_-_carcinka_-_nowyekran.pl

Post scriptum: Antifa jest zaliczana w Niemczech do skrajnie lewicowych organizacji i z tego tytułu znajduje się pod nadzorem Urzędu Ochrony Konstytucji. MSWiA ma zatem możliwość i obowiązek uprzedzenia niemieckiego partnera o wezwaniu do naruszenia porządku publicznego przez Antifę w Polsce w dniu 11 listopada 2011 roku. 11.11.11. nie może być marką hapeningu stalinowskiej międzynarodówki.

Niemiecka policja – jeśli zechce, a MSWiA ją o to poprosi – może zwinąć hucpiarzy na tzw. „wieczorze informacyjnym naziści w Polsce” zwołanym przez neostalinowców na środę w Berlinie 26 października 2011 roku o 19.30, adres: Kinzigstr. 9 | 0247 Berlin.

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Pozdrawiam PS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#193905

bo wkleiłem go już pod innymi postami, ale myślę, że należy wyśmiewać lewaków i pokazywać absurdalność ich akcji. Dlatego wklejam jeszcze raz...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

M-)

#193907

I nawet Kalisz z całą różową gej paradą,czy Niemiaszki,kacapy,nie zatrzymacie naszego marszu niepodległościowego,wybijcie to sobie z głowy wy POtomkowie ubeków i komuchów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#193915

A może zamiast wysyłać listy protestacyjne do ambasady, my też kogoś zaprośmy ? Na przykład nacjonalistów z Węgier ,Litwy i skąd się da. Może być ciekawie !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#193920

[quote=milena]

A może zamiast wysyłać listy protestacyjne do ambasady, my też kogoś zaprośmy ? Na przykład nacjonalistów z Węgier ,Litwy i skąd się da. Może być ciekawie !

[/quote]
może i dobry pomysł, ale jeszcze lepszy zaprosić kolegów z Izraela i Italii. Tych pierwszych ubranych w charakterystyczne stroje, co przeszkodzi w dalszej profanacji i manipulacji, że niby coś tam

Pozdrawiam PS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#193979

Niemcy w Warszawie A.D. 2011.

Może znów rozbroić jak w 1918?.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

M-)

#193948

Bardzo potrzebny głos Panie Janku..

Pewnie jak zwykle w takim przypadku żadna z powołanych do tego instytucji nie doszuka się w tym procederze jaki planuje na dzień 11-listopada br. skrajnie lewacka "antifa" - żadnych oznak czy wręcz "znamion przestępstwa"..

Chciałoby się rzec , prawo tak z polskiej jak i niemieckiej strony w tym przypadku , nie działa w "tamtym kierunku" wręcz przeciwnie popiera choć nie wprost to wszystko i tych wszystkich , którzy wykażą "odwagę" sprzeciwić się ksenofobii , faszyzmowi w wydaniu polskich formacji narodowych . Jak się okazuje nie tylko tych formacji wielbiciele zapowiedzieli liczny udział w tym marszu.

Ten fakt jest wystarczającą przesłanką do tego by zaliczyć owych popierających polskie idee narodowo-wyzwoleńcze w tym patriotyczne do grona ludzi niebezpiecznych zagrażających obecnemu porządkowi w Unii Europejskiej.

Początkowo nie planowałem żadnego wyjazdu do W-wy na ten marsz ale przynaglony takimi informacjami jaką i Pan tu zamieścił zdecydowałem , że tam być powinienem choćby z samego obowiązku wobec mojego Narodu , tak bohaterskich przodków jak i przyszłych pokoleń które to ( mam taką nadzieję ) nastaną po nas.

Trzeba zdecydowanie przeciwstawić się całej tej połączonej sile promującej od wieków zło . Ci spadkobiercy lewackich idei - "antifa", specjaliści od prania mózgów niemalże całych społeczeństw w tym szczególnie na zachodzie Europy , "geniusze" socjotechniki jak Jean Paul Sartre , Antonio Gramsci , czy w końcu sam Marks opierali swe chore idee na walce klas . Zawsze poszukując jakiegoś wyimaginowanego wroga , gdyż bez tego faktu cała ich doktryna nie miałaby żadnego sensu.

Czasy się zmieniają i prócz walki klasowej wprowadzono dodatkowe pojęcia związane tym razem z obroną praw tzw. "mniejszości" . Począwszy od seksualnych dewiantów , po zgodę na "pozbywanie się" i to w ramach obowiązującej etyki ludzi z jednej strony za starych by mogli być jeszcze przydatni konsumpcyjnemu społeczeństwu tudzież dzieci nienarodzonych mających to nieszczęście że zostały poczęte w trakcie korzystania "rodziców" z prawa do "wolności" - w szerokim tego słowa znaczeniu.

Obecny skład sejmu w swej większości z całą pewnością mógłby zasilić szeregi tej skrajnie lewackiej kohorty stając w jednej linii przeciwko tym z nas , dla których to polska racja stanu kojarzy się z honorem , walecznością naszych bohaterskich przodków stających od wieków w obronie wartości składających się na to wszystko co możemy zawrzeć w jednym określeniu - Polska ojczyzną wolnych Polaków.

Bardzo serdecznie Panu dziękuję za ten i wcześniejsze wpisy dające wyraźny przekaz o sprawach bardzo ważnych dla wszystkich tych , dla których słowo Ojczyzna znaczy to samo co Matka...

/10pkt/

pozdrawiam

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
" idź wyprostowany wśród tych co na kolanach.."/Z.Herbert/
/Klub Gazety Polskiej w Opolu/
http://andruch.blogspot.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-----------------------------------------

Andruch z Opola

http://andruch.blogspot.com

#193917

To, że skrajnie lewicowa Antifa wybiera się do Polski, że po całym świecie rozlewa się akcja "Oburzonych" świadczy o tym, że zaczyna się odradzać międzynarodówka komunistyczna w nowym, przystosowanym do obecnej sytuacji świecie. W komunistycznej ideologii jest przecież wyraźnie określony program ogólnoświatowej rewolucji i takie wystąpienie Antify u nas, jest szukaniem punktu zapalnego. Tak jak w Rzymie było sprofanowanie figury Matki Boskiej obliczone pewnie na konflikt z katolikami, których lewacy również nie akceptują lecz zwalczają. To wszystko jest zbieżne z programem NWO. Jest tylko szukaniem innej drogi do ustanowienia rządu światowego.
Czy nasz rząd zareaguje na organizowanie takiej wycieczki przez Antifę? Wątpię.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#193929

Próbkę już przecież mieliśmy.
Zdelegalizowanie symboli nazistowskich się udało.
Ale stalinowskich nie.
Może to i lepiej.
Bo sierp i młot jeszcze się przydadzą.
Do tępienia tej czerwonej hołoty.
Pozdrawiam

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#193935

"Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz!"

Gnoje.

A nasz nie-rząd tylko czeka.

Drugie gnoje.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#193931

Ten wpis to bardzo ważne ostrzeżenie. W pd-zach. Polsce mnożą się ślady działalności tej lewackiej bandy (liczne zdewastowane elewacje). Sam Wrocław 'lewaczeje' z dnia na dzień. Ostatni żałosny dowód tej tendencji to tzw. kongres kultury.
Jest duże ryzyko, że ta swołocz zbrata się z palikotowskim lewactwem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#193984

Nie wymagajmy zbyt wiele od MSWiA. Przecież rząd polski nie może prosić Niemców o dwie wzajemnie wykluczające się rzeczy.
Skoro ktoś wysoko postawiony (być może w polskim rządzie) poprosił najpierw niemieckich kolesi z antify, żeby zrobili w Warszawie zadymę i ktoś inny (równie wysoko postawiony w Warszawie ) im to umożliwia, więc jak mają teraz prosić o coś zupełnie przeciwnego, o zamykanie hucpiarzy.

Wiem co zrobiliby Amerykanie w takiej sytuacji w dniu ich Święta Niepodległości 4-ego lipca. Uszczelniliby porty lotnicze i nie wpuścili po prostu bojówkarzy, lub odwrotnie wpuścili a następnie przykładnie spałowali, przykładnie skazali i oddali na kilka lat pod opiekę największych zwyrodnialców w najcięższych więzieniach.
Domyślam się, że niemieccy bojówkarze pomiędzy kolejnymi zbiorowymi gwałtami, musieliby chodzić z amerykańską flagą w dupach, a treść deklaracji niepodległości mieliby wytatuowaną lub wypaloną na czole.
I to jest właściwa droga.

Pozdrawiam
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#193996

Mix

będą prowokacje nakierowane na niemieckich ,,turystów ,,
by całą winę zwalić na uczestników Marszu Niepodległości.

Potem pan pierwszy wygłosi przemówienie

Nie może być tak że bandy chuliganów atakują brutalnie
naszych przyjaciół z Niemiec.
Jesteśmy w Unii Europejskiej i nie przystoi by zgraja młodych bandytów mieniąca się patriotami
,,powyrywała z dupy nogi niemieckim pseudo -turystom.,,
Uwierzcie ja się na tym naprawdę znam.

A tak by pasowało szczęśliwe zakończenie a tu Nic
Mix

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Mix

#194064