Kto chce przelewu krwi?

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Czy rząd PO zastanawia się nad likwidacją siłą opozycji? Czy już w Polsce mamy putinowską demokrację sterowaną? Kiedy nastąpi rozprawa z opozycją i jaki mieć będzie ona charakter? Prowokacji? Czy Polska stoi w obliczu prawdziwej wojny domowej?

 

Jeżli p. Janusz Palikot publicznie i bezkarnie twierdzi, a - co gorsza – zbiera za swe wypowiedzi oklaski ze strony samozwańczej „elity” -  że „Jarosław Kaczyński wreszcie doprowadzi do rozlewu krwi w Polsce” to opozycja powinna przygotować się na najgorsze. Nadchodzi otwarcie

 

zmierzch demokracji

 

w Polsce, kiedy lider wodzowskiej partii „Ruch Poparcia Palikota” snuje swe myśli o Polakach. Jeśli z  kolei p. Andrzej Wajda, podobnie, jak p. prof. Bartoszewski uważa, że p. Jarosław Kaczyński jest wariatem, to znaczy, że model rozprawy z opozycją

 

a la ZSSR

 

(psychuszka) cieszy się uznaniem sympatyków obozu rządowego!. To nie wszystko. Jeżeli profesor Marcin Król mówi w radiu TokFM, że dla obrony demokracji (?!) trzeba czasem stosować antydemokratyczne metody, to tym samym stwierdza, że

 

totalitaryzm to też demokracja

 

- hitlerowski - hitlerowska, stalinowski – stalinowska, ect. Ciary przechodzą, kiedy prof. Michał Sławiński porównuje warszawski marsz żałobny z awanturami hitlerowców z lat przejmowania władzy. Jest odwrotnie – tak zachowuje się rząd p. Tuska, panie profesorze. Wydawało się, że

 

polityczni podpalacze

 

należą do przeszłości. Nie, oni są wśród nas. To od nas zależy, czy uda nam się obronić demokrację przed Tuskiem,  Palikotem, Królem, Wajdą, Bartoszewskim, Kutzem, Sławińskim czy jak się oni jeszcze tam zwą; przed fałszywymi profesorami i równie fałszywymi prorokami.

 

A jak się to nam nie uda, to będzie to nasza wina!   

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=D93XGrURYIc&feature=related

 

 

Post scriptum: Polska nierządem stoi! Ten rząd nie robi nic, tylko walczy z cieniami, bo do niczego innego się nie nadaje. Ale rachunek do zapłaty za zniszczony pokój społeczny, który na lata zatruje atmosferę w Polsce, pozostawi nam. Dlaczego panowie z PO, tak wielu młodych, wykształconych ludzi z Polski wyjeżdża z kraju? Bo ma dość was i waszego „cudu gospodarczego”.

 

Rozumiem szacunek Nowego Oświecenia do p. Jaruzelskiego.

 

Post scriptum 2: proponuję wysyłanie p. premierowi kartek pocztowych następującej treści

 

Panie premierze, nie uda się założyć knebla Polakom, bo tego w historii Polski nikomu się dotąd nie udało.

 

Brak głosów

Komentarze

Dlatego straszą psychiatrykiem robiąc pokazówki jak np. z Panem dr Kossakowskim, ale to też nie uda się bo... musieliby zamknąć tam ponad 10 mln Polaków.
Pozdrawiam.
contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#93421

Jan Bogatko

Lepiej jednak, by nie pozwolić im spróbować,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#93427

Rzesza niepoprawnych się powiększa, powoli ale jest faktem. Widać to nie tylko na portalu NP.
Pozdrawiam.
contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#93434

Ależ demokracja liberalna jest totalitarna z samej swojej natury, nie ma w niej bowiem miejsca na żadne sfery autonomiczne. Jak widać, nawet sposób zaspokajania popędu płciowego staje się w niej sprawą polityczną.

Ale ogólnie, patrząc na to, co dzieje się w państwach w których Rosja odzyskuje swoje wpływy (Ukraina, Mołdawia, Łotwa), dostrzegamy wiele podobieństw - na przykład totalny konflikt w sferze politycznej, można się spodziewać zatem uderzenia opozycji po łbie.

Nie całkowitej likwidacji - któż będzie wtedy wszystkiemu winny?

Vote up!
0
Vote down!
0
#93449

Jan Bogatko

Czyli w roli opozycji poostanie Ruch Poparcia Palikota?

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#93466

Czemużby nie? Tusk migiem awansowałby na "skrajną prawicę".

Vote up!
0
Vote down!
0
#93500

Jan Bogatko

W tym scenariuszu napewno,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#93523

Strefę wpływów poszerzam o Litwę (vide wybory), Czechy, Węgrzy nieco zerwali się ze smyczy. Gruzja jest zagrożona, bo w Dagestanie już stacjonują wojska Rosyjskie.

Komentarze

Włodek, przyjaciel z Czech: Bakala, czolowy mafioso na rynku czeskim!

Braci Polacy, ostrzegam od jednostronnych prymitywnych poglądów a la nina - ja jestem katolikiem a w Czechach je nas katolików więcej, prawda jest jednak taka, że nas nie jest większość narodu. Na różach posłano dla nas nie było w Czechach nigdy, nie tylko za komuny, a także do dzisiejszych czasów. "Rewolucja aksamitna", nazywana przez dużo Czechów także "oszustwo aksamitne", 13 grudnia 1989 się "dysydenci" z czeskim "Bolkiem" na czele (kryptonim "Tomis") uzgodnili w praskim "Obecnim Domu" o przekazaniu władz pod warunkiem "transformacji" podobno "fachowców" . oczywiście komunistycznych w rządzących strukturach i nie-ukaraniu zbrodni komunistycznych. Szybka prywatyzacja przekazała wszelki majątek do rąk komunistów, bo ci byli jedynymi, kto posiadał wówczas pieniądze. Wykonawcą był Klaus, którego często dzisiaj w Polsce chwalono za wzorowe podejścia patriotyczne do totalitarnych struktur UE: Słowami takim ono jest, ale czyny tu odwrotne - a też tu powiązanie z rosyjskim podziemiem mafijnym mafiosa Rebionka. Po prostu "rewolucja
 aksamitna" jest dokładna analogia Magdalenki i okrągłego stołu w Polsce 1989. Muszę wszystkich Polaków, którzy są prawdziwymi Polakami, ostrzec - bo Bakala właśnie jeden z czołowych przedstawicieli prywatyzacji, którą tu wzmiankowałem. Jest to właśnie przedstawiciel kapitałów mafijnych, kojarzących się z specsłużbami rosyjskimi, to w Czechach jest "tajemnica publiczna". Patriot ma rację, wpływy rosyjskie są w Czechach niestety bardzo silne. W ogóle, ten wpływ został silny w obu krajach, które pozostały z rozłamu Czechosłowacji w 1992 roku. Nie wolno puścić Bakalę na scenę polską!

danuta: Włodek, przyjaciel z Czech
Tak też myślałam.
Świetnie, że tu piszesz. Okazuje się, że taki model (Magdalenka) zastosowano wszędzie. Na Węgrzech wybory wygrali porządni ludzie, to zaraz "katastrofa" ekologiczna... Może o prawdziwą wolność powinniśmy się upomnieć WSZYSCY, a nie każdy z osobna?? Sowieci spacyfikują nas po kolei (zauważ klasyczną kolejność ich agresywnych działań: Gruzja - Ukraina - Polska; Kraje Nadbałtyckie to tylko kwestia czasu,połkną je mimochodem), jeśli dalej będziemy się łudzić, że ODESZLI. Nie odeszli. Na tę zarazę potrzebna jest Wiosna Ludów, DOBRZE ZORGANIZOWANA. Z osądzeniem zdrajców we własnych krajach na początek.
Pozdrawiam z Polski okupowanej przez PO-lskę.

ciociababcia: Patriot, Włodek, danuta - dostałam od Was brakujące ogniwo,
w Dagestanie Ruscy gromadzą wojsko, w Litwie idoktrynacja i duże wpływy mniejszości Ruskiej, Ukraina wiadomo, Łukaszenko może pośliźnie się na schodach, a my otwieramy granicę z obwodem kaliningradzkim, co zapewnił Sikorski, likwidujemy wojsko na wschodnich granicach i już jest kompletny ZSRR !!! W Poolsce więcej faktów świadczy o V rozbiorze Polski. Sprzedaże majątku, lasów, a o bogactwach naturalnych i ich zagospodarowaniu rząd nawet nie zająknie się. A rura na dnie Bałtyku już leży i statki o dużej wyporności nie przepłyną. Polski już nie ma.

taki jeden: Nie czesi...
Czeski sektor energetyczny zostaje wykupiony przez Rosję. To Rosja wkracza tylnymi drzwiami na Polski rynek .

http://www.rferl.org/content/Czech_Mate_How_Russia_Is_Rebuilding_Influence_In_The_Former_Soviet_Bloc/2168090.html

To są komentarze pod tym linkiem: -- http://niezalezna.pl/artykul/_pb_czesi_kupuja_polske/39895/1 --

 

ZWALCZAJ NOWY PORZĄDEK ŚWIATA

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#93542

Jan Bogatko

Prywatyzacja była w istocie uwłaszczeniem komunistów, bowiem od samego początku reprywatyzacja (czyli zwrot zagrabionej przez PKWN własności) nie wchodziła w grę. Tym tematem seż się niebawem zajmę,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#93596