Krew 3: Tusk i podpalacze

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

 

Krew 3: Tusk i podpalacze

 

Atmosfera nienawiści i wrogości, wytworzona przez PO, ma na swym koncie (kolejną?) ofiarę. W wyniku napadu na biuro poselskie PiS w Łodzi zginął jego pracownik. Polityczne tło mordu nie budzi żadnych wątpliwości. Czy uda się uratować demokrację?

 

Ryszard C, lat 62, z Częstochowy, biuro poselskie PiS przy ulicy Sienkiewicza w Łodzi wybrał nieprzypadkowo. Morderca, ofiara rozpętanej przez PO kampanii nienawiści wobec swego przeciwnika politycznego, jest duchowym uczniem szefa aktualnej

 

przyjaznej PO opozycji

 

Janusza Palikota. Jego słowa: „Nie ma Kaczyńskiego, to wy poniesiecie odpowiedzialność”, tłumaczą motywy. Kim jest Ryszard C., tego nie wiemy. Możemy się jedynie domyślać (strzelał z pistoletu gazowego, przerobionego na ostry) że wywodzi się ze środowiska bandyckiego.

 

„Zgoda buduje” – ofensywa miłości PO:

 

http://www.youtube.com/watch?v=QZgXPhxuvAE&feature=related

 

 

Post scriptum: stwierdzenie to opieram na fakcie, że w ostatnich wyborach znakomita większość przestępców, odbywających karę, głosowała na PO. To chyba jasne, że i ci, przebywający na wolności, mieli podobne preferencje.

 

Palikot zapowiedział, że popłynie krew, budząc najniższe instynkty ludzkie.

 

Ryszard C. to tylko wykonawca wyroku na PiS, wydanego przez Palikota, Bartoszewskiego, Wajdę , Kutza i innych podpalaczy Polski.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

coraz bardziej przypomina PZPR.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#95687

Bardzo trafne określenie zastosował Kolega dla prominentów kultury i nauki polskiej

Ryszarda C. - wykonawca wyroku na PiS, wydanego przez Palikota, Bartoszewskiego, Wajdę , Kutza i innych PODPALACZY Polski.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#95698

Jan Bogatko

...demokraci powinni zachować zimną krew i nie dać się sprowokować PO i BBWR.

Ale naród uświadamiać trzeba.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#95754