Krew i mgła

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Mój komentarz Krew, który ze strachu przed wolnym słowem usunął „niezależny” portal Salon24, ma ciąg dalszy. Okazuje się, że byłem pierwszym, który zabójstwo Eugeniusza Wróbla powiązał z przepowiednią proroka Nowego Oświecenia o przelewie krwi.

 

Dziś wiemy, że Eugeniusz Wróbel był nie tylko politykiem PiS, ale przede wszystkim jednym z z najlepszych w Polsce specjalistów z zakresu komputerowych systemów sterowania lotem samolotów, jak pisze Nasz Dziennik. Jaką tajemnicę kryje jego zabójstwo na

 

3 dni

 

przed opublikowaniem przez MAK raportu na temat przyczyn katastrofy na lotnisku Smoleńsk Siewiernyj? Kiedy pisałem o tym zabójstwie w kilkanaście minut po podaniu pierwszych o nim informacji, musiałem używać trybu przypuszczającego. Dzisiaj

 

mgła opada

 

i wyraźniej zarysowują się jej okoliczności. Gazeta „ND” utrzymuje, że dr Wróbel należał do nielicznego grona ekspertów, którzy doskonale orientują się w tematyce lotniczej i są w stanie poddać merytorycznej ocenie dokument moskiewskiego komitetu

 

MAK

 

którego praca nasuwa szereg wątpliwości. Poseł Jerzy Polaczek, minister transportu w rządzie PiS, który blisko współpracował z Eugeniuszem Wróblem, powiedział w „ND”, że już „wiadomość o zaginięciu inżyniera wzbudziła jego niepokój, a informacje nt.

 

okoliczności śmierci

 

sugerujących udział w zdarzeniu jego syna, przyjmuje z niedowierzaniem”. Okazuje się, że Polaczek konsultował z Wróblem treść części interpelacji poselskich kierowanych w sprawie wyjaśnienia przyczyn katastrofy samolotu Tu-154.

  

http://www.youtube.com/watch?v=YegvITBM2Es&feature=fvsr

 

 

Post scriptum: rozumiem, że mój komentarz Krew musiał w tej sytuacji wywołać wściekłość BBWR (Bezpartyjnego Bloku Współpracy z Rządem) w portalu Salon24.pl. Teraz, kiedy syn zamordowanego odwołał (wymuszone?) zeznania, jakoby zabił ojca, III RP ma nową, wielką aferę.

Brak głosów

Komentarze

Jeszcze 13.10.2010 wpis w blogu ŁŁ wydawał się typową political fiction,

http://niepoprawni.pl/blog/164/projekt-eliminacja-ostateczna-%E2%80%93-appendix

a tu projekt - eliminacja ostateczna zaczął ostatnio nabierać realnych kształtów, Rybnik, a teraz Łódź, tam w tle niepokorny Jerzy Polaczek i konsultacje u E. Wróbla interpelacji okołosmoleńskich, a tu następny niepokorny europoseł Janusz Wojciechowski, który w sprawach smoleńskich często zabierał głos.

Aleksandra Łitwinienkę usunięto w tak widowiskowy sposób, aby zdyscyplinować resztę, która miałaby ochotę na zdradzenie skrywanych tajemnic.

Morderstwo E. Wróbla też zapewne ma podobną rolę spełnić przed, jak piszesz wyżej,  publikacją raportu końcowego MAK.

Pytanie: Czy nasi tak się wysługują, czy Rosjanie tak hasają, jak u siebie?

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#95678

Morderstwo przykryte zamachem-

Vote up!
0
Vote down!
0
#95679

Jan Bogatko

...wydaje mi się, że Rosjanie mają w Polsce mnóstwo agentów, ale i pożytecznych idiotów nie brak,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#101746