Do Igora Janke

Obrazek użytkownika Nicpon
Blog

Igor, chłopie, to co sie dzieje z salonikiem nie ma już żadnego usprawiedliwienia. Nie da sie dłuzej tłumaczyć tego co sie dzieje przejściowymi trudnościami technicznymi.

Wieszanie notek i komentowanie jest zwyczajnie niemożliwe.

Mniejsza o różne dąsy ludzi, na cudaczną co najmniej polityke doboru textów na SG. OK admini to też ludzie i maja swoje preferencje- zrozumiała sprawa.

Ale od stony technicznej salonik osiągnął zwyczajnie dno dna.

I właśnie wali sie na mordę badzo fajne miejsce, z którego zaczynają odchodzić ludzie. Zarówno ci, którzy piszą, jak i ci, którzy chcieli by poczytać.

Nie pojmuję, jak ty możesz do tego dopuścić? Dlaczego ty na to pozwalasz?

Przecież to juz trwa od pół roku!!!

Pijana małpa by to naprawiła w sześć miesięcy.

A tutaj ponoć, za kulisami, są jacyś admini, jacyś szpece.

Coraz badziej zaczynam się skłaniać ku teorii spiskowej, że salon miał na celu wyłącznie zebanie w jednym miejscu wszystkich tych, którym chce sie toczyć jakieś spory, skanalizowac ich i w chwili, w której to forum zaczyna być w pewien sposób opiniotwócze- zgnieść to wszystko "przejściowymi trudnościami technicznymi". Spowodować, by jakaś formująca sie społeczność, w której jest miejsce i dla Fołtyna i dla Majora i dla Toyaha i dla mnie- czyli pełne spektrum postaw i światopoglądów- by ta społeczność zdechła sobie, rozlazła sie po necie i w guncie rzeczy zamilkła obiąc miejsce dla profesjonalnie przygotowanych serwisów oferujących jedynie słuszną wizje rzeczywistości.

Igor, zrób coś!

Brak głosów

Komentarze

Mam tam swój blog "Szumię gratis", zresztą dawno nie aktualizowany, bo Niepoprawni mnie mocno wciągnęli. Też zauważyłem jakieś hece techniczne i trudności w użytkowaniu tamtej witryny.

Piotr W.

Vote up!
0
Vote down!
0

Piotr W.

]]>Długa Rozmowa]]>

]]>Foto-NETART]]>

#17839