Wyznanie wiary prezesa Tuska

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

 

Pan prezes Tusk powiedział publicznie to, o czym wie większość Polaków: „nie jestem wielkim nauczycielem narodu polskiego. (...) Nie nadaję się na premiera”. DT gawędził w programie „Tomasz Lis na żywo”.

 
Metoda jest prosta i znana: DT wmawia JK, że ten powiedział to i owo, a potem rozprawia się z tymi rzekomymi wypowiedziami. Otóż DT opowiada o JK, że ten „wynalazł patent na Polaka”.* Nie wiem, jak można wynaleźć patent, ale logika prezesa DT jest właśnie taka – nijaka. Każde ze słów
 
ma
 
jakieś znaczenie, ale poustawiane w szeregu, tworzące niby zdanie, nie ma już żadnego. W rocznicę Konstytucji 3 Maja (nie świętujemy, grillujemy!) lider partii, mającej w Polsce pełnię władzy jak za czasów PZPR, a do tego nie potrafiącej nic zrobić dla kraju (tego zdania jest
 
większość
 
Polaków, jak wynika z badań opinii publicznej) mówi o jedynej poważnej demokratycznej opozycji w Polsce (zapluty karzeł reakcji!) że przypomina mu ona „najbardziej ponure dziedzictwa obłędnych ideologii XX wieku”. To nie jest dyskusja. To jest potwarz. Bezczelnie
 
Tusk
 
gra rolę gołąbka pokoju; majaczy o tym, że wolałby widzieć w Jarosławie Kaczyńskim takiego lidera opozycji, jacy występują w innych krajach europejskich, gdzie „człowiek normalnie się spotyka, podaje rękę i mówi – ja uważam tak, ty uważasz tak, pospierajmy się”. Czy
 
tak było
 
w czasach, kiedy Plaftorma lizała rany po dwu klęskach wyborczych? Czy Tusk wyciągał rękę do PiS-u? Mówił „pospierajmy się”, tak po europejsku?* Nie. On niszczył współpracę*. Zatruwał atmosferę. Miotał się. Jego polityka nie zmieniła się na jotę. Pora spojrzeć w lustro, panie Tusk!
 
*DT wspomniał (pozytywnie) swego dziadka (w Wehrmachcie), ironizując, że nie mieści się we wzorze Polaka, kolportowanym przez PiS.
 
*PiS proponował Platformie po wygranych wyborach do Sejmu koalicję rządową, dając jej wiele kluczowych stanowisk w rządzie. Platforma odmówiła, bo chciała jeszcze więcej.
 
*Mało kto dziś o tym pamięta, ale projekt naprawy Rzeczpospolitej – IV RP – był wspólnym projektem Platformy i PiS-u, wymierzonym w resztówkę komunistyczną, tak starannnie odbudowaną dziś przy pomocy Bronisława Komorowskiego.
 
 
 
Post scriptum: wojna polsko-polska, trwająca do dziś, jest rezultatem stanowiska Platformy i późniejszej, żenującej nagonki na prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Ta nienawiść tak weszła w krew Platformie, że uważa ją za przejaw miłości.
 
Co przypomina nam dzisiaj o 220 rocznicy uchwalenia pierwszej nowoczesnej konstytucji w Europie?
 
Post scriptum 2. Kolejny mój blog dopiero (już?!) w poniedziałek.
Brak głosów

Komentarze

Wystarczy,że p.rezydent jest wielkim nauczycielem ortografii i historii,no i robienia indonezyjskich kotylionów.

A jeśli Tusk w jakimś odruchu szczerości uznał ,że nie nadaje się na premiera,bo do tego potrzeba czegoś więcej niż on sobą reprezentuje to chciałoby się odpowiedzieć : "no to wynoś się pan stąd do jasnej cholery i to zaraz".

pzdr

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Korsak

#156015

Jan Bogatko

...ale on jest pewno wyznawcą teologii nie chcem, a muszem,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#156025

Tusk to miernota.
Program z lisem tylko potwierdza jego głupotę.

Vote up!
0
Vote down!
0
#156033

Jan Bogatko

...nie zachowuj tego dla siebie, podaj dalej!

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#156051

Pewien fircyk bez krępacji,
Cud obiecał całej nacji,
Trafnie uznał - lud to kupi,
Lud naiwny,ciemny,głupi,
No i młodzież uwierzyła,
Do urn wartko pobieżyła,
I we Wronkach i w Pułtusku,
Dała głos Donaldu Tusku,
No nareszcie jest nadzieja,
Naród wybrał czarodzieja,
Media wielce mu pomogły,
Nawet DODA wzniosła modły,
To co najpierw obiecywał,
Po wyborach odwoływał,
Toż to kawał hipokryty,
Rude włosy,wzrok kosmity,
Serki, jabłka podrożały,
A indeksy pospadały,
No i w końcu stał się CUD,
Czary mary......mamy SMRÓD!

Vote up!
0
Vote down!
0

Można czasami okłamać parę osób albo od czasu do czasu oszukać wszystkich wokół, ale nie da się oszukiwać wszystkich bez przerwy. Abraham LINCOLN Nikt nie jest beznadziejniej zniewolony, Niż ci którzy błędnie wierzą iż są wolni. Johann Goethe

#156146

To jest straszne, że łajdacy najpodlejszego gatunku okupują nie tylko kluczowe stanowiska w państwie, ale też całą (niemal) przestrzeń publicznej rozmowy o sprawach polskich. Co prawda sama od dawna w ogóle telewizji nie oglądam, i o istnieniu odrażającej figury, jaką jest redaktor Lis przypominają mi czasem tylko notki na Niepoprawnych, ale zdaję sobie sprawę, że większość ludzi jednak się tym karmi wieczorami, i to jest przerażające!!!
Kto i kiedy przerwie tę nikczemną i kłamliwą narrację o braciach Kaczyńskich i Prawie i Sprawiedliwości? Jeśli to się kiedykolwiek uda, uznam to za cud nad Wisłą. Bo łajdactwo i goebelsowskie kłamstwo symbolizowane przez plugawą postać pożal się Boże "premiera" zdaje się triumfować.

Vote up!
0
Vote down!
0

Dama Pik

#156024

Jan Bogatko

...jest zepsuć mu tę zabawę najpóźniej jesienią ,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#156026

Pozostaje ubolewanie że TUSEK urządza sobie rozmówki z Lisem ( który juz zszedł na psy )a nie z EWĄ STANKIEWICZ. Pani Ewa zadaje śmiało i otwarcie proste pytanie : Czy można coś jeszcze bardziej spiepszyć panie TUSK ? Jak bardziej można się sprzeniewierzyc Polsce , jej racji stanu , żeby oddać całość śledztwa śmierci jej dwóch Prezydentów , elity politycznej w ręce byłgo co okupanta i ciemiężyciela ? Czy można zrobić coś gorszego ? Chyba tylko jawnie poprosić o przyłączenie do Wspólnoty "Niepodległych" Państw !!!

Vote up!
0
Vote down!
0

Można czasami okłamać parę osób albo od czasu do czasu oszukać wszystkich wokół, ale nie da się oszukiwać wszystkich bez przerwy. Abraham LINCOLN Nikt nie jest beznadziejniej zniewolony, Niż ci którzy błędnie wierzą iż są wolni. Johann Goethe

#156030

Jan Bogatko

...udzieli wywiadu tylko swoim ludziom. To nie Kaczyński, który rozmawia z Nizinkiewiczem w onecie. Tusk nie ma klasy, i o tym trzeba przpominać jego potencjalnym wyborcom. Niech nie udaje męczennika: jego kaszubskie pochodzenie jest tak samo dobre, czy złe, jak mazowieckie Kaczyńskiego.

Pozdrawiam,

ps dlatego zachęcam do czytania wspisów pod moim blogiem w onecie i do dyskusji z przeciwnikiem.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#156054

Logicznie, jasno, łopatologicznie. Sama prawda. Wódz jest nagi!....Na dodatek, obrzydliwy. 10.

Vote up!
0
Vote down!
0
#156031

Jan Bogatko

i proszę o kolportowanie tej prawdy,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#156057

Nie nadaje się na (aDres) prezesa , bowiem prezes nie powinien nadawać POdwładnym urzędnikom - nikczemnych instrukcji - „administracyjnego” niszczenia przedsiębiorstw praworządnych Przedsiębiorców RP ...

(usiłujących indywidualnie organizować kapitalną pracę dla społeczeństwa poDATników – CZASU dobroCzynnego życia )

Zgodnie z twierdzeniem „polskość to nienormalność” D.T. oświadczył : „ Ja nie rządzę , ja tylko melduję wykonanie zadań Wł. Bartoszewskiemu” ...

zacytowana wypowiedź miała wyjaśnić (internautom) dlaczego premier nie pomaga polskim prokuratorom uwolnić się z POlitycznych haków - wieloletniego przestępczego umarzania śledztw dotyczących politycznych zleceń medycznego mordowania pacjentów w ramach zakamuflowanej POstrategii „dorzynania watahy” mieszkańców Polski...
(latami dopracowywany projekt POlityczno medycznego LUDOBÓJSTWA)

Może awansem odznaczeni za „zasługi” dla władz państwa, zasłużą sobie na zaufanie Obywateli i odniosą się MERYTORYCZNIE (naukowo) - do POdejrzanie OCENZUROWANEJ (na Westerplatte 1.09.2009r.) WyPOwiedzi premiera Rosji Wł. Putina :

”” W STOSUNKACH MIĘDZYNARODOWYCH NIE POWINNIŚMY POSTĘPOWAĆ TAK JAK „LEKARZE” KTÓRZY ZAKAŻAJĄ PACJENTÓW CHOROBAMI, ABY NA „LECZENIU” ZARABIAĆ””...

„MACZO PICU” z Machu Picchu : -> „ Warto być , bo nie warto nie być” ...pierwszym szefem szefów urzędników anty-państwowo wykorzystywanych do dewastowania obywatelskich inwestycji gospodarczych i marnotrawienia kapitału podatników na korupcyjne, bezproduktywne przekupywanie urzędników „państwa”

””W. Szekspir - Makbet, by zdobyć koronę, zabija króla Dunkana. Ta pierwsza zbrodnia pociąga za sobą konieczność następnych, bo, jak mówi sam Makbet : „ zły plon bezprawia nowym się tylko bezprawiem POprawia”.
Po każdej kolejnej zbrodni Makbet czuje się pewniejszy i coraz bardziej bezkarny. Zabicie Dunkana i Banka wzbudza jeszcze wyrzuty sumienia. POtem zło POwszeDNIEje””

Pozdrawiam
J.K.

Vote up!
0
Vote down!
0
#156037

Jan Bogatko

...i na tym polega polska tragedia,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#156059

Tusków i Lisów boli mnie zdrowy rozsądek.

Vote up!
0
Vote down!
0
#156040

Jan Bogatko

...droga Rzepicho, to zabranie głosu w onecie na moim blogu, tam stajemy oko w oko ze ZŁYM,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#156060

Vote up!
0
Vote down!
0
#156046

Jan Bogatko

...bardzo aktualne, zwłaszcza dziś,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#156061

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

Korsak

#156094

beze mnie oczywiście!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#156079

Jan Bogatko

...listy do p. Lisa z oceną jego programu?

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#156084

1.Nie ma wojny polsko-polskiej...to socjotechnika medialna!
2.Wygrałem potężny zakład,że nie dojdzie do PO-PiS-u,to
szklana kula,tylko czysta logika.
3.Nie ma czegoś takiego jak "Tusk",jest triumwirat:
Arabski--Nowak---Grupiński,to oni rządzą,osoba tusk,jest
tylko emanacją,laleczka,manekinem z wystawy kiczu!
4.Szanowny Pan pisze,że zaprasza na Onet...never!!!
Nawet ostatni śmieciarze,zbieracze puszek i butelek,
nie zagladają do wszystkich śmietników!!
5.Jako socjolog,specjalizacja socjotechnika mediów,mogę juz
powoli przewidywać:treść rozmowy braci Kaczyńskich wg.
komisji Millera,treść raportu,wynik wyborów jesiennych!!
Skoro ściema z referendum unijnym się udała,to od tego
czasu wszystkie wybory wygra Wanda Wasilewska,czyt.PO!
6.Tu też mogę się założyć o wynik wyborów :-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#156089

Coś mi zjadło "nie" przy szklanej kuli...

Vote up!
0
Vote down!
0
#156090

Jan Bogatko

...wyczytać z pamięci,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#156095

Jan Bogatko

...i wtedy łatwiej będzie przepowiedzieć, że wygra PO, skoro nikt nie krytykuje wypocin "piur" tamtejszych,

pozdrawiam,

ps jestem niepoprawnym optymistą

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#156093

Onet,zakładany przez oficera wywiadu od Jaruzelskiego,Jana
Wejcherta! Pierwszy lokal Onetu:Kraków,ul.Boh.Stalingradu 48
Kupiony budynek od diaspory...Potem wszedł do ITI SA!
Podaruje sobie inwektywy,na które zasługuje ten portal oraz
pominę poziom użytkowników forum tego [-----].No...
Co pomoże krytyka tamtejszych blogerów i komentatorów!?
Utarło się,że Onet to wiodący portal,a GW to wiodąca gazeta!
Syf jest uleczalny,ale głupota nie!
Właśnie dostałem kopa Z S24,blokada na IP,nr karty sieciowej
i na sam wygląd! Za krytykę Nadredaktora...za PJN,za list
do Zdrojewskiego,za reklamę i kampanię koalicji PO-PJN-SLD!
Przebili Onet!!
PS.Kiedyś pewien Grek stwierdził,że poruszy Ziemię,tylko potrzebuje punktu podparcia.
Do obalenia rozumu też potrzeba punktu podparcia,a jest nim
ludzka głupota!!
Nie bierz tego do siebie!!!Takie moje deja vu...

Vote up!
0
Vote down!
0
#156106

Jan Bogatko

...nikt - w przeciwieństwie do Saloon24 - nie próbował cenzurować moich tekstów. Ale ja uważam, że trzeba wyjść ze swego środowiska, starając się dotrzeć do innych.I to robię. Właśnie dlatego, że się utarło.

I do tego zachęcam innych,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#156127

costerin

ktorych tutaj spotkalem,oczywiscie nielatwo na salonie z panem Janke ale pomimo ze mnie czesto banuje,juz tak z nim kotow nadarlem ze narazie daje spokoj,a blog wlasnie dlatego ze czesto blokowany,tym bardziej chetnie czytany,a kopie i tak wrzucam na wordpress.com.Jak juz wyzej pisalem ja tutaj na chwile pozegnac sie z tymi ktorym bylo ze mna po drodze.Portal niepoprawni.pl jak juz wczesniej pisalem,uwazam za zdobyty i kirowany przez herr thuzk-a.Dziekuje Marusiowi i innym ktorzy trzymaja fason,a ten wasz separatysta alex to dla mnie jest i bedzie KURWA.

zycze wszystkim powodzenia i doczekania wolnej polski.
Trzymajcie sie

Ni marudzic tylko walczyc,kto z warszawy klawisze do biurka i pomagac pani Mari.

Vote up!
0
Vote down!
0

costerin

#156130

Jan Bogatko

...dzieje? Pali się?

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#156131

[quote=Jan Bogatko]Jan Bogatko

...dzieje? Pali się?

Pozdrawiam,[/quote]
costerin

Pali sie ogniem czerwonym,oczywiscie nakladaja jarmulke na plomien tak ze tylko dym szary sie unosi ale smierdzi i tak .

Vote up!
0
Vote down!
0

costerin

#156138

costerin

ktorych tutaj spotkalem,oczywiscie nielatwo na salonie z panem Janke ale pomimo ze mnie czesto banuje,juz tak z nim kotow nadarlem ze narazie daje spokoj,a blog wlasnie dlatego ze czesto blokowany,tym bardziej chetnie czytany,a kopie i tak wrzucam na wordpress.com.Jak juz wyzej pisalem ja tutaj na chwile pozegnac sie z tymi ktorym bylo ze mna po drodze.Portal niepoprawni.pl jak juz wczesniej pisalem,uwazam za zdobyty i kierowany przez herr thuzk-a.Dziekuje Marusiowi i innym ktorzy trzymaja fason,a ten wasz separatysta alex to dla mnie jest i bedzie KURWA.

zycze wszystkim powodzenia i doczekania wolnej polski.
Trzymajcie sie

Nie marudzic tylko walczyc,kto z warszawy klawisze do biurka i pomagac pani Mari.

Bo z tej maki nie bedzie chleba.

Vote up!
0
Vote down!
0

costerin

#156132

Zanim się z panem przywitam pozwolę sobie na małą dygresję.Ludzie w żółtych kamizelkach 10 kwietnia dawali Polakom poczucie bezpieczeństwa.Dlatego cieszę się,że obywatele tego portalu zaliczyli mnie do tej grupy,a nie do tych z ,,żółtymi papierami"

Witam!Przykre to co pan pisze,ale się z panem zgadzam.A TW ,,m" to tylko czubek góry lodowej.Tutaj ,,gawnojedów"od zatrzęsienia.Ma pan rację,portal jest najprawdopodobniej pod egidą naszego ,,umiłowanego wodza".Niemniej to nie jedyny jego portal.Pamiętam jak rozwalali ,,salon24".Byliśmy przerażeni.Mój kolega za walkę o prawdę,był tyle razy banowany,aż go zbanowali dożywotnio.A portal ,,Sympatycy PiS? Był chyba największym przyczółkiem,gdzie atakowano Polaków (chyba,że pan Jarosław zrobił tam porządek),a mógł ten portal służyć do robienia kampanii PiS-owi.Tam nawiązałam przyjaźnie ze wspaniałymi ludźmi.Potem wiele osób uciekało  stamtąd. w popłochu.Portal ,,zależni",oj przepraszam ,,niezależni"to typowy portal herr wodza,gdzie możesz pisać to,co mieści się w granicach tolerancji uznawanej przez wielkiego inkwizytora i ,,gawnojeda"z grupy gryzoni.Pełna kontrola nad umysłem.Ale Polak,to brzmi dumnie i nikt nie będzie manipulował moim mózgiem.

Ostatnio przez parę długich godzin byłam atakowana na privie przez cwaną trollicę,tak cwaną,że chociaż nie mam problemu z tworzeniem portretów psychologicznych,to ta  baba była tak zakamuflowana,że głowa mała.Dałam radę,,dobiłam" to coś jej własną bronią.To są bezmyślne cyborgi,a schemat działania jest do opracowania.Wystarczy ich dokładnie słuchać i nie odkładać do podświadomości tego co mówią, a analizować świadomie i wyrzucać na bieżąco do ,,cuchnącego zsypu na śmiecie" ( teoria Freuda do wiadomości mniej inteligentnych).

Zaglądam często na ,,salon24" ,ale tylko po to,aby poczytać nielicznych już blogerów patriotów.Serce boli jak człowiek patrzy na portal,który skupiał kiedyś tylu wspaniałych ludzi.

                                     Pozdrawiam!

Vote up!
0
Vote down!
0
#245199

Co to jest ??Pisałam pół godziny i nagle wszystko zniknęło !! Nie mam siły, by powtarzać całą wypowiedź.
Tusk zwala wszystko na jedna opozycję, a sam jest zarzewiem nienawiści, którą sieją i propagują jego żołnierzyki i MEDIA - jemu podporządkowane, jak i wszystkie co ważniejsze stołki w Polsce, którymi obsadził swoich intrygantów politycznych. I to on, co to ma dość polskosci, ciążącej na barkach, martyrologii polskiej i historii - ma czelność krytykować patriotów polskich i ich dokonania, kiedy sam NIGDY NICZEGO DLA KRAJU NIE DOKONAŁ I TYLKO BRUŹDZI, PODPORZĄDKOWUJĄC SIĘ OBCEJ DOMINACJI !!

Vote up!
0
Vote down!
0
#245173

Witam! Ten artykuł napisał pan prawie rok temu,ale nie stracił on na znaczeniu.Taki krótki wpis,a merytorycznie pokazuje w pełni tragizm naszego narodu.

                                                   Pozdrawiam.

Ps.

Daję 10.

Vote up!
0
Vote down!
0
#245208