Cel: PiS!

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Gdyby rząd równie energicznie, jak walczy z PiS-em, zajął się sprawami kraju, to już dawno mielibyśmy obiecane autostrady, zlikwidowane bezrobocie, świetną służbę zdrowia i przyjazne państwo – słowem to, co Platforma obiecała przed wyborami.

Ale na to czasu nie starcza. Najsprawniejszym aparatem, utrzymującym Platformę u władzy, jest antypisowska propaganda. Prowadzona jest ona przez zdyscyplinowanych żołnierzy, których nazwiska powszechnie znamy, a także płatnych i niepłatnych pomocników także w blogosferze,

media

- jak TVP2 - konkurują w sezonie ogórkowym z secesjonistami z PiS-u, na których nikt nie ma ochoty głosować, o czym przekonują nawet platformerskie sondaże. TVP2 zajmując się sektami nie odważyłaby się na pokazaniu w tym kontekście uczestników hadżu do Mekki, ale

Jasna Góra

to co innego – przecież to katolicy! Lato w pełni, więc były pisowiec, a dziś peowiec, Jan Filip Libicki, zajmuje się (nieco spóźniony) tematem podniesionym przez byłego pisowca, a dziś członka PJN, Marka Migalskiego, który zarzuca członkom delegacji PiS do Katynia w dniu

10.04.2010

roku, że … zjedli obiad. Co za skandal, oni zjedli obad!! Ale obiad to nic w porównaniu z nową chorobą polskich prokremlowskich „nacjonalistów” (mają pewno bogatych sponsorów we WNP). Otóż oni, powołując się na Dmowskiego* (!), głoszą, że Polska ma przyszłość jedynie jako partner

junior

Moskwy. Stanowisko to głosi niejaki Obóz Wielkiej Polski* na portalu Nowy Ekran, który je promuje. W ogóle Gazprom nie szczędzi grosza na wykazanie tego, że Putin to demokrata czysty jak brylant. Słowianofile, ba, rusofile, rodzą się, jak grzyby po deszczu. Ostatnio w poranku w

radiownet

w którym brałem udział omawiając ciekawy dokument na temat IIWS, pewien uczestnik stwierdził, że „nie należy wierzyć we wszystko, co opowiada się na zachodzie” na temat Katynia, bo „Polacy w wojnie z Rosjanami doprowadzili do śmierci stu czy dwustu (mniejsza o liczbę)

tysięcy

żołnierzy rosyjskich” (w tym wypadku nie używa się określenia „bolszewicy”, „żydokomuna” itp.). Otóż człowiek ten gawędził sobie o tej kolejnej putinowskiej prowokacji, jak gdyby Rosjanie w tej wojnie nie brali do niewoli Polaków. Różnica polegała jedynie na tym, że o ile

Polacy

byli masowo przez Rosjan mordowani (pierwszy Katyń to Stupsk), to Rosjanie w Polskiej niewoli mieli szansę ją przeżyć mimo trudnych warunków i chorób, jakie panowały w obozach jenieckich, do których dostęp miała wówczas w Polsce prasa wolnego świata i PCK. Jednak to

Ossów

szczyci się pomnikiem rosyjskiego agresora; bolszewickim kanaliom, palącym cerkwie i kościoły wystawiono na sfinansowanym przez polskiego podatnika okazałym pomniku prawosławny krzyż, na pohybel milionom ofiar wielkiej, światowej rewolucji komunistycznej.

W Stupsku pomnika nie ma.

* Obóz Wielkiej Polski ma najwidoczniej na celu stworzenie nowej Kongresówki.

http://www.youtube.com/watch?v=DBIIc8dd6cU

Post scriptum:...”Dwa bataliony polskie broniły się jakiś czas, a później rzuciły karabiny i podniosły ręce do góry.

Musiały się tam dziać rzeczy straszne.

Gdy nadciągnęła, idąca w pogoni, kawaleria generała Dreszera, było już za późno. Droga, wieś cała usiana była trupami jeńców polskich. Leżeli rozebrani do bielizny, niektórzy do naga. Na oko, nie były to więc już trupy żołnierzy, ale masy ludzi, zastygłe w bezkształtnych pozach mordowanych wręcz. Takiego mrożącego krew w żyłach widoku nie widział nikt jeszcze w całym pułku. Bo to wszystko leżało prawie na kupie. Na małą przestrzeń spędzono przeszło tysiąc jeńców. Teraz słali się o czaszkach rozwalonych łopatkami, głowach odrąbanych szablami, ciała przebite wielokrotnie, podziurawione bagnetami, pocięte na kawałki, niektórzy z wykłutymi oczami, o rozprutych brzuchach. W powietrzu czuć było silny odór świeżego mięsa, krwi i mózgów. Mniej zniekształcone trupy leżały w zastygłym w oczach przerażeniu, o ustach otwartych do krzyku”.

Lewa Wolna, Józef Mackiewicz.

Brak głosów

Komentarze

Wbrew pozorom zniszczenie PiS-u nie jest nadrzędnym celem i nie leży w interesie obecnej władzy. Rządzącym Polską jest nawet na rękę utrzymywanie takiej bezpłciowej, niemrawej, biernej i wiecznie przegrywającej opozycji, napchanej po uszy konfidentami, opozycji która istnieje, lecz nigdy nie wygrywa i jest pod kontrolą.
Spece od socjotechniki wiedzą, że tak jak dzieci potrzebują Baby Jagi jako straszaka, tak lemingi muszą mieć swojego Jarosława Kaczyńskiego.

Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#274961

Jan Bogatko

Wiecznie przergrywającej? Niemrawej? Jak p0rzyglądam się pejzażowi partii politycznych w Europie dostrzegam, że poza PiS nie ma innych cieszących się tak stałym i wielkim elektoratem. Niektóre z tych partii czekały wiele lat na swoją kolej.

Demontaż PiS, a nie jej podtrzymanie, leży w interesie Platformy. Stąd za zapalczywość w jej zwalczaniu, bez przebierania w środkach.

Wyaje mi się, czytając Pański komentarz, że Platforma odnosi sukcesy w swej walce propagandowej.Takie postrzeganie PiS-u jako partnera sparingowego Platformy jest PO na rękę.

Tymczasem wobec opozycji PiS nie ma alternatywy.

To,że PO robi z JK Babę Jagę, to przecież nie wina PiS.Co lotniejsi już się z tego śmieją.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#274964

Niestety, to "duże" poparcie o którym Pan wspomina, ni jak nie przekłada się na zwycięstwo. Duże poparcie to miał Orban na Wegrzech, a to Pisowski to mizeria, która wystarcza na trwanie i nic nie robienie. (nie)rząd w Polsce robi co chce, wprowadza ustawy jakie chce a opozycja śpi i jedyne na co ich stać to grzeczne marsze z chorągiewkami i balonikami.
Polska opozycja jet spacyfikowana wspólnie ze związkami zawodowymi i tym "walecznym" Dudą niewiadomego pochodzenia.
Być może ma Pan rację, ja jednak uważam, że obecne władze w Polsce pozorują walkę z opozycją i hodują ją sobie. To tak samo jak policja kryminalna pozwala działać dilerowi na swoim terenie, bo go zna, bo wie,że ma na niego haki, bo wie, że inny diler z zewnątrz byłby znacznie groźniejszy i nieobliczalny.
Powtórzę jeszcze raz, PiS coraz częściej jawi mi sie jako opozycja pozorna, koncesjonowana, spacyfikowana.

Pozdrawiam
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#274997

Hadko się czyta , co ten pan wypisuje - konfidenci w PiS ? A gdzie ich pan "wydłubał" ? Nazwiska ! Gdzie indziej ich nie dostrzegł ! Po prostu nie wiem często KTO tu pisze i w jakim celu, jak ten od wideł !!

Vote up!
0
Vote down!
0
#275038

Proszę pogrzebać, byle głęboko, nie po wierzchu, to pan coś wydłubie. Dla ułatwienia może najpierw warto we własnej łepetynie pogrzebać i przypomnieć sobie takie persony jak Kluzik, Migalski, Kamiński, itd.
Oj sporo tej zakamuflowanej hołoty w PiS, sporo.
Pisze to oczywiście z żalem ale właśnie pogrzebałem w swojej głowie i jakoś nie mogę znaleźć namacalnych sukcesów PiS od 2007 r.
Bo te parę demonstracji z balonikami i odśpiewaniem "Boże coś Polskę" to raczej nie sukces.
Po prostu nul, smutne.
Serdecznie pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#275100

Jan Bogatko

...co do kretów - zgoda. Ale przyznać Pan musi, że media nie sprzyjają raczej promocji PiS. Jako partia opozycyjna trzyma się dzielnie: przykłady - emerytura, ACTA. Więcej nie może, ale w granicach swych skromnych możliwości jest mocna - np komisja Macierewicza.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#275112

Nie tylko 'raczej' Panie Janie, ja śmiem twierdzić, że w ogóle nie sprzyjają ale co się dziwić skoro nie są polskie a jedynie polskojęzyczne.
Mam ogromny szacunek do pracy komisji Macierewicza i świadomości ogromnego zaangażowania jej członków w rozwikłanie zagadki katastrofy smoleńskiej. Niestety stwierdzić muszę, że mimo przeprowadzenia bezspornego dowodu przez w/w komisję oraz min. prof. Biniendę na nieprawdziwość tez MAK, nie udaje się przekonać opinii publicznej w Polsce, nie mówiąc już o światowej, że był to zamach. A więc niestety jest to znów walenie przez PiS głową w mur (efektów brak).
Podobnie emerytury. Co z tego, że PiS był przeciw podniesieniu wieku emerytalnego, skoro ustawa i tak przeszła (efektów brak).
A ACTA, to głównie zasługa internautów, to ich wystraszył się Tusk (czy też ten kto Tuskiem jak manekinem steruje) a nie PiS-u (efektów brak).
Z wielką niechęcią i żalem podtrzymuję moje twierdzenie, że PiS ostatnio zawodzi, można by rzec, że wręcz wycofał się polityki (sprawa szczepień, rodzinnych ogrodów działkowych). Pis w tej chwili to partia balonikowo- chorągiewkowa, niewydolna, kunktatorska, słaba, nie spełniająca pokładanych w niej (przynajmniej moich) nadziei.
Może pomógłby Jarosławowi porządny kop w d..ę
Pozdrawiam
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#275160

Jan Bogatko

...PiS jest partią opozycyjną, a więc jej rola ogranicza się do wskazania problemu, bo rozwiązać go może tylko będąc u władzy.

A jeśli wtedy nie rozwiąże, to bye, bye,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#275172

Rola opozycji ma się ograniczać do wskazywania problemu ?
Panie Janie, jestem bardzo zdziwiony Pańskim postrzeganiem roli opozycji.
Całe życie myślałem, że opozycja ma przede wszystkim aktywnie działać, nieustępliwie nagłaśniać i piętnować zaprzaństwo władzy, organizować wspólnie ze związkami strajki, pikiety, blokady, marsze, wiece, głośno krzyczeć o zaprzaństwie władzy i ujawniać jej błędy i afery, nazywać konfidentów po imieniu i ujawniać ich życiorysy do 5 pokoleń wstecz.
A co robi PiS ? PiS drzemie i prawdopodobnie obudzi się dopiero przed wyborami.
Nie wiem jak Pan ale ja jestem zawiedziony działalnością PiS, przestało mi już wystarczać to ich mdłe dziamdziolenie i nierobienie niczego.

Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#275193

To, co tak trafnie nazwał Pan "kremloprawicą" nie mierzy nawet w Kongresówkę. Zadowolą się Prywislanskim Krajem. A może nawet Marchlewszczyzną.

Pozdrawiam

PS. Nazwisko Pańskiego interlokutora z radiownet, proszę...

PPS. Należał zacytować Babla. Przynajmniej nikt nie mógłby zarzucić Panu braku obiektywizmu. ;-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#274966

Jan Bogatko

...ten pan nazywa się Jerzy Niczyporuk.

http://www.radiownet.pl/#/publikacje/poranek-9-lipca-2012

Pozdrawiam,

ps - raczej Marchlewszczyzną. Ma Pan rację.

Mackiewicz nie był sympatykiem Piłsudskiego. Dla kremloprawicy Babel to niewiarygodny gudłaj.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#274980

Wysłuchałem. Zielony broni naturalnych zasobów armii czerwonej. Niezłe. Jeszcze ze trzydzieści lat temu można było nieżle wyżyć z opłacanego rublami transferowymi pacyfizmu. Teraz trzeba być słowianofilskim ekologiem z lekką nutą historii najnowszej. :-(

Dobry Boże!

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#274982

Jan Bogatko

... kremlonarodowcy, kremloekolodzy... Wychodzi na wiewrzch kolonialna mentalność.

...oczywiście z fałszywą nutą historii najnowszej.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#274983

Takie zdanie nie dziwi w ustach kandydata Zielonych na liście SLD w okręgu legnickim w wyborach parlamentarnych 2011 r. Odnotuję tylko, że Jerzy Niczyporuk bezapelacyjnie zmiażdżył swoich konkurentów na wspomnianej liście, zajmując ostatnie miejsce z ilością 113 głosów.

Vote up!
0
Vote down!
0
#274992

Jan Bogatko

...to bardzo dobra wiadomość, naród nie jest taki głupi, jak się czasem sądzi,

pozdrawiam,

ps ale 113 głosów to wstrząsająca liczba.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#274998

gość z drogi

dziękując za 

pańską determinację ,proszę o ciąg dalszy.....w przeciwnym RAZie człek musiałby się udać na "emigrację wewnętrzną "

dobrze,że Pan pisze i mówi ,bo takiego adwersarza  jakiego zdarzyło się Panu spotkać w trakcie audycji radiowej,mamy na pęczki w życiu codziennym...

i przyznam,ze ręce nie RAZ opadają z bezsilnej złości ...

ps /kiedyś idąc za Pańskim linkiem zajrzałam na "POle bitwy"ale nie dałam rady...,

zbyt brutalne jest codzienne nasze bytowanie,by jeszcze bić się z wirtualnymi "bytami"

pozdrowienia z Optymistyczną Dziesiątką :)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#274981

Jan Bogatko

...do tej kwestii będę wracał często - zbliża się bowiem 15 sierpnia.

A może należałoby wystópić z apelem o upamiętnienie ofiar rosyjskiej zbrodni?

To ciekawe: kremloprawica utrzymuje, że to żydokomuna mordowała Polaków, ale Polacy z kolei mieli zabijać nie bolszewików, tylko ...prawosławnych Rosjan. Zapewne stąd ten krzyż na grobie anrychrystów w Ossowie.

To tak, jak z tymi Niemcami, pierwszymi ofiarami nazistów.

No, no.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#274984

gość z drogi

już widzę" oczami  wyobrazni "pewnego zdradka"...jak krzyczy

nie psujmy" Dobrych stosunków " z somsiadem "

pozdr :)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#274990

Jan Bogatko

"somsiad" będzie skory do zgody, jak tylko go zaboli łapa od razów.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#274999

Jan Bogatko

...tchórze z kremloprawicy już na tym blogu!

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#275173

Sprawa ustawy o przymusowych szczepieniach - albo się opamięta, albo...

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

 
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#275174

D.Tuskowi jest dobrze z J.Kaczyńskim w roli opozycjonisty. Stały elektorat PiS-u to ludzie,którzy nie lubią PO i jej pochodnych. Ale oni też kiedyś stracą cierpliwość i zamiast na wybory pójdą na mszę,a potem wrócą do domu.A układ okrągłostołowy jeszcze się umocni.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#275185

gość z drogi

gdzie "słuszne oburzenie,ze ....GRAD "schował się " w ludowej spółce i zarabia krocie....?

gdzie pamięć ,ze GRAD gorszy od Wąsacza ,a jego "gradobicie i Eureko

to Himalaje działania na szkodę Polski i Naszej GosPOdarki....?

jest takie pismo "Nasza Polska" ,serdecznie polecam....tam od dawna już piszą,o skutkach "gradobicia "

a PIS zostawamy w spokoju,zjednoczmy siły przeciwko TUSKOLANDII,to większy będzie pozytek....

Panie Janie ,serdecznie pozdrawiam z 10 w ręku :)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#275246

Oburzenie słuszne(Grad,ludowcy). Nie można zostawić PiS-u w spokoju.Tylko należy pobudzić do działania jak na prawdziwą opozycję przystało.
W spokoju to można zostawić emeryta.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#275255

Jan Bogatko

...emeryta zostawić w spokoju?! On ma więcej czasu!

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#275260

ktoś mi ostatnio wspominal, ze wzmocnia sie tendencje "3drogi" na tym portalu. i juz zaczynam je dostrzegac. te coraz bardziej wyraźne ataki na PiS sa tych tendencji oczywsistym symptomem.

 

interesujące...

Vote up!
0
Vote down!
0
#275268

Dosłownie przed chwilą w http://niepoprawni.pl/blog/5500/polska-wychodzi-na-jaw
stwierdziłaś, że Jarecki nazywając PIS gangiem i bandytami ma racje..
 

Vote up!
0
Vote down!
0
#275272

Jan Bogatko

...trzecia droga to zawsze droga do nikąd, pomocna rządzącym,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#275277

jestem dokladnie tego samego zdania. a wszelkie sposoby na mydlenie oczu uważam za bardzo niebezpieczne.

 

pozdrawiam

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#275279

Nie doszukuj się spisków,tam gdzie ich nie ma.
PiS-u nie atakowałam,tylko z lekka skrytykowałam. A to różnica.
Widzisz Amelio, po to są takie portale jak ten,żeby można się było kulturalnie różnić. Ty tego nigdy nie zrozumiesz.
Dla Ciebie wartością nadrzędną było intrygowanie, wywoływanie awantur i zgłaszanie na czerwono.
Te czasy jak widzisz się skończyły. Teraz jest spokojnie i nie próbuj tego spokoju burzyć.
Masz swój blog ,tam sobie rządź,spiskuj,wylewaj żale.
Powodzenia

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#275278

Bardzo Pana przepraszam.Pisząc emeryta miałam na myśli mojego Tatę,ceniącego sobie święty spokój :)
Też pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#275271

Jan Bogatko

...jeszcze nie jestem emerytem, ale tuż, tuż. A wielu zaczynało tak naprawdę zajmować się ważnymi sprawami nieco później. Przecież faceci to duże dzieci...

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#275276

@Markiza :) ,bo wszystko ,co dotyczy Przekrętów KOALICJI,jakoś dziwnie

znika z ekranów

a przecież znane są ich GRZECHy, pomijam nieśmiertelny "złoty trójkąt Buchacza" 

pozdrawiam :)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#275286