jojczenie

Obrazek użytkownika Bogdan Lichy
Idee

 Blogi o ile mnie wyobraźnia nie myli służą do celów konstruktywnych. Mają zbudować pewien rodzaj społeczności twórczej ,rzucającej się w różne kierunku poszukiwań idei pomysłów , dynamicznej raz w jedną a raz w druga stronę. razem przez dynamizm a nie przez treści.

Zawsze niepoprawni i niemożliwi do scharakteryzowania . W wiecznym pościgu. Polityka sztuka ,kultura ekonomia czy idee. Chodzi o ferment . Najważniejsze by budować odważne hipotezy stawiać ryzykowne koncepcje innym słowy burza mózgów. Każdy ma swój pogląd po to by go stracić i ostatecznie to co ma zostać samo się przefiltruje.

Chyba że chodzi o jojczenie . O te jest bogiem wszechczasów. Można jeszcze labidzić lamencić, rwać włosy z głowy zamartwiać się drzeć szaty, oczekiwać końca świata, a przede wszystkim trwać na posterunku jojczenia.

Skąd bierze się jojczenie , ano stąd że każdy w życiu coś stracił , traci lub straci i to niestety boli. tak więc jojczenie ma przynieś ulgę. Wyróżniamy jojczenie zapobiegawcze , doraźne i przyszłościowe. Gnój z powodu jojczenia jest ewidentny bowiem człowiek po to traci aby się wczytać w bolesność istnienia. W nieustanny brak. Uzyskać coś ze względu na wrażliwość i przenikliwość. W innym przypadku najlepiej jest wyrwać sobie wszystkie nerwy i zalać się cementem. Chodzi tu jednocześnie o chłód i żar wobec straty. Tymczasem jojczenie wypełnia wszystko rodzajem galaretowatego gęgania w intencji wszystkich cierpiących.

Nie ma nic gorszego niż współczucie wobec cierpienia. Nie zmierza ono do niczego pozbawia ,honoru i godności. Tworzy szlam cieplej borowiny w przeświadczeniu własnego bezpieczeństwa. Sto razy lepiej jest cierpieć z powodu braku współczucia wobec cierpienia niż nurzać się w gnoju tkliwości przez która ani nie można kochać ani nienawidzić.

A co więcej owe współczucie - gotowe przychylić nieba jest zasadniczo wszystkim co można w tej kwestii zrobić bo reszta już wymaga kosztów. Dlatego najlepiej sobie pojojczyć. Jak ono wygląda? A to już każdy wie od swojej strony. Może są gdzieś filtry antyjojczeniowe Tak to się nazywa koniec pieśni

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Nie ważne jest slowo, ktorym nazywamy wyżej wymienione zachowania, chodzi o to, że nie wnosi ono nic nowego. Jest powtarzalne i replikowane wielości temu podobnych "jojczeń"
Malo w tych blogowaniach jest, wlasnych przemysleń i rewolucyjnych rozwiązań. Z przykroscia otym informuję.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#48853

Nad jojczeniam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#48854

to poezja? bo sporo chaosu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#48871

może czasem, ale raczej mówi się tu wprost o rzeczach niewygodnych. No cóż, sieć, nie jest najdoskonalszym przekaźnikiem, czymś co ludzi łączy też w realu. Bo niestety są to dwa odrębne światy, ale dobrze, ze są. jak inaczej można by się komunikować z przyjaciółmi np. zza wielkiej wody?

Więc, czy to jojczenie?

Pozdrawiam.

" Upupa Epops ".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

" Upupa Epops ".

#48876

Zdarza się że czyjąś replikę nazwiemy dla porządku "jojczeniem" , tylko czy wolno komukolwiek odmawiać przyjemności bycia "jojczonym",,no z małymi może wyjątkami ale o tym poniżej .

A kto taki ma patent na prawdę absolutną ..spośród żyjących tu i teraz ..?

Co nie oznacza że nie ma możliwości odsiania niewątpliwie gównianego "jojczenia" w stylu golbi od krystalicznie przedstawionej definicji budowy cepa na ten przykład .

;-)

pozdrawiam
............................
http://andruch.blogspot.com/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-----------------------------------------

Andruch z Opola

http://andruch.blogspot.com

#48878

No to "zajojczyles" Bogdan!!! Tym razem kula w plot. Bezsensowne jojczenie, gorsze niz sredia blogownia. W tym miejscu to duza pomylka. O ile generalnie moze masz racje, to tu Twoja diagnoza rodzi usmiech na twarzy...

Pozdrawiam

-------------------------------

Samotny wilk w biegu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#48880

zbyt głębokie, jak dla mnie... albo bez sensu.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#48906