Po(d)stęp

Obrazek użytkownika jwp
Blog

…Co my wiemy, to tylko kropelka. Czego nie wiemy, to cały ocean… - Isaac Newton.

Praca u podstaw.

Mozolna prac zawsze przynosi efekty. Nie ważne, czy zaprzęgnięta przez Siły Zła czy Dobra. Szczególną rolę w każdym przedsięwzięciu odgrywa planowanie oparte na przewidywaniu. Przewidywaniu najbardziej nieoczekiwanych sytuacji i rozwiązań. Bo czyż dobry konstruktor nie bierze pod uwagę większego niż oczekiwany obciążenia mostu. A zapobiegliwy rolnik nie ubezpiecza upraw pomimo kolejnych lat urodzaju. Nikt przy zdrowych zmysłach nie kusi losu grzechem zaniedbania. Gdy spojrzymy wstecz, to jedno jest pewne, nieprzewidywalność jest najbardziej racjonalną przesłanką przy próbie zaprojektowania przyszłości. Wielcy wizjonerzy, zarówno w sferze nauki jak i ducha często napotykali na mur niezrozumienia, nie mówiąc o szyderstwie i wrogości. Lęk przed zmianą, która nawet jeżeli może przynieść wymierne korzyści, budzi lęk przed zaburzeniem statusu często hamuje nasze poczynania. Gdy mamy wybrać kromkę chleba lub ziarno bez młyna i pieca, decydujemy się często na zaspokojenie doraźnej potrzeby, kosztem być może braku perspektywy na kolejne kromki. Takie sposób myślenia jest obcy najbardziej wpływowej instytucji na świecie jaką jest Razwiedka. I potraktujmy tą nazwę symbolicznie. Wywiad, służby specjalne towarzyszą nam od wieków. W takiej czy innej formie. Już nasi pradziadowie zasięgali języka, chodzili na przeszpiegi, korumpowali, wpływali na decyzje przeciwnika, eliminowali go w walce wręcz lub podstępem i spiskiem. Wszystkie te działania i metody rozwijają się i doskonalą nieustannie. Nie można nie docenić roli wróżów, jasnowidzów, magów i szamanów. Gdy jedni zarządzali lękiem inni na potrzeby władzy wróżyli nie tylko z fusów i szklanej kuli. Próbowali na różne sposoby przewidzieć przyszłość, rozwój sytuacji. Możliwe warianty. Czasem robili to by wpłynąć na władcę za podszeptem, innym razem chcieli jej otworzyć oczy często zaślepionej krótkowzrocznością. Byli wierni, zdradzali, zmieniali panów. Zawsze mieli jednak wzięcie. Choć kat nimi nie gardził, gdy popadli w niełaskę. Ot takie ryzyko zawodowe. Zawsze byli o kropelkę więcej niż zwykli ludzie, niż ich mocodawcy. Dawało im tą niewątpliwą przewagę, nie chroniąc jednak przed pomyłkami i nieuchronnością ich konsekwencji.

Czytanie ze zrozumieniem.

Gdy przyjmiemy pewne założenie analityczne przed przeczytaniem książki, obejrzeniem filmu ( choć skłaniam się do oglądania - funkcji trwającej w czasie ), wtedy odkrywamy rzeczy pozornie niewidoczne. Czyli tak jakby nie istniejące. To też jest istotą działania razwiedki. Wszyscy wiedzą, że jest i działa, jednak myślą o niej i wiedzą tylko tyle ile ona chce. Reszta staje się na skutek działań wyprzedzających teorią spiskową. Czy ludzie mają czas i ochotę na namysł, analizę i syntezę otaczającego nas świata, zjawisk, codziennych zdarzeń. Jeżeli nawet to zbyt mało. Dostarcza się nam tylu bodźców i informacji, iż stają się one bezwartościowe gdyż nie jesteśmy w stanie ich przetworzyć na treść i znaczenie. Przekaz werbalny jest zakłócany niczym w grze w „Pomidor”. Przez kolejne przekaźniki, manipulacje i modyfikacje. Celowo i spontaniczne. Prawda zamienia się w fałsz, a kłamstwo staje się fundamentem naszej wiedzy. A co za tym idzie ocen i postępowania. Króluje gra pozorów. Wiedza zawarta zarówno w Pismach Świętych jak i mądrości ludu jest drogowskazem, który nas ostrzega i zarazem kieruje w stronę ścieżki prawdy.

Wróg za Bramą.

Gdy jednak do Bram naszego Jestestwa pukają, a wręcz atakują je taranem Nowocześni Barbarzyńcy, nie czas na sentymenty i dylematy. Nawet jeżeli już sforsowali fosy i bramy pozostał nam Górny Zamek. By policzyć siły, wysłać umyślnych do naszych sprzymierzeńców i wyruszyć być może w ostatni bój. Za nami stoją setki lat Tradycji, Słowiański Duch Ubogacony Wiarą. Nie jest nas w stanie zmóc ni kula ni knowania wroga czy też brata fałszywego. Być może zagościło zwątpienie w Naszych Sercach, to trudna chwila. Lecz najlepszy moment by pokonać słabość własną i przeciwnika. Po Moherowymi Beretami są nierzadko Tęgie Umysły, Serca nam nie odebrano, choć poranione krwawi. Za nimi i przed nimi pustka, bezideowość i brak prawdziwej Wiary. Celach jest jeden  - Totalna Pacyfikacja. Jak na razie nie udało się jej dokonać na Polsce i Polskim Narodzie. Nie pozwólmy by zwyciężyli nosiciele pustki jakim jest złudna idea Postępu. Wywiedźmy ich na bagna, tam bowiem skrzą światełka za którymi podążają zwiedzeni przez nicość, która wypełnia ich serca i dusze. Recepta na zwycięstwo, bez zemsty i odwetu, jest w nas. Wystarczy sięgnąć po broń.

„…Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku…”.

Sung Zi

Postęp, to ulubione hasło pseudo Oświecenia i lewaków odciąga nas jednak od tej krynicy wiedzy. To jednak podstęp, który ma zabrać nam cały dorobek wielu pokoleń w imię… Wystarczy przypomnieć słowa Denisa Diderota, pełne mądrości i przestróg -

„…Zamiast iść za spojrzeniem zwróconym ku straconej mądrości, która została za nami, decydujemy się iść spoglądając do przodu, w mrok splątanej gęstwiny, mając nadzieję, że uda nam się zapalić - jedno za drugim - maleńkie światła…”.

Nie będę się dzisiaj rozwodził, ważne tematy nie powinny być tematem wynurzeń, a dysputy. A tak na marginesie, to nie sądzę by ktoś z Was się domyślił, że ten wpis miał być o „Sprawie Angeli Merkel”. Jest to przyczynek do zrozumienia tego co postaram się opisać w jednej z następnych notek. Wcześniej przeczytajcie notkę ]]>Zebego]]>, który postarał się opracować w krótkiej formie życiorys w/w.

]]>Czego nie powiedział Kaczyński o Merkel - link.]]>

A to pozwoli nam podyskutować na temat „Co Jarosław Kaczyński miał na myśli”.

Politycy nam współcześni dzięki rosnącej sile i wpływowi mediów stali się dojrzałymi Demiurgami. Pomaga im w tym konsumpcyjny styl życia lansowany Jak Cała Prawda Całą Dobę. Dzisiaj micha jeszcze pełna gdzie niegdzie, a i plazma święci ferią kolorów w jakości Full HD. Jutro ?, jutro będziemy wylizywać michę w poszukiwaniu „Utraconych okruszków”, a kino domowe „with a little help of komornik” zmieni właściciela. O ile będzie komu je kupić na licytacji. Ta już dawno się zaczęła. Najpierw od licytacji Wiary, Tradycji, Kultury, Patriotyzmu, wszelakich wartości. Wyprzedanych za bezcen przez wielu z nas. By nie być de mode. Nie być Idiotą i spokojnie udać się z latoroślami, całą rodzinką na Zakupy bez VAT. Ale czy bez Wad ?

„…Na co są potrzebne - pytało pacholę -
Trójkąty, czworoboki, koła, parabole?
Że potrzebne - rzekł mędrzec - musisz teraz wierzyć,
Na co potrzebne, zgadniesz gdy zaczniesz świat mierzyć…”
.

]]>Adam Mickiewicz]]>, Zdania i uwagi  Praktyka

A teraz z innej beczki.

Brak głosów

Komentarze

dobra kolacja -
O Angeli dzięki.

Vote up!
0
Vote down!
0
#191907

Witaj,
to nie koniec o Anieli.

Może byś tak wpadł kiedy tam do mnie.
Jest nas tu paru.

Serdecznie Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#191911

zrozumieli - podstawą bytu Państwa jest gospodarka w rękach narodu .
Hipolit Cegielski(znowu niesprawiedliwie pomijam wielu innych)- wyprodukował narzędzia, elity światłe zasięgały wiedzy u żródeł - tak by Drzymała dzierżył swoje.

Na tym etapie rozwoju czeka nas powtórka - czas zacząc budować więzi gospodarcze na poziomie lokalnym i regionalnym - tworzyć własny kapitał, inwestować w okolicy.
Zamknąć konta (jeśli to nie przeszkadza w interesach) w Bankach będących narzędziem polityki sąsiadów.

Ciągnąć wiedzę do domu - wydusić ją z instytutów (dlaczego z pracy polskich uczonych mają czerpać zyski zagraniczni inwestorzy?)

Vote up!
0
Vote down!
0
#191920

Cóż ma rzec. Zgadzam się z Tobą w tzw. "Całej Rozciągłości". Trza nam ludzi ideowych. Dobrze by jednak było żeby nie była to powtórka z "Rozrywki". Tylko z Mądrości i Historii. Spokojnej Nocy przed... jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#191933

gość z drogi

a no cóż zacznijmy się mobilizować,uczmy sie od wielkopolan

bronmy swego i nie załamujmy się,a ziemi pilnujmy jak własnej żrenicy

serdecznie pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#191974

Witaj Braciszku:)
Jak widzisz, w tytule, pozwoliłem sobie troszkę pomieszać.
Z rozmysłem:)
Jak wiesz zapewne, ja, wyznawca teorii spiskowych i nieprzypadkowości historii Świata, mam w tym ukryty plan:)
Pofantazjujmy sobie zatem:)
Co powinien zrobić Car,mając upadłą gospodarkę,głodne wojsko,i armię agentów w spadku po poprzednikach, aby opanować CAŁY KONTYNENT EUROAZJI?
1.Otoczyć szczególną pieczą cały pion dokumentujący zdrajców,
donosicieli i agentów.
2.Drobnymi sumami pomóc w rozlokowaniu się "swoich" w newralgicznych punktach gospodarki państw "targetu".
3.Korzystając z "fachowców" od samobójstw i porwań,
pozbyć się niechętnych.
4.Wtedy, wykorzystać wymienionych w p.1 do systematycznego rozkładu gospodarek, najlepiej za pomocą uzależnienia energetycznego -to rzutuje na wszystkie gałęzie i do tego przynosi zyski.
5.Kiedy doprowadzą do odpowiednio głębokiego zadłużenia,
części firm trzeba pozwolić upaść, a pozostałe -wierne-
za bezcen wykupić.Choćby przez trzech pośredników.Dla uwiarygodnienia kupca, najlepiej firmę umieścić w jakimś szejkanacie -petrodolary.
6.Tu już rumieńce.Cała gospodarka kraju, pozwala na szantaż banków.I odmowę kredytów.Także wojsku.
7.Pomiędzy delikwentami z p.1 wyszukać, najlepiej kilku głęboko umoczonych, aby zajęli się destabilizacją społeczeństw.Wszelkie chwyty dozwolone. to i tak osobniki na straty.Mają kanalizować WSZELKIE ruchy, jakie mogłyby osłabić państwa.Cel wyznacza drogi -chaos.
8.W państwach zbyt dużych, aby dały się przełknąć na raz,
uruchomić animozje rasowe,albo kulturowe, w ostateczności regionalne.
9.Teraz czas na zaszantażowane banki.Wykup strategicznych sektorów państw do podboju.
10.Oporni lub zbyt przytomni -samobójstwo lub lot samolotem.
11.Wiernych obsadzić jako namiestników, najlepiej w symulowanej demokracji -wybór TYLKO między "naszymi".
12.W warunkach utajnienia -zmiana prawodawstwa na "unijne".
13.Po przejęciu politycznej i gospodarczej kontroli nad "unią", Car jest PANEM EUROAZJI.
Zausznicy świętują, a służby RABÓW pilnują.
Taki to spisek:)

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#191926

No to ładnie mi zadałeś ! Ja już ledwo dycham nad klawiaturą, a tu takie pytania i teoryje. Mam teraz kolejny "zakręt życiowy". Na szczęście nie Rodzinny i przełożyłem wajchę na te tory. Mnogość wątków w Twoim komentarzu powoduje, iż nie odniosę się natychmiast. Warte jest to osobnej notki. Nie myśl, że Cię zbywam. Ten koniec tygodnia ( weekend to nie brzmi po polsku ) poświęcam rodzinie + wizyta u znajomych. Zawsze bardzo inspirująca. Zatem wrócimy do tematu, który podniosłeś. "Pofantazujemy" jak sądzę nie tylko troszkę. Jeszcze chwilę jestem, a potem odpocznę jak nigdy ostatnio. Pozdrów Rodzinę Braciszku. jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#191934

Dzięki Braciszku, i nawzajem:)
Spokojnego odpoczynku:)

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#191936

Tak jeszcze przed snem, na pograniczu koszmaru.
Zawsze miałem dziwne sny, Ostatni nie są już nawet dziwne.
Są dziwaczne. To chyba znak czasów.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#191939

Moje sny wyglądają tak, jak w czasach bez dobranocki.

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#191940

To ja nie wiem czy to dobrze, czy źle ?
Ale wesoło to nie jest. Chocia Pogodę Ducha mam, zwłaszcza jak czuję Twoją Ducha i Serca Moc.

Teraz już się żegnam do Jutra.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#191941

Źle to wróży.Naszym wrogom.

Ale Tobie Braciszku, kolorowych snów.
O wykwieconych łąkach, pełnych motylków i ptactwa wszelakiego.
Śpij dobrze i do jutra:)

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#191943

"...Źle to wróży.Naszym wrogom...".
To chyba dobrze.

Wiesz, że chciałem dzisiaj pisać o tym co Ty...
"...O wykwieconych łąkach...".
Może jutro, ale raczej dopiero w Poniedziałek.

O Werandzie, Ganku Wiejskim.

Teraz to już naprawdę Dobrej i Spokojne Nocy.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#191945

-O Werandzie, Ganku Wiejskim.-
I obowiązkowy, wiklinowy, bujany fotel:)
I zachód słońca, nad polami zbóż:)

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#191946

gość z drogi

och wróciły cudowne wspomnienia i marzenia :))))

serdecznie pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#191977

Ha, ha, ha... (cha, cha, cha)? Ależ już nikt się nie kryje w budowie NWO... a wprost przeciwnie... Kiedyś "teorie spiskowe" już przestały byc spiskowymi. O NWO mówi cały internet, są firmy i to wszystko prawda na dziś... Ale powstaje tez nowa prawda, jako kontynuacja planów...a tego już nie wiemy. Przyszedł etap na nowy etap:   po etapie ukrywania jawność NWO i kolejny jego etap: Nowi Anonimowi ( po niedawnych Anonimowych tworzących NWO... tylko, że teraz już wszyscy mają wiedzieć i świadomie działać tak jak chcą Anonimowi oraz oczywiście w ich a nie własnym imieniu... Bo "starzy budowniczy" NWO juz doprowadzili do likwidacji jednostek a stworzyli spauperyzowane bezwolne ludzkie bydło, masy... którymi trzeba kierować a teraz można już nawet anonimowo, wirtualnie, bezosobowo i to za ich zgodą i uciechą (znaczy się tej bezwolnej masy). Coś a'la WOLF z J23 czy Harrison Bergeron w czystej postaci...  
  

 

Do notki intuicji o Grającym w Polsce Larum i powstaniu Ruchu 15 października dziś napisałem taki sobie komentarz... ;) :)

 

"Ten Ruch 15 października jest szerszym międzynarodowym projektem tzw. Anonimowych, który w trzech etapach ma doprowadzić w ciągu roku do ogólnoświatowego chaosu...
 

Projekt jest prosty jak "prości, zakompleksieni, ale przebiegli" są ludzie go od lat realizujący:
 

1. Na początku był chaos,

2. Z chaosu powstał świat i narody oparte na indywidualnym geniuszu ludzkim, 

3. Narody się rozwijały do czasu, kiedy pierwsi Bezpaństwowi i Wiecznie Wędrujący w Poszukiwaniu własnej Tożsamości Anonimowi postanowili zawładnąć światem, 

4. Cele były wyznaczone przez Iluminatów lub też ich "pobratymców", 

5. Kolejny chaos: Wojny światowe, 

6. Dezintegracja (powojenna) narodów (najpierw udawana integracja i rozwój) i kreowanie animozji zewnętrznych oraz wewnętrzna atomizacja na różnych płaszczyznach, 

7. Kult pieniądza i przejmowanie państw,

8. UE, UA...

8a. Upowszechnienie informacji dotychczas utajnianej o istnieniu NWO (internet), aby ludzie zrozumieli, że faktycznie są rządzeni przez nich i zaczęli się buntować, przy czym to ujawnienie nastąpiło - oczywiście według nich - w momencie, kiedy - w ich mniemaniu - świat już został pokonany i zdobyty przez siły zła... więc opór i demonstracje mają dać pretekst do zniszczenia opornych, powtórnego ogromnego chaosu i wprowadzenia porządku, Nowego Porządku Świata... poprzedzonego  depopulacją, może wojna jądrową, biologiczną?...

9. Niezadowolenie społeczne, bankructwo krajów (Grecja, Hiszpania, Portugalia, Polska...?), kryzysy,

10. Powstanie Ruchu 15 października 2011 roku jako "kanalizatora"niezadowolenia ogółu ludzi z "globalizacji świata" przez Anonimowych NWO... zresztą Ci "kanalizatorzy" działający niby przeciw NWO (aby przejąć niezadowolenie społeczne) też nazwali  się Anonimowi (boć to przecież Ci sami ludzie to tym sterują)...

11. Rządy kontra masy i ich wykreowany przez Anonimowych gniew... CHAOS, wojny... i to przez rok,

12. Trzy etapy walki Anonimowych mają skończyć się za rok jednym wielkim chaosem, walami ulicznymi... i powstaniem Nowego Porządku Świata, Rządu Światowy, albo inaczej: nastąpi Koniec Świata i nadejdzie zapowiadany Mesjasz, ale nie Boga Ojca, Chrystusowy a Szatański Antychryst... 21.12.2012 roku...

Tak sobie chłopcy marzą w tych swoich paranoicznych urojeniach i debilnych mitomańskich głowach nie wiedząc, że nigdy zło nie pokona ostatecznie DOBRA i zostanie zmiażdżone jak wąż... stopami Matki Boskiej... a później Wolą Boga i przy pomocy Michała Archanioła strącone na wieki w otchłanie piekielnych czeluści... 

ALE TO TYLKO TEORIA SPISKOWA... OCZYWIŚCIE..."

Mniej więcej tak sobie zagaworzyłem u intucicji... 

Pozdrawiam

krzysztofjaw

http://krzysztofjaw.blogspot.com/; kjahog@gmail.com)

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... http://krzysztofjaw.blogspot.com/; kjahog@gmail.com Prośba: "Jeżeli korzystasz z wikipedii to sprawdź, czy treść informacji nie została ocenzurowana przez administratorów/cenzorów polskiej jej wersji - porównaj treść hasła z jego brzmieniem na obcojęzycznych stronach wikipedii, szczególnie tej anglojęzycznej!"

 

Vote up!
0
Vote down!
0

krzysztofjaw

#191947

Witaj Krzysztofie, na pokładzie zakochanych w Polsce:)
Przyznasz, że od pewnego miejsca, zdążamy do wspólnego mianownika:)
Car, oligarcha, wędrowiec, bezpaństwowiec -sowiet internacjonalny.
Da zdrawstwujet riewaluszczia.
A patom łagierja.

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#191949

gość z drogi

i pozdrów Zonę,Rodzinę i Przyjaciół :)

pozdr z dyszką

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#191975

gość z drogi

czy TY sypiasz czasami ?

Dobrego Dnia POLSKO

Dobrego Dnia Przyjaciele :)

10

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#191976

Witam, za oknem piękny dzień, przynajmniej u mnie. Co prawda zimno, ale na razie grzeję się w domku. Zatem zanim wyjdę z pieleszy domowych na zakupy Życzę Dobrego Dnia... jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#191998

gość z drogi

a Dzień jest przepiekny,chłodny ale cudownie słoneczny

poniedziałkowe Dobry Dzień :)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#192442

Witaj Siostrzyczko w tym pięknym dniu:)
Drzewa tak ślicznie zapłonęły kolorami Polskiej jesieni, Pani dostatku i obfitości.
I te jesienne kwiaty, a do tego piękny błękit Naszego nieba.
Cudna jest Polska przyroda.
Uśmiechy na Dobry Dzień :)

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#192444