Jan Tomaszewski czyli wtopa roku Newsweeka na zlecenie PZPN?

Obrazek użytkownika baltowcom
Kraj

 

Dziennikarze Newsweeka uważają, że pomawiam ludzi i insynuuje w swoich tekstach. Okazuje się jednak, że oliwa sprawiedliwa i szybko na wierzch wypływa. Dzięki duetowi Śmiłowicz-Stankiewicz i ich prowokacji ws Jana Tomaszewskiego zaliczyli wtopę roku.

Wczoraj pisałem o tym na Nowym Ekranie w tekście pt. „Jan Tomaszewski zapowiadał czystki w PZPN to go załatwili?”. Sugerowałem w artykule, że słynny Newsweek’owy duet Śmiłowicz-Stankiewicz postanowił posłużyć się insynuacją o rzekomej współpracy z SB legendarnego bramkarza Reprezentacji Polski. Dzisiaj to już wiem, bo nasi informatorzy potwierdzili w PZPN, że to była prowokacja szyta grubymi nićmi.

Przejdźmy jednak do szczegółów albowiem jak dowiedzieliśmy się od naszych informatorów w IPN, dziennikarze Newsweeka dali „ciała”, bo „chodziło o nauczyciela WF, który miał tytuł magistra. Właśnie to ten człowiek był konsultantem SB, a nie legendarny bramkarz Reprezentacji Polski„. W dodatku nie może być pomyłki, bo Jan Tomaszewski twierdzi, że nigdy magistrem nie był… może zapomniał? A może teraz usłyszymy, że ma dyplom…? W tym dziwnym kraju wszystko jest możliwe!

Sam zainteresowany, poseł elekt twierdzi – „To wszystko jest grubymi nićmi szyte” – uważa Jan Tomaszewski. Były bramkarz nie ma wątpliwości – to nie przypadek, że akurat teraz, kiedy dostał się do Sejmu, oskarżono go o współpracę z SB. „Pewni ludzie wiedzą, że moje hasło wyborcze brzmiało: wielomiliardowe Europrzekręty nie zostaną zamiecione pod dywan, jak uczyniono z aferą hazardową” – mówi w wywiadzie dla 2×45.com.pl.

Tomaszewski nie wierzy w to, że dziennikarze sami dotarli tych informacji. „Ktoś im te papiery podrzucił. Podejrzewam, że ktoś z PZPN. Przecież prezesem związku swego czasu był nawet pułkownik milicji” – mówi bohater z Wembley.

Myśląc na spokojnie o tej prowokacji „teczkami” i zastanawiam się gdzie jest bezstronność dziennikarska? Gdzie podziały się rzetelność oraz sprawdzenie źródła informacji? Mnie na portalu Newsweek'a usunięto konto, bo ośmieliłem się napisać o samobójstwach w pewnym globalnym koncernie. Więc co spotka dziennikarzy Newsweeka za takie pomówienie? Kategorycznie żądam od Ringer Axel Springer Polska wyciągnięcia konsekwencji służbowych. Ale już dzisiaj można śmiało powiedzieć, że była to dziennikarska wtopa roku Newsweek'a, a Rada Etyki mediów powinna się zająć tym portalem i wydawcą!

Fiatowiec

 

p.s. za zgodą "Fiatowca"

 HOME - http://www.baltow.com
BLOG - http://baltowcom.nowyekran.pl/

 

Brak głosów

Komentarze

Konsultant SB.

Vote up!
0
Vote down!
0
#195959

I jakież prawdopodobne.

New∫∫week w awangardzie dożynania watah...

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#195968

to co sie stalo w dzien wyborow to jest dorzniecie POLSKI

Vote up!
0
Vote down!
0
#195978

Jeszcze Polska nie zginęła!!!

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#196065

p których teraz się pisze, ma pan rację , słowa o przekrętach w PZPN , ruszyły  esbecką machinę , żeby pana skompromitowć .

Pozdrawiam pana Janka Tomaszewskiego.

Vote up!
0
Vote down!
0
#196012

 Panie Janku mysle,ze nie zapomnial pan jak mocno kopnac tam gdzie potrzeba. Wiec do dziela!!.Prosze zaczac od pilkarza i zablokowac jego gole ,ktore strzela naszej kochanej ojczyznie POLSCE.Mam nadzieje,ze obydwaj panowie prokuratorzy tez przylacza sie do pana .Pragne zobaczy jak wspolnie dzialacie .Jestescie fachowcami wysokiej klasy.Zapomnialam o agencie Tomku - tez wam sie przyda.Pozdrawiam.Jolka.

Vote up!
0
Vote down!
0
#196094

Sami cuchną łajnem to chcą  porządnych ludzi również w tym łajnie wytarzac.Panie Janie ,jesteśmy z Panem.

Vote up!
0
Vote down!
0

jagoda

#196119