Co zrobi Kempa?!

Obrazek użytkownika baltowcom
Kraj

 

 Dotarła do mnie informacja(a może to tylko pogłoska?),że w tym tygodniu ma pojawić się w Ostrowcu Pani B.Kempa i zainteresować się sytuacją w naszym powiecie,a szczególnie "najdłuższym i najcichszym protestem wyborczym w dziejach III RP". 

     Czy to wreszcie nastąpi?Mam jednak pewne wątpliwości,bo poza cenzurowaniem tego tematu w różnych miejscach wirtualnego świata doszło jeszcze to,że ... dziwnym zbiegiem okoliczności nie dotarł AKURAT do mnie list Pani Poseł rozsyłany w całym Świętokrzyskim do ludzi PIS.

     Od kilku lat prowadzę batalię mającą ukazać i powstrzymać "Białoruskie" zapędy ludzi mających najwiekszy wpływ na życie w mojej gminie i powiecie.Czy nareszcie dostanę wsparcie?

Co zrobi Kempa?!

 

Kto i dlaczego chowa to pod dywan?! 

 

Kapitulacja?! 

 

HOME  -  www.baltow.com

 

 

Brak głosów

Komentarze

Dzięki za Twoja postawę. Powinnismy wszyscy walczyć o każdy głos. Nawet jedna osoba zlekceważona powoduje utratę zaufania do PIS, a to działa jak kula śniegowa i może spowodować utratę wielu głosów.

Wiele nie moge ale przesłałam link Home-www.baltow.com na maila do Pani Beaty Kempy i na strone aktualności z kraju portalu Symapatycy PIS.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#161992

dzięki za dobre słowo.Jednak nie w tym rzecz abym czuł się zlekceważony,lecz zlekceważona jest sprawa o którą od kilku lat uparcie walczę- wolność i demokracja.Może brzmi to nieco patetycznie,ale jesli ktoś zada sobie fatygi i prześledzi moje co prawda nieco cherlawe,lecz szczere i prawdziwe dawne teksty na baltowcom.blox.pl oraz baltow.salon24.pl(z przed trzech lat!)to pojmie o co mi tutaj chodzi.

HOME - http://www.baaltow.cba.pl

http://www.baltow.com

Vote up!
0
Vote down!
0
#162102

nie została znaleziona?

Vote up!
0
Vote down!
0
#162123

Przepraszam wkradła się zwykła literówka.już się poprawiam

HOME - http://www.baltow.cba.pl

 

http://www.baltow.com

Vote up!
0
Vote down!
0
#162140

Czy objęcie przywództwa w świętokrzyskim PIS pomogło w jakiś sposób nadaniu odpowiedniego charakteru sprawie wyjaśnienia "cudów" w bałtowskich urnach?

Vote up!
0
Vote down!
0
#163286

Zmianę na funkcji wodza Świętokrzyskigo PIS przyjąłem w lutym z wielką nadzieją,że wreszcie jest osoba z charakterem i pomoże nam w wyjaśnieniu nieprawidłowości. W poniedziałek(06.05.2011) nadzieja stała się ... nieco mniejsza. Może to już zaczyna zakrawać na naiwność z mojej strony,lecz nadal chcę jednak wierzyć w sens haseł głoszonych przez PIS.

http://baltowcom.nowyekran.pl/post/17039,hasla-i-czyny-czyli-3-w-1-wpisy-bez-1-zdania

http://www.baltow.com

Vote up!
0
Vote down!
0
#163791