Zniszczony drogowskaz

Obrazek użytkownika baltowcom
Kraj

   

   

(Wczorajszy tekst,który moge opublikować dopiero teraz) 

Dziś dzień szczególny, kolejna rocznica pamięci o tych, którzy oddali dla nas to co mieli najdroższe- własne życie! O tych dla których "Bóg,Honor i Ojczyzna" nie były pustymi sloganami, lecz słowami za którymi kryją się prawdziwe i szlachetne treści! Im wszystkim, którzy bez względu na wiek,pozycję,czy też jakiekolwiek inne względy w imię umiłowania wolności dla wspólnego dobra jakim jest Polska pozostawili nam dziś żyjącym drogowskaz wskazujący nam "Porządek Prawd i Wartości". Czy potrafimy go odczytać i iść tą drogą dzisiaj? Obserwując jak co niektórzy używają wzniosłych idei i głosząc szczytne hasła robią to tylko i wyłącznie dla swoich osobistych celów,aby przypodobać się publice i swoim szefom to... śmiem wątpić! Ci zaś,którzy kierując się szczerym i prawdziwym oddaniem w obronie ścieżki wartości pozostawionej przez przodków stają się obiektem drwin u przeciwników i bezwiednym narzędziem do robienia karier przez tych,którym zaufali. "Nie oTake Polke chodziło".

NIE OTAKE ... !!!

Wielogodzinna (jakaś?,gdzieś tam?) awaria skutecznie wyeliminowała mnie z internetu. Wypadłem przez ten czas z kilku wątków (Raport Millera) na kilku forach w jakie się zaangażowałem. W tym samym czasie ekipa JuraParku samodzielnie rozebrała 200-letni zabytek jakim jest(była) Figura Jezusa Frasobliwego w centrum Bałtowa. Nie jestem w stanie tego skomentować, bo... nigdy nie przyszłoby mi do głowy,że można ot tak sobie przysłać kilku ludzi i tak... Poprostu ją rozebrać! Gdyby był przy tym jakiś specjalista od zabytków to... ale widać mam słabą wyobraźnię. Jako smaczek dodam fakt,że dopiero na JUTRO(patrz foto) zaplanowano zebranie mieszkańców na temat...(tu najlepsze!) nie istniejącej już Figurki! Tu można zrobić zupełnie wszystko !

Budziłem w ludziach zaufanie do PIS,że on o Bałtów się upomni i stanie w obronie haseł które głosi,lecz po tym jak w Ostrowcu źle zaadresowali protest wyborczy to... ręce mi opadły. Jak w powiecie w którym nie znają nawet ordynacji wyborczej można cokolwiek zrobić? No JAK???

Ale jak mieli właściwie zaadresować skoro przeglądając grono kolegów na Facebooku osób odpowiedzialnych za nadanie właściwego biegu sprawie znajdują się ludzie czynnie zaangażowani w Bałtowie. W-ce dyrektor stowarzyszenia i szef ostrowieckiego Stowarzyszenia Stop Korupcji kandydat na wójta w 2006(ostatnie normalne), które zresztą wtopił z kretesem. Następnie zaangażowany w referendum 2007(zaczęła się wtedy Białoruś) zakończone odwołaniem tego z którym wcześniej przegrał. Z rąk Tuska otrzymał nominację na komisarza w naszej gminie, a drugą jego decyzją było zwolnienia z opłat do gminy za podnajmowanie na cele niestatutowe lokali przez stowarzyszenie będąc nadal jego dyrektorem! PIERWSZĄ decyzją było powołanie na swego zastępcę obecnie zasiadającego w fotelu wójta za co ten zrewanżował mu się tym samym po białoruskich wyborach 2008! Zajmował to stanowisko do momentu,gdy sprawa drukowania list stała się znana szerszej publiczności,czyli ... Protest.

Drugi znajomy to dyrektor,który na spotkaniu opłatkowym zagadnięty na temat protesru wyborczego wyraził się dosadnie i krótko:"PIS to cieniasy i mogą nam naskoczyć!" 

Brak komentarza! Kończę?! 

HOME - Bałtów -   baltowcom

p.s.ignoruj ostrzeżenie przedemną jakie umieścił Janke na Salon24-nie jestem "tyfusem" 

Całe ostatnie wybory opisane na www.baltow.com

Dlaczego trudno się przebić >>czytaj TUTAJ<< 

Świętokrzyskie elity - >>czytaj TU<< 

"Dziwny jest ten świat" - TUTAJ 

 

Brak głosów