Osiecki, czyli pozamiatane

Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Gdy pisałem wczoraj o scenie balkonowej, czyli o swoim rozstaniu z Salonem24, nie sądziłem, że znajdę się w tak zacnym gronie, bo , jak widzę, nie tylko mnie squrwysyństwo z Osieckim zniesmaczyło powyżej dopuszczalnej granicy. Granicy, dodam i tak już rozciągniętej, jak guma ze starych majtek, bo trzeba przyznać , że Igor Janke i jego kamanda nie oszczedzali nas ostatnio. Przeciwnie, przeczołgiwali nas dość obcesowo, jakby chcieli znaleźć granicę, do której mogą się posunać. No i znaleźli. Zostawili ją za plecami.

Jak profesor Binienda był w kraju, to wszyscy gieroje z Sekty Pancernej Brzozy mieli nagle mnóstwo zajęć na mieście, dzieci im się rodziły, babcie umierały, czy wreszcie, zwyczajnie nie mieli czasu na duperele, jak ten Klepacki, wyznawca teorii „ jak walnęło, to urwało”. Także prokuratura z niezmąconym spokojem patrzyła, jak Binienda czeka dwie godziny w Sejmie, bębniąc palcami i licząc muchy na ścianie, po czym, gdy już nadał bagaż na Okęciu i pożegnał się grzecznie z panią ze Straży Granicznej, nagle wszyscy jakby skrzydeł dostali. Jakby im druga para nóg wyrosła. Albo, co najbardziej prawdopodobne, jakby właśnie SMSa dostali.

Ba, jak słyszę od „Flaneli” Osieckiego, co Igor Janke, czy ktoś, kogo Janke zatrudnia i za kogo odpowiada, co na jedno wychodzi, powiesił na czołowym miejscu na SG, nawet jakiś walec przyjechał i rozjechał Biniendę, kolejny wypadek komunikacyjny, pewnie Binienda zszedł we mgle poniżej 100 metrów i wpadł pod walec, mogło tak być. Do wyjaśnienia pozostaje, kto go do tego skłonił. A może majorem chciał zostać, trzeba by spytać Flanelki, bo też jest specjalnością Osieckiego, czytanie w myślach, być może z pomocą wróżki Gizeli, a może zakupił na Allegro jakiś czytnik, nie wiadomo. No, w każdym razie, musi jakos te myśli czytać, bo przecież niemożliwe, żeby kłamał.

Tu się pochwalę, ta ksywka „Flaneka”, która tak dobrze się przyjęła, to moje. A ścislej, ze starego dowcipu wziete. Żona się żali, że nigdy dobrego, cieplejszego słówa od męża nie usłyszy, tylko szmata i szmata, bo to ten zaczął ją nazywać flanelką. Po prostu, jak pisałem „szmata”, to mnie admini banowali, no, to zaczałem pisać „Jaś Flanelka” i proszę, jak pasuje. Osiecki usłyszy, co mu się należy, admin zadowolony, a ja nie zbanowany.

Tu muszę dodać, że nie przyjmuję idiotycznych tłumaczeń , że to jakiś szeregowy admin zawinił, czyli zły bojar, swołocz , a Igor Janke, car batiuszka, dobry, o niczym nie wiedział, ale się dowiedział i im pokaże, tym łobuzom. „Da burę” , niczym Donald Tusk, czy Sławku Nowaku, znaczy.

Kanalie i scierki, typu Osiecki, Libicki, Migalski, Rudecka, całe to panopticum łajdactwa cieszy się niewzruszonym poparciem i protekcją włąścicieli Salonu 24 którzy w ten sposób wypełniają swoją życiową misję znajdywania złotego środka między dupą, a batem, między prześladowanymi, a prześladowanymi. Szczęście, że Salonu24 nie było w czasie czasach stalinowskich, bo z pewnością wstrzymałby druk „Jednego dnia Iwana Denisowicza” do czasu, aż znajdzie równoważące je wspomnienia NKWDzisty Wani marznącego na wieży wartowniczej, bo, jak wiadomo, prawda nie leży tam gdzie leży, tylko pośrodku. Pomiędzy dupą, a batem właśnie. Podobnie „Medaliony” Nałkowskiej musiały być zrównoważone dziennikami Rudolfa Hoessa i wyborem lirycznych wierszy doktora Hansa Franka. To znaczy Frank byłby na SG, a „Medaliony” ukryte ze względu na drastyczne sceny i nieco przesadne, chwilami niesprawiedliwe i niewyważone oceny.

Jakbym ja na swoim statku wysłał emaila do managera, że tego, znaczy, bosun przemalował statek na różowo, albo, że oficerowie, głupki i kanalie, weszli na mieliznę bez mojej wiedzy i zgody, to ten manager śmiałby się przez tydzień. Ze mnie. Ja w tym czasie byłbym już na łonie rodziny, rozglądając się za jaką robotą, bo z pisania się nie wyżyje.

Tak i Igor Janke odpowiada za całokształ, także za tych ludzi, których zatrudnia, sprawdza i ufa. Ufaj, ale sprawdzaj, stara, leninowska zasada, jakże słuszna. To znaczy, jak już wyraźnie pisałem, nikt nie ma prawa zabronić Igorowi Janke niszczyć w chwili depresji, lub właśnie przeciwnie , jakiejś farmakologicznie wywołanej euforii, Salonu24, wypychać zeń najwrażliwszych , lub najmniej cierpliwych blogerów, druzgotać swą wiarygodność i ośmieszać się najgłupszymi tłumaczeniami. Jest to jego suwerenne, konstytucyjne prawo i nic nam do tego. Ma nas w d.. i ma do tego prawo. Tyle, ze my też mamy to samo prawo. Możemy zrobić jedno, pójść sobie gdzie indziej, tam, gdzie będziemy się czuli lepiej i w lepszym towarzystwie. Towarzystwie, którego nie będziemy się musieli wstydzić i bezwiednie wypierać ze swej pamięci, niczym jakiegoś wstydliwego epizodu z głebokiego dzieciństwa, gdy nas ktoś przychwycił na ,bo ja wiem , kradzieży batonika, lub mimowolnej erekcji. Podaję przykłady z literatury, żeby nie było, że jakiś coming out urządzam.

P. S. Zachęcam do czytania felietonów w „Gazecie Polskiej Codziennie” i Freepl.info
http://freepl.info/seawolf
http://niepoprawni.pl/blogs/seawolf/
http://niezalezna.pl/bloger/69/wpisy

Oraz w wersji audio tutaj:
http://niepoprawneradio.pl/

Brak głosów

Komentarze

Jaki Janke jest każdy widzi. W Polsce jest teraz taki czas, że nie ma stanów pośrednich. Albo jesteś z władzą czyli po stronie kłamstwa , zgadzasz sie na ograniczenie wolnosci jednym , na bezkarność dla drugich,na zniszczenie wszystkich instytucji Państwa demokratycznego czyli aby służyły one wyłącznie tej władzy a nie obywatelom albo chcesz normalnego Państwa z równymi prawami dla wszystkich, z normalnymi instytucjami.

Albo więc jesteś normalnym dziennikarzem czyli robisz co powinieneś albo służysz władzy.

Dlatego każdy kto zostanie na Salonie 24 też dokona wyboru i to na długie lata.Bo już nie ma czasu na żadne trochę tego trochę tamtego. Jest albo albo.

Vote up!
0
Vote down!
0
#259852

Zgadza się, że nie ma stanów pośrednich. Ale według mnie granicą jest nie to czy ktoś publikuje na Salon24 czy nie, tylko czy jest zwolennikiem czy przeciwnikiem tego totalitarnego (nie)rządu.

Według mnie nawalenie się między sobą w momencie, kiedy wiszą na włosku protesty oszukanych firm budowlanych w czasie Euro (mogące do reszty zdyskredytować tuska i jego bandę w oczach nie tylko Polski, ale świata) jest bez sensu i to prezent dla tuska.

Ale każdy ma prawo mieć własne zdanie. Szanuję SeaWolfa od lat i mimo, że w tej sprawie mam inne zdanie, nie zamierzam przestać Go szanować. Podobnie, jak w wielu sprawach nie zgadzam się z GPC, ale szanuję ją z dwóch oczywistych względów: są przeciwko tuskowi (więc jesteśmy po tej samej stronie) i publikują teksty ludzi, których szanuję i podziwiam takich jak Jan Pietrzak, Marcin Wolski, ks. Isakowicz-Zaleski, SeaWolf i wielu innych.

To nie moja wina, że moim poglądom i temperamentowi bardziej odpowiada to, co prezentuje pan Jacek Świat niż to robi pan Antoni Macierewicz. Skoro i dla jednego i drugiego parlamentarzysty jest miejsce w PiS-ie, to wśród sympatyków tego ugrupowania jest miejsce i dla mnie.

Więc proszę mnie z tego grona nie wyłączać tylko dlatego, że nie zlikwidowałem konta na Salonie i nie przyłączam się do bojkotu. To, że tam opublikowałem trzy artykuły, a tu, na Niepoprawnych kilkadziesiąt jest bez znaczenia.

Vote up!
0
Vote down!
0
#260219

polecam lekturę wpisów patentowanego idioty, który ma monopol na salonowe "pudło":

http://szkielkooko.salon24.pl/422031,nie-ma-co-milczec-o-polskim-rasizmie

Zwróć uwagę, ja piszę to o 18:36, a ten wpis już od paru minut jest wyróżniony na SG. Po około 5 minutach!

Ten tekst jest równie miałki i głupi, jak wszystkie teksty tego politycznie poprawnego tępaka.

To jest to, co ceni się na Salonie24, a Igor Janke odpowiada za to jak najbardziej. Cóż to, on nie czytał nigdy tych wypracowań na poziomie starszej podstawówki? On niby tego nie widzi?! Wolne żarty.

A zatem, zawsze gdy zatęsknisz zerknij na ostatni produkt tego salonowego kolegi.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0
#259866

Też postanowiłem odpocząć i nawet tam nie zaglądam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#259882

Jeszcze się odezwą. "natemat.pl parówki" nie wyszło więc trzeba szukać nowego miejsca. Przecież seawolf to byłaby legitymacja baaardzo wartościowa.

Vote up!
0
Vote down!
0
#259900

sądzę, że s24 ma inny problem - św. Klikalność. Admini wrzucają teksty bardzo słabej jakości, ale budzące emocje większości użytkowników. Redaktorzy są torredadorami, czytelnicy - bykami, a ruch generują czerwone szmaty.

Vote up!
0
Vote down!
0
#259901

Tak Kazimierz Nowaczyk jak i Marek Dąbrowski mieliby tam jak paczek w maśle. To były notki eksluzywne, które pojawiały się wyłącznie na salonie Igora Janke.

Kiedy Kano przedstawił się jako kazimierz Nowaczyk, czyli szef ekspertów zespołu parlamentarnego natychmiast przestał trafiac na stronę główną. Natychmiast.

Świetna okazja by ogłaszać wszedzie iż "TYLKO U NAS" najnowsze ustalenia szefa zespołu ekspertów.

Nic takiego jednak się nie stało - a astało się dokładnie odwrotnie. Takiej klikalności po prostu nie chciano.

Typowe dla biznesu nomenklaturowego.

Znasz proporcje reklam GP i sprzedawanego na tym samym poziomie Wprost?

No wiadomo że wiecej reklam jest we wprost. Jak jednak działa ten wolny rynek? jaka jest proporcja reklam tu i tam.

1 do 2
1 do 5
1 do 50
1 do 120 ?

Vote up!
0
Vote down!
0
#259915

znów jesteśmy w jednym klubie, ale tutaj atmosfera milej pachnie. Tam siekierę można wieszać...

pozdrawiam kapitanie !
http://wojnaznarodem.blogspot.com/

Vote up!
0
Vote down!
0

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#259923

Powszechna radość "salonu" jaka towarzyszyła wyjazdowi Profesora Biniendy z Polski, nieodłącznie kojarzy mi się ze sceną z filmu : Ace Ventura - Zew natury, kiedy to główny bohater (niesłuchanie upierdliwy) postanowił wreszcie opuścić klasztor. Tańcom i śpiewom z radości oraz paleniu merihuany przez mnichów nie było końca.
Podobny zresztą motyw pojawił sie w filmie : "Biały Ninja".

A teraz z innej beczki.
Po co jedni łazili do Lisa (na 3 dni przed wyborami) ?
Drudzy chadzali w podskokach do "Stokrotki" ?
A jeszcze inni zabawiali gawiedź całymi latami u Jankiego, uwiarygadniając swoim pisaniem i swoją obecnością ten ściek i kloakę ?
No po co, Wilki i inne takie ?

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#259928

Już w niedzielę ogłosiłam remanent, więc burzę salonową oglądałam tylko przez lornetkę.
Nie wiem co zrobię, bo żal mi trochę czytelników.Na razie patrzę spokojnie jak się sprawa rozwinie.
Igor miał jedyną okazję - udać, że nic nie wiedział (pewnie tak było) - dać oświadczenie KaNo na samą górę, tekst Flanelki ukryć (już był precedens z Celińskim)a samemu wszystkich przeprosić. Wolał pitolenie o BBC.
Ja dzisiaj kupiłam sobie domenę, pewnie pójdę na swoje, ale to jeszcze trochę potrwa

Vote up!
0
Vote down!
0

Ufka

#259932

Igor Janke, jako szef S24, powinien - gdyby potrafił się zachować z klasą - przeprosić przede wszystkim profesora Biniendę.
Powinien napisać duży tekst z przeprosinami na Salonie, a dodatkowo wysłać go pocztą do profesora.
Osieckiego powinien z mety wywalić z Salonu24 za narażanie dobrego imienia firmy na szwank, a w najlepszym razie zażądać od niego natychmiastowego zamieszczenia sprostowania, odszczekania wygłoszonych bzdur i przeprosin zarówno oczernionego Biniendy, jak i oszukanych czytelników.

Tak zachowałby się Igor Janke gdyby szanował czytelników Salonu24, a przede wszystkim gdyby szanował siebie, bo swoją twarzą firmuje kłamstwa Osieckiego.

O ile wiem, zadowolił się Janke "wyjaśnieniem" tego zawodowego kłamcy, że to tylko blogowe pisanie, a nie dziennikarstwo.

Swoją drogą, jak się kiedyś pojawił na S24 Palikot to protestom nie było końca. A jakaż niby jest jest istotna różnica między nim, a Osieckim? Palikot jest bystrzejszy, ale poza tym? Tak "moralno-etycznie"? I dlaczego Palikot był be, a honorowanie Osieckiego (Libickiego, Migalskiego itp.) już całkiem cacy?

Ja tego nie akceptowałem.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0
#259936

A Ty masz aby pewność, co Janke uważa za dobre imię firmy? :)

pozdr
Koteusz

Vote up!
0
Vote down!
0

Koteusz
=======
Polacy domagają się prawdy o Smoleńsku!

#259943

Nie, nie mam pewności...Tak napisałem, jakby to była moja firma:) A on faktycznie może inaczej to rozumieć.

Vote up!
0
Vote down!
0
#259977

Jan przez wiele lat siedział w sejmie i stał sie zausznikiem Bronisława Komorowskiego.

Komorowski został prezydentem RP.

Czy musze tłumaczyć jakiej protekcji wymagało uczynienie z analfabety, prostaka, zwykłego debila - naczelnym Newsweeka?

Polska edycja Newsweeka zdecydowała się zrobić Osieckiego naczelnym nie ze względu na jego pełne błedów pióro, jakieś osiągniecią, ale tylko ze względu na to - że ten ewidenty kabotyn to zausznik prezydenta RP?

Tylko dlatego.

Vote up!
0
Vote down!
0
#259946

Że on siedział w Sejmie wiedziałem z nagłówka bloga, ale co tam robił i czyim był zausznikiem nie wiedziałem.
Swoją drogą, wart Pac pałaca...
Teraz myśle o Komorowskim jeszcze gorzej niż myślałem, a już bardzo źle myślałem:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#259978

A czy Panowie zauważyli, kto jest "dożywotnim" prezesem honorowym wydawcy tego szacownego tygodnika? ;-)))

Vote up!
0
Vote down!
0
#259984

a ja miałam przeczucie, bo miesiąc temu poprosiłam P. Agatę L. o zarchiwizowanie moich wszystkich, ponad 700 notek.
To się nazywa kobieca intuicja. Pozdrawiam
I niech żyją wychodźcy!

Vote up!
0
Vote down!
0

MagdaF.

#259940

A nie pouczała Cię czasem owa instruktorka harcerska, że tak się nie powinno robić, że to świństwo wobec Szatni24? :)

pozdr
Koteusz

Vote up!
0
Vote down!
0

Koteusz
=======
Polacy domagają się prawdy o Smoleńsku!

#259947

Przecież można zarchiwizować sobie samemu? Powiedz ile tego wyszło, bo chyba muszę wrzucić na dysk zewnętrzny

Vote up!
0
Vote down!
0

Ufka

#259960

Moje archiwum za 3 lata (2007-09) zajmuje niewiele ponad 200 MB.
Później mam w mniejszych porcjach.

pozdr
Koteusz

Vote up!
0
Vote down!
0

Koteusz
=======
Polacy domagają się prawdy o Smoleńsku!

#259973

Bloga można zarchiwizować samemu bez płacenia Salonowi: http://niepoprawni.pl/blog/287/pozegnanie-z-s24-poradnik-jak-zarchiwizow... pozdrowienia Gadający Grzyb
Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#260044

Ja już dawno mam, ale leniłem się z uporządkowaniem i zrobieniem strony. Teraz wyznaczyłem sobie termin ostateczny uruchomienia - 3 lipca 2012 roku! :)

pozdr
Koteusz

Vote up!
0
Vote down!
0

Koteusz
=======
Polacy domagają się prawdy o Smoleńsku!

#259942

Witaj, kochana Ufko!
Pewnie, że żal czytelnikow. No, ale u mnie powiedziane- zrobione, slowo droższe pieniedzy.

Tez od dawna myśle o wlasnej domenie, daj znac, jak to sie robi i w ogóle.

Pozdrawiam ;-)

seawolf

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam ;-) seawolf

#260027

Sympatycznie przeczytac cos od Ufki.

Wlasna domena, wlasna~ domena~, ale byloby milo,

gdybys nie zapominala i o Niepoprawnych.

Kolega Jankes okazal sie facetem bez klasy, co baca. zauwazyl juz jakis czas temu.

Milego blogowania na Niepopkach 

*wprawdzie nie ma tu asow 'teesopodobnych", ale kilku chuliganow z drugiej strony barykady sie znajdzie ;)

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#260054

Tak tu Pani źle?
Pożyjemy zobaczymy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#260178

Po prostu Osiecki wylądował bez podwozia i obtarł sobie cztery litery.

GPC czytam C.

Vote up!
0
Vote down!
0

MagdaF.

#259938

Wydaje mi się, że miał twardsze lądowanie - poleciał na pysk i go sobie porządnie odrapał. :)

pozdr
Koteusz

Vote up!
0
Vote down!
0

Koteusz
=======
Polacy domagają się prawdy o Smoleńsku!

#259949

Pamietasz, Krzysiu, o czym pisalismy 3 dni temu na priva? Sprawdziło sie.

Masz rację. To raczej pysk.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

MagdaF.

#259954

Miałbym niby nie pamiętać wymiany z dań z przeuroczą Magdą F. :) :)

pozdr
Koteusz

Vote up!
0
Vote down!
0

Koteusz
=======
Polacy domagają się prawdy o Smoleńsku!

#259956

Dobrze że można czytać Twoje notki w innych miejscach a nie tylko na s24, tam już niedługo pozostanie tylko 'Krakowska powielaczowa' i jej przydupasy oraz dyżurne lemingi piszący na zadane sms-ami tematy.
Do tego doprowadził sam Naczelny wraz z cenzorami rodem z PRL-u, gdzie Janke takich durni znalazł to pozostanie jego tajemnica choć sam niewiele od nich się różni bo przykrywając kłamstwa 'Jasia Flanelki' -a BBC też coś tam, nie wystawia mu dobrego świadectwa dziennikarza, no chyba że 'dzienniłgarza'.
Jaką rolę pełni tam jakaś Luśtykowa że o Rudeckiej /Janke nie odpowiedział w komentarzach na liczne pytania czy Rudecka to kuzynka Krawczyka/ nie wspomnę, to też pozostaje po za odpowiedziami NaczRedaktora.
Pozdrawiam To ya/zablokowany na amen na s24/

Vote up!
0
Vote down!
0

To ya.

#259980

Cierpliwość internautów w końcu zostanie nagrodzona. Doczekamy czasów gdy nie trzeba będzie skakać po portalach aby poczytać to co piszą zdrowo myślący Polacy. POpaprana swolocz zachowa ulubione onety, interie itp. Jestem zbudowany tym, ze narod budzi się z marazmu i otumanienia platformerskiego. Dni "publicznej" i "bezstronnej" TV są już chyba policzone sądząc z apeli jej prezesa. Testem na niezawisłość sądów będzie wyrok w sprawie TV Trwam. A co dalej? Oby nie kryterium uliczne bo Polska na to nie zasłużyła.
ps. A ja przestałem zaglądać na stronę "Rzepy" bo felietony uznanych redaktorów można poczytać w innych miejscach, a z saczonym cieniutka struzkom idea lewactwa nie zawsze muszę się zgadzać.

________________________________________
http://www.youtube.com/watch?v=-YGS9vhmFS0

Polskie litery na i-padzie to czasami problem, Sory!

Vote up!
0
Vote down!
0

_______________________________ Życie jest jak koszulka niemowlęcia: krótkie i zasrane. (klasyk)
]]>http://www.youtube.com/watch?v=-YGS9vhmFS0]]>

#260009

Witaj w klubie :) Też się stamtąd wyniosłem.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#260043

Pan Ścios to przynajmniej ma klasę. Przeprosił za swoją wieloletnia obecność w Salonie 24.
Czy i Wy byli Salonowcy, którzy teraz(dopiero teraz !!) opuszczacie ten komuszy ściek, potraficie również uderzyć się w pierś i przeprosić za swoje wieloletnie zaślepienie ?
Czy przeprosicie Polaków za to, że przez lata firmowaliście swoją obecnością tą zaprzańską kloakę, uwiarygadniając ją ?
Wątpię. Do tego trzeba dorosnąć i zmądrzeć.
Jesteście mądrzy i odważni po szkodzie.
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#260114

Czy ty jesteś taki niegramotny umysłowo sam z siebie,czy
tu też są podkręcające nastroje (i klikalność)spoki, kajzery,monety...?

Vote up!
0
Vote down!
0
#260182

Kidy brakuje argumentów, Zdzisie wyciągają swojego trolowego "asa" z rękawa jakim jest w ich mniemaniu niegramotność umysłowa.
Pozostań Ty już lepiej Zdzisiu w Salonie24.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#260343

Widzisz, nie każdy jest taki mądry i przewidujący jak Ty
Ale z tego właśnie powodu powinieneś wiedzieć, że człowiek bardzo często woli uczyć się na błędach własnych, niż korzystając z doświadczenia innych. Taka już chyba natura człowiecza, że póki sam sobie palca nie przytrzaśnie drzwiami, to nie bardzo potrafi uwierzyć, że to bolesna operacja.

Koteusz
Polacy domagają się prawdy o Smoleńsku!

Vote up!
0
Vote down!
0

Koteusz
=======
Polacy domagają się prawdy o Smoleńsku!

#260260

Wiem, że nie każdy jest taki jak ja, więcej jest ode mnie mądrzejszych a jeszcze więcej nieprzewidujących.
Niestety to Wasze uczenie się na własnych błędach i bezwolne, bezrefleksyjne poddanie się chuciom natury, wyrządziło niepowetowane straty w tkance narodowej.
Pańską skruchę uznaję, za przyznanie się do błędu, jakim było uczestniczenie w projekcie Salon24. Tylko wielcy ludzie to potrafią, dlatego serdecznie pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#260347

Nie jednemu psu Burek.Klepackich też jest całkiem sporo.
Chyba ,że używa się bardziej precyzyjnych danych w celu identyfikacji delikwenta. Bardzo proszę nie szastać moim nazwiskiem (zwłaszcza możliwej klasyfikacji jako zwolennika pancernej brzozy,kiedy od 10 kwietnia 2010 jesteśmy przeciwnikiem takich teorii).

Pozdrowienia z Gdyni ,niedaleko Dąbrowy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#260185

Serdecznie pozdrawiam sąsiada i przepraszam wszystkich Klepackich!

Do zobaczenia w Kraju!

;-)

seawolf

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam ;-) seawolf

#260258