Skandaliczna, ale marketingowa wypowiedź Wojewódzkiego

Obrazek użytkownika GosiaNowa
Kraj

Nie oglądam programów z Kubą Wojewódzkim, więc pewnie nie usłyszałabym wypowiedzianych przez niego słów. Mogliby ich w ogóle nie usłyszeć widzowie, bo nie jest to program nadawany na żywo. Jak widać realizatorom i samemu TVN-owi zależy na obrażaniu uczuć wielu Polaków skoro w zapowiedzi drugiego odcinka "X-faktor" umieścili wypowiedź tego wiecznego chłopczyka – „ostatni raz się tak bawiłem pod krzyżem na Krakowskim Przedmieściu”.
Dla mnie to SKANDAL!
Właśnie napisałam do działu kontaktu z widzami TVN-u - http://www.tvn.pl/static/contactviewers
taki list:
„Jestem oburzona tym, że obrzydliwa wypowiedź Wojewódzkiego – „ostatni raz się tak bawiłem pod krzyżem na Krakowskim Przedmieściu” - służy jako promocja program X-faktor. Po co w programie, który jest nagrywany dopuszcza się na antenę takie wypowiedzi, ba! nawet traktuje się je jako produkt marketingowy. Dlaczego pozwalacie bezkarnie obrażać uczucia wielu Polaków. Dlaczego te haniebne dni maja być traktowane jako coś śmiesznego. Kogo poza wiecznym chłoptasiem i jemu podobnymi to co się wydarzyło na Krakowskim Przedmieściu śmieszy?
Niczego od Was nie żądam, bo i tak nie spodziewam się, żeby "taki idol" został ukarany za swoje słowa, skoro zamieszcza się je w reklamie programu - http://muzyka.onet.pl/0,2256815,newsy.html”

Tak jak napisałam w liście nie spodziewam się, że mój protest odniesie jakikolwiek skutek, ale nie mogę siedzieć cicho gdy dzieje się takie DRAŃSTWO!!!
Po co znowu podgrzewane są tamte emocje? Dlaczego zachowania, które powinny być publicznie napiętnowane, są właściwie promowane? Dlaczego młodzieży, bo to przecież ona jest głównym odbiorcą tego programu, próbuje się wtłoczyć w głowę, że tamte obrzydliwe zachowania były śmieszne?!!! Zauważmy, że wielu młodych ludzi nie czyta książek, ani gazet, nie ma własnego zdania, bo po co? Natomiast ogląda głupawe programy typu X-faktor i chłonie postawy swoich „idoli”. Czy naprawdę możemy się tylko przyglądać temu ogłupianiu i indukowaniu?
JA PROTESTUJĘ!!!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/urodziny-chucka-norrisa-bedzie-nam-przykro-ze-obok,1,4206716,wiadomosc.html

 

Zaklinam codziennie po tysiąckroć,że to tylko zły sen i że potrwa chwile tylko,ale już powoli wypala się we mnie ta mantra.Sądzę ,że za coś,lub po coś będziemy musieli wszyscy udać się na skraj urwiska i wewnętrznie wyemigrowani dać się zepchnąć w dół.Myśle ,że w swoim życiu nie doczekam już sprawiedliwej,mądrej i kochającej jak matka Polski.Myślę ,że mój syn,może na nieszczęście własne wychowany trochę inaczej ,także poczuje się zawiedziony i rozczarowany moimi wizjami.Teraz trzeba dziesięcioleci,jarzma,bata,aby kiedyś kolejne pokolenie obudziło się przeciw tyranii złych ludzi.

smutno pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#142165

Nie można opuszczą rąk, bo nasze dzieci będą żyć na własne życzenia w Polsce beznadziejnej.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

GosiaNowa

#142171

TVN, Polsat, GW są mediami ruskimi. Tylko agenci (polskojęzyczne bydło) może tak obrażać Polskę i Polaków. Oni już nie są Polakami. Może sami lub ich rodzice to nielegałowie...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ELAT

#142176

nikt o tym nie pisze nie mowi, POLSKA JUZ NIE ISTNIEJE. Nie ma takiego kraju, panstwa pozostal tylko narod - bezwolne stado, odarte z godnosci, honoru, bez woli walki o ojczyzne. Oddali wszystko to za co gineli ich przodkowie, za stek klamstw i obietnic rudego zdrajcy i jego bandy. To juz jest koniec. KONIEC!!!

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#142189

Po co znowu podgrzewane są tamte emocje?

Po to Sgosiu, ażeby z zamachu smoleńskiego i wydarzeń związanych z krzyzem na Krakowskim Przedmieściu zrobić show.

Kreatury typu POwiatowy, czy ten od orkiestry wyłudzaczy, lisy i im podobne, usłuznie wypełniają polecenia wierchuszki.

Są to kanalie wyzute z jakichkolwiek wartości moralnych, bolszewickie klony wyhodowane na potrzeby propagandy.

Kto wkłada flagę swojego kraju w psie gówno?

Tylko taki imbecyl jak dzielny Kuba i jemu podobni.

Niejednokrotnie namawiałem tego imbecyla, ażeby udał się do Izraela i publicznie na antenie TV potraktował izraelska flagę, jak zrobił to z polską.

Gdyby bukmacherzy stworzyli zakłady, czy Kubuś po takim akcie odwagi powróci z Izraela, to skłonny byłbym postawić wszystkie pieniądze, że nie.

Marny jest Wojewódzki i jego szoły.

To wszystko jest prymitywną imitacją tego, co prezentują zachodnie media.

Standard brytyjskiego X Factor w porównaniu z polskim, to tak samo jakby porównać brytyjskie marki samochodów do polskich marek.

Poziom identyczny.

Jest przykre to, że prezentuje się  wynaturzenia jakie przedstawia Wojewódzki, choćby swoja postacią i postawą, ale na dzień dzisiejszy nie ma na to wpływu.

Jednak jestem głęboko przekonany, że już niebawem rozlegną się ponownie głosy typu: "PANIE PREZYDENCIE, NIECH NAS PAN RATUJE!!!".

 

Pozdrawiam!

 

PS.Zasadnym by było wysłanie listu w formie protestu do Simon'a Cowell'a, który jest autorem i właścicielem praw do programu X Factor, przedstawiając sytuacje jakiej dopuścił sie prowadzący te marna podróbę "prezenter".

 

 

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#142166

Pomysł z listem do Cowell'a dobry, ale nie mogę znaleźć jego adresu maila, podobno nie posiada.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

GosiaNowa

#142169

Jako, ze sam S.Cowell, to jeden z najbogatszych ludzi w show biznesie, to nie przypuszczam, ażeby bezpośredni z nim kontakt był możliwy, nawet poprzez email.

Podaje poniżej linki trzech producentów programu X Factor.

Myślę, że znajdziesz wśród nich posłuch.

www.talkbackthames.tv/

www.fremantlemedia.com/home.aspx

www.sycocontact.info/

 

Pozdrawiam!

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#142181

nazwał w World Idol produkującego się ostentacyjnie po polsku Kupę Wojewódzkiego idiotą, więc ten typ jest mu dość dobrze znany.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#142178

Pamiętam to doskonale.
Simon poznał się od razu na Kupie!

Pozdrawiam!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#142182

Podpisuję się pod słowami Twojego protestu.

Abstrahując od meritum zwracam uwagę na smutne, ale prawdziwe zdanie: "Zauważmy, że wielu młodych ludzi nie czyta książek, ani gazet, nie ma własnego zdania, bo po co? Natomiast ogląda głupawe programy typu X-faktor i chłonie postawy swoich „idoli”".
W sytuacji, kiedy ktoś nic nie czyta (BO NIE CHCE), ale chętnie karmi się prymitywną rozrywką z Wojewódzkim w roli głównej to trudno jest do takich osób dotrzeć, bo praktycznie nie ma sposobu. Dlatego sceptycznie podchodzę np. do akcji drukowania ulotek z adresami wartościowych stron internetowych. Moim zdaniem Ci, którzy na takie strony nie zaglądają - nie zaglądają, bo ich one nie interesują. Oczywiście jest szansa, że jeden na stu zerknie i już z nami pozostanie, ale 99 % potraktuje to jak zwykłą makulaturę. Oczywiście warto nawet dla tego jednego procenta takie inicjatywy podejmować, ale nie spodziewam się jakiejś olbrzymiej fali "nawróconych". Po prostu orka na ugorze. Aby jednak nie "wrzucać" tylko młodym, to dodam, że i od tych, którzy mają już siwe włosy też nie można tak łatwo liczyć na wsparcie. Jest co prawda pewna ilość naszych rodaków, także obecnych na tym portalu, którzy posługują się buńczucznymi frazesami o "Narodzie", "Patriotyzmie" często zarzucając przy okazji, że PiS "nic nie robi". Ale ta buńczuczność wychodzi na każdym kroku jak szydło z worka. Niedawno było we Wrocławiu spotkanie z B. Wildsteinem (fotorelacja: http://www.piswroclaw.pl/main.php?page=multimedia&action=show&id=65). Przyszło jakieś 250 osób. Może nawet 300. Super. Tyyyle ludzi. Na spotkanie z T. Sakiewiczem podobnie (http://www.piswroclaw.pl/main.php?page=multimedia&action=show&id=68). No, ale jeśli się to zestawi z ilością mieszkańców Wrocławia - ponad 600 tys. (+ studenci) to jest to garstka. W dużej mierze ci sami uczestnicy. A informacja i zaproszenia "szły" do ludzi wielotorowo. Jest na szczęście wielokrotnie więcej głosujących na prawicę, choć chyba nigdy nie uczestniczących w jakichkolwiek wydarzeniach. Ale ciągle jest to za mało. W rywalizacji z lewackimi mediami po prostu ciągle przegrywamy. Niestety taka jest prawda. Nie oznacza to, że mamy się poddawać. Widać stopniowy progres, ale ciężko jest pozyskać nowych "twardych" wyborców. Dlatego każde realne działanie, jak choćby e-mail sgosi należy pochwalać i naśladować. Każdy powinien zakasać rękawy i do roboty! Nie czekać, aż samo się zrobi, albo ktokolwiek inny.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#142180

W okresie żałoby po "katastrofie" smoleńskiej nic mnie bardziej nie dotknęło, niż kilkakrotnie w kwietniu 2010 r. wyemitowana w eter przez radio Eska piosenka Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego pt. "Po trupach do celu", którą miałem wtedy nieprzyjemność usłyszeć. Od tego czasu, chyba nie ja jeden, jestem gotów przyłączyć się do każdej akcji wymierzonej w tych panów i ich mecenasów, pociągających za sznurki swojej kukiełki.

Pomysł Homo Polacus z listem do Simona Cowell'a jest moim zdaniem bardzo dobry, mimo zgłoszonych tu zastrzeżeń, najwyraźniej wynikających z braku wiary w siłę opinii publicznej. Ta siła jednak nigdy się nie objawi, jeśli nie będziemy jej mobilizować wspólnymi akcjami, takimi jak ta.

Wskazane jest zwrócenie się o pomoc do Polonii, aby protesty, że... "osoba Kuby Wojewódzkiego zniechęca widzów  do oglądania programu X-Faktor" docierały do adresata z różnych stron świata.

Jako retorsja za podłą działalność p. Wojewódzkiego proponuję jak najszerzej rozpowszechnić hasło: "Kuba na Kubę!". Mam nadzieję, że Kubańczycy mi to wybaczą...

Pozdrowienia

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#142186

O to, to, to ,to...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#142195

się rozzuchwali (taka jest generalnie zasada "morloków" w jego rodzaju i trwa to do chwili całkowitego zignorowania albo "klepania po pupci" co czasami zdarza się w przypływie emocji obrażonych takim zachowaniem - broń Panie Boże że bym do czegoś wzywał).

Jemu właśnie o to chodzi czyli o podgrzanie atmosfery. Jest to osobnik znany "z tego że jest znany". Jego dokonania "muzyczne" to już zamierzchła historia a z czegoś żyć trzeba.
Aby być "znanym" trzeba obecnie puścić np. publicznie bąka, publicznie oddać urynę czy stolec i to koniecznie na wizji. Akurat chwilowo kłopoty z prostatą Kubulka są mniej medialne niż "temat Smoleński". Z przyczyn oczywistych chłopiec robi sobie na tym PR (publikę) oraz zwiększa oglądalność czyli zyski z reklam dla pracodawcy i swoje apanaże.

Osobiście radzę nie zwracać na niego uwagi to może znowu będziemy słyszeć o jego problemach z wypróżnieniami. Np. psie odchody (o krowich nie wspominając) się omija a nie wdeptuje w nie butami bo potem trzeba myć podeszwy.
Im więcej oburzenia i krytyki tym większy jest sukces tego podstarzałego "wesołka" i jego kompanionów z telewizji wojskowo-bezpieczniackiej. Oczywiście wszyscy (póki co) mają wolny wybór odnośnie reakcji na te jego "zagrywki" ..

P.S

na poprawę humoru szabasowy dowcip:

Rabin mówi do syna:
Synu podziękujmy Jahwe że stworzył taki piękny świat, te wszystkie piękne kwiaty, te ptaki które śpiewają w niebiosach ..

Nagle : PLASK !

syn do ojca: Tate, tate, wróbel narobił Ci na kipę!

Rabin: synu podziękujmy Jahwe za to że, krowy nie mają skrzydeł ..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#142191

Wybacz taki tytuł :)
Szkłoda zdrowia i "pióra" (znaczit - kławiatury).
Lepiej może się bardziej poznajmy w celu zrobienia czegoś - chę?! (i wcale nie myślałem OD RAZU o seksie...
Inaczej to będzie tak jak zwykle: - "każdy sobie rzepkę skrobie"...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#142194

która - widać - przyda się nam jeszcze na długo. Lewactwo - dla mnie to słowo ma znaczenie pejoratywne - zostało stworzone na "Zachodzie" przez Związek Sowiecki w ciągu kilku poprzednich dziesięcioleci. Nieudolnie naśladując tego typu inicjatywy jak wyżej opisane - różne Kupy Wojewódzkie robią nie to co - jak im się wydaje - ma być postępem społecznym, lecz dokładnie to czego życzyli sobie tacy jak Breżniew, Andropow... i Putin. "Zimna Wojna" ne skończyła się wcale; przybrała tylko nowe oblicze. Pozwalam sobie na małą refleksję: "Zachód" to jednak banda (pożytecznych) idiotów, daje się wciąż podchodzić jak dziecko. Przynajmniej w tych aspektach które są najbardziej widoczne - medialnych. A one rzutują na wychowanie kolejnych pokoleń.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#142201

Witam, potrzebna ci szybka pozyczka ? http://www.szybkapozyczkaonline24.pl Szybkie pożyczki gotówkowe od ręki. Pieniądze w tym samym dniu !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#343273