Najgorsze notowania Platformy od czasu wyborów

Obrazek użytkownika Rewizor
Blog

Opublikowane dzisiaj wyniki dwu sondaży opinii potwierdzają informację o wyraźnej zmianie nastrojów politycznych w Polsce niepoprawni.pl (18 lipca): http://niepoprawni.pl/blog/gwaltowne-zalamanie-nastrojow-politycznych-w-polsce. W sondażu Gemius S.A. dla Wirtualnej Polski notowania PO osiągnęły poziom 40 proc. (spadek o 8 proc. w ciągu 2 tygodni – jest to najgorszy wynik Platformy od czasu wyborów). Wyniki PiS wzrosły w tym samym czasie o 4 proc – do poziomu 22 proc. Poparcie dla małych partii pozostaje na tym samym poziomie w granicach błędu statystycznego.

Nieco słabiej widać tę samą tendencję w sondażu PBS DGA dla Gazety Wyborczej. Poparcie dla PO wyniosło tam 48 proc. (spadek o 4 proc. w porównaniu z badaniem z czerwca), natomiast odsetek popierających PiS wzrósł o 1 proc - do poziomu 28 proc. badanych

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

... podobno w gazecie aborczej ten spadek dla Plast-Formy odnotowano tytułem " PiS najbardziej nielubianą partią" albo jakoś w tym rodzaju. ;-) Czegóż chcieć więcej? PO prostu przekaz - jeden z wielu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#674

40% to nadal rozpaczliwie dużo!!!

Trzeba pracować, bo inaczej....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#701