Gwoli pocieszenia?

Obrazek użytkownika PP
Kraj

.
Znany jasnowidz ostrzega Platformę
wp.pl | Czwartek, 1 lipca 2010

"(...) W grudniu ubiegłego roku Krzysztof Jackowski powiedział w TVN, że kandydatów na prezydenta będzie dwóch, ale nie tych, których nazwiska są najczęściej wymieniane (wówczas mówiło się o Lechu Kaczyńskim i Donaldzie Tusku – przyp. red.). Choć teoria jasnowidza z Człuchowa wydawała się wówczas absurdalna, w świetle następstw katastrofy smoleńskiej okazała się prawdziwa. (...)

Jasnowidz nie ma złudzeń - zwycięzcą wyborów prezydenckich zostanie Bronisław Komorowski. Wbrew pozorom nie oznacza to jednak tryumfu Platformy Obywatelskiej. Dlaczego?

- To będzie nokaut dla PO. Druga połowa tego roku będzie fatalna gospodarczo dla Polski [stąd znak zapytania w tytule], głównie jeśli chodzi o pozycję złotówki. Unia Europejska będzie zaciskać pasa, a cięcia finansowe będą bardzo dotkliwe dla Polski.

W drugiej połowie roku wydarzą się dwie rzeczy, które poważnie tąpną polską gospodarką. W efekcie Polacy będą obwiniać za to rządzących, czyli PO.

Z kolei Jarosław Kaczyński, któremu – w opinii Krzysztofa Jackowskiego – nie zależy specjalnie na wygranej, umocni się na przegranej. - Przegrana dosyć szybko wpłynie na wzrost jego poparcia. Prezes PiS stanie się mężem stanu i autorytetem dla opozycji. Niewykluczone, że po wyborach parlamentarnych PiS wejdzie w koalicję z lewicą – przewiduje jasnowidz.

Pytany o to, czy w kolejnych wyborach Jarosław Kaczyński ma szansę na prezydenturę, odpowiada krótko: - Prezydentura nie jest mu stanowczo pisana, ale w parlamencie będzie zasiadał. Być może znów będzie premierem – spekuluje Jackowski.

O kolejnej kadencji w Urzędzie Rady Ministrów może natomiast zapomnieć Donald Tusk. –
Tusk rządzi po raz ostatni, nie będzie już więcej premierem. Jestem o tym przekonany – zaznacza.

W siłę urośnie Grzegorz Napieralski. – On ma wielkie aspiracje i czuje, że może mieć dużą siłę w wyborach parlamentarnych, ale nie sądzę, aby był dobrym szefem lewicy w dłuższej perspektywie. – Aby lewica miała szansę odrodzić się na nowo nie powinna stawiać na słodkiego Napieralskiego, ale lidera z charakterem – mówi jasnowidz. [ciekawe czy to wizja czy opinia wlasna ;p](...)

- Bronisław Komorowski będzie eleganckim, ale niesamodzielnym prezydentem, który szybko straci poparcie – podsumowuje Jackowski.

Krzysztof Jackowski zasłynął udziałem w programie "Eksperyment jasnowidz", w którym poszukiwał zaginionych osób. Z jego pomocy korzysta też policja, której udało się za jego pośrednictwem rozwikłać wiele spraw kryminalnych. "

http://wybory.wp.pl/kat,1025913,title,Znany-jasnowidz-juz-wie-kto-wygra-w-wyborach,wid,12433734,wiadomosc.html?ticaid=1a77a

Twoja ocena: Brak Średnia: 1 (1 głos)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika BabaJaga nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

dla pokrzepienia serc, dobre i choć co bądź - niech ta będzie nawet jasnowidz :)

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
-2

Baba Jaga

#70083

Dzięki, BaboJago, wychodzę z podobnego zalożenia. :)

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
-2
#70088

Jakoś tak nie chce mi się w to wierzyć. Z takimi mediami każda porażka może być przekuta w sukces. Zobaczcie co stało się z prawdziwie dużymi aferami i osobami w nie zaangażowanymi (nie mylcie z osobami w nie uwikłanymi)?
władek zostaje prezydentem- no może nie całkiem, ale będzie se tam siedział; miro- przeszczęśliwy, chociaż mało widoczny; grześ zostanie marszałkiem...
Nadworny błazen podobno już rozdaje stanowiska (to nie pomyłka- on daje stołki i każe zatrudniać na stanowiska eksperckie i doradcze określone osoby).

Vote up!
0
Vote down!
-1

**************************
BETTER DEAD THAN RED!

#70315

Najlepszy będzie cytat: "przyglądam się życiu z uwagą obserwując zachowania ludzi".

Jasnowidz Roland : http://www.jasnowidzroland.com/

zdjecie z http://linkier.nwo13.com/

Vote up!
1
Vote down!
-2
#1497535