marek sawicki

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Nie tylko on. Wystarczy popatrzeć na NEon24, by dojrzeć „zajadłych antysemitów” dziwnie jakoś nie niepokojonych przez sławetny Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

 

Również na Np deklarowany antysemityzm jest stale obecny. Trudno znaleźć post „3j” (alias Kolejorz) bez wtrętu o „pejsatych”.

To dość ciekawe zjawisko, prawda?

 

GazWyb dwoi się i troi, by odnaleźć w realu...

2.55
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.6 (10 głosów)
Obrazek użytkownika Mieszczuch7
Kraj

Minister Marek Sawicki wyraził ostatnio naiwne przekonanie, że sami konsumenci zmuszą Putina do zniesienia embarga na polskie jabłka. To by pewnie urządzało PSL-wskiego ministra: nie musiałby wówczas nic robić... Ale, niestety, w Rosji Putina sami konsumenci to prędzej zostaną zagłodzeni na śmierć, nim on odstąpi od swego odwetu.  

 Jest on wprowadzony w sposób demonstracyjnie lekceważący...

4.9
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (7 głosów)
Obrazek użytkownika Jadwiga Chmielowska
Kraj

I jak tu krytykować młodzież? Właśnie 17 latek - Piotr wpadł na rozwiązanie zagadki - czemu służyły taśmy Serafina.
To proste - zemsta za głosowanie ws szczepień! Marek Sawicki - odwołany minister - był jedynym głosującym przeciwko obowiązkowym szczepionkom:

http://sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=7&NrPosiedzenia=16&NrGlosowania=15

http://sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/agent....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika PP
Idee

Jakoś tak się złożyło, że o przyjęciu projektu zmian do „ustawy szczepionkowej” dowiedziałam się późno - ok. 16 lipca. Zaciekawiło mnie, który poseł ośmielił się zagłosować inaczej niż WSZYSCY pozostali. Sprawdziłam: Marek Sawicki.

Zastanawiałam się nawet, czy aby nie poniesie za to kary, więc gdy usłyszałam o „taśmach prawdy” i dymisji p. Sawickiego, nie byłam zdziwiona, raczej zaskoczona, że...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika elig
Kraj

  Przedwczoraj /17.07./ napisałam notkę "Pierwszy taki atak na PSL" /TUTAJ/. Stwierdziłam tam m.in.

  "Ja jednak uważam, że sprawa może być poważniejsza i chodzi tu o próbę "wyślizgania" PSL z rządzącej koalicji i zastąpienia go przez Ruch Palikota /lub SLD/. Posunięcie takie miałoby poparcie Pałacu Prezydenckiego oraz grupy Kwaśniewskiego.".

  Od tego czasu sporo się zdarzyło i wydaje mi się, iż...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika elig
Kraj

  Wczoraj, 16.07. 2012 stało się coś o historycznym być może znaczeniu. Po raz pierwszy w 23 letniej historii III RP ktoś przypuścił otwarty, jawny i frontalny atak na PSL. Dwa lata i dziesięć miesięcy temu, 9.09.2009, pisałam /TUTAJ/:

  "Wydawałoby się, że wicepremier i minister gospodarki Waldemar Pawlak powinien mieć coś do powiedzenia zarówno w sprawie stoczni, jak i deficytu budżetowego. On...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Mieszczuch7
Blog

Co się dzieje z naszymi warzywami, czy mogą już jechać do Rosji? Niestety, ciagle jeszcze nie! Pomimo, że minister rolnictwa Marek Sawicki wielokrotnie już to obiecywał... Wydaje się, że najlepiej trafił ze swoją wypowiedzią w ubiegły piątek w Sejmie, kiedy mówił, " że w ciągu najbliższych dwóch tygodni możemy spodziewać się zniesienia rosyjskiego embarga na polskie i europejskie produkty...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Mieszczuch7
Blog

Po sobotnim liście premiera Jarosława Kaczyńskiego do premiera Donalda Tuska nastąpiła wreszcie dyskusja o rolnictwie. Nie to, żeby sam Tusk pofatygował się i dał jakąś merytoryczną odpowiedź. Nie , co to, to nie! On dalej stosuje metodę olewactwa. Uznał, że jego to nie dotyczy, niech się Pawlak z Sawickim martwią! A Pawlak, naczytawszy się modnych broszurek, postanowił przemalować krytyki na...

0
Brak głosów