[5 VIII 2008] wtorek, rocznica poświęcenia Bazyliki NMP, miłe wieści na urlopie

Obrazek użytkownika Maciej Gnyszka

<strong>urlopowisko</strong>postów miało nie byc, ale w związku z tak miłą informacją, nie mogłem się przemóc i przerwałem milczenie namdorskie... Zarząd <em>Agory </em>z żelazną konsekwencją kontynuuje strategię wypadania z rynku... co może tylko cieszyc! Gratulujemy chłopakom z Czerskiej - oby tak dalej! Urlop potrwa do 20 sierpnia, miło mi się odpoczywa, nie powiem...W notatniku mam już całą stronę zapisaną tematami na bloga, w Polsce dzieją się coraz straszniejsze rzeczy, moi drodzy. Włos się jeży. Gnyszkoblog będzie grzmiał!Przy okazji zaś dziękuję i gratuluję szczęśliwym klientom moich księgarenek partnerskich, którzy się ostatnio obłowili. Przypominam linki:http://www.gloria24.pl/?a=002165http://www.tolle.pl/?pp=357http://zlotemysli.pl/ekonomiczna.phphttp://maciejgnyszka.nexto.pl/ Miłych zakupów!<strong></strong><em><strong>Średnia sprzedaż "Gazety Wyborczej" w VI spadła o 7,89 proc. rdr</strong> <strong>(update)</strong></em><em>PAP</em><em> - Biznes5 Sie 2008, 11:455.8.Warszawa (PAP) -</em><em>Średnia sprzedaż "Gazety Wyborczej", wydawanej przez Agorę, wyniosła w czerwcu 2008 roku 388.184 szt. i była o 7,89 proc. niższa wobec czerwca 2007 roku - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.</em><em>Średnia sprzedaż "Gazety Wyborczej" w czerwcu 2008 roku była niższa o 6,80 proc. niż w maju 2008 roku.</em><em>Z kolei średnia sprzedaż "Dziennika", wydawanego przez Axel Springer Polska, wyniosła w czerwcu 2008 roku 130.690 egzemplarze i była niższa niż rok wcześniej o 28,77 proc. Wobec maja sprzedaż w czerwcu spadła o 8,01 proc.</em><em>(...)</em>

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Poza tym kryzys.
Miło by było, gdyby bojkotować gazetę w necie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

--------------------------------------
Polska krajem krzyży.

#937

nie tylko z gazet ale i z telewizji - TVN miał ostatnio duży spadek oglądalności. Nic dziwnego. Przez to, że materiały są nastawione na zaprezentowanie pewnej konkretnej i z góry ustalonej rzeczywistości, powstają tanie reportaże i beznadziejne wywiady o minimalnej zawartości konkretnej treści.

Ostatnio włączyłem telewizor po długiej przerwie - oglądałem dyskusję nt. Powstania Warszawskiego na antenie TVN 24. To było żałosne - 30 minut powtarzania powszechnie znanych faktów i opinii na ten temat oraz jedyna ciekawa wstawka, w postaci archiwalnych filmów z pobojowisk walczącej Warszawy.

Dramat - ktoś chce informacji na poziomie, to na pewno ich w telewizji nie znajdzie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#941

"Średnia sprzedaż "Gazety Wyborczej", wydawanej przez Agorę, wyniosła w czerwcu 2008 roku 388.184 szt. i była o 7,89 proc. niższa wobec czerwca 2007 roku."

Panie Macieju, bardzo dobra wiadomość. Oby tak dalej.
Pozdrawiam.:)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#952

Tak jak kiedys przepowiadalem pod prowokacją Tygrysa w BMPL - akcje spadły troszke poniżej psychologicznej bariery minimalnej wartości z 2006 po czym zaczęły piąć się spowrotem w górę..Wzrost jednak moim zdaniem to działania spekulantów, zeby jeszcze cokolwiek na akcjach zarobić - niedługo znów wszystko będzie lecieć na pysk :) Sprzedawajcie AGORĘ póki jest jeszcze coś warte - wtedy zrealizujemy plan Tygrysa z prowokacji :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#963

Niech biją rekordy w tym trendzie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#2988