Sowiecki zbrodniarz płk KGB Putin spuszcza ze smyczy m.in. swoją bolszewicką agenturę - ambasadorów z PRL i PRL-bis

Obrazek użytkownika Andy-aandy
Artykuł

No i proszę. Przed wizytą Donalda Trumpa w Polsce spuszczono starych komuchów by ujadały!

Przybywa pan do kraju, który nie jest praworządny; pana mocny głos wzywający do tolerancji i wzajemnego poszanowania, a także przestrzegania postanowień konstytucji i innych praw, może mieć znaczenie historyczne - czytamy w skierowanym do prezydenta USA liście otwartym grupy b. polskich ambasadorów.

Pod listem podpisało się 23 byłych ambasadorów, m.in. Ryszard Schnepf, Iwo Byczewski, Piotr Nowina-Konopka, Jerzy Maria Nowak czy Andrzej Krawczyk, zrzeszonych w Konferencji Ambasadorów RP - grupie byłych przedstawicieli RP, której celem jest analiza polityki zagranicznej, wskazywanie pojawiających się zagrożeń dla Polski i sporządzanie rekomendacji. (...)

"Panie Prezydencie, przybywa Pan do kraju, który nie jest praworządny. Pana mocny głos wzywający do tolerancji i wzajemnego poszanowania, a także przestrzegania postanowień konstytucji i innych praw, może mieć znaczenie historyczne. Tylko wolne, demokratycznie zarządzane państwa mogą tworzyć trwałą i skuteczną wspólnotę zdolną obronić się przed zalewem agresji, autorytaryzmu i kłamstwa. Spragnieni wolności Polacy będą Pana słuchali. Wezmą sobie Pana słowa do serca" - napisano w liście.

* * * * * *

Nadtytuł mój - Andy

[Jak zwykle w ważnych momentach bolszewicka agentura i rosyjscy propagandziści muszą służyć swoim mocodawcom piszą bolszewickie donosy atakujące polski rząd - przyp. Andy]

Ocena polecanki: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.6 (głosów:3)