Rosja okrążona: od Potoku Kubusia do Smażalni nad Zalewem

Obrazek użytkownika contessa
Artykuł

A to ciekawe! Kreml wrzeszczy, że Rosja jest okrążona przez NATO, a tymczasem jej łączna długość granicy z granicą NATO wynosi zaledwie 1530 kilometrów, czyli skromne 6,5%...

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)

Komentarze

Tereny okupowane przez sowietów, t.j. Putinistan, czyli t.zw. Rosja to niemal pół Azji.

Rosja graniczy więc bezpośrednio z USA i Japonią, n.p. rosyjskie i amerykańskie wyspy dzielą zaledwie 4 km !!! - rzeka Wołga jest na wielu odcinkach dwukrotnie szersza.

Pewna odważna dziewczyna przepłynęła z USA do Rosji wpław i została natychmiast wydalona przez sowieckich żołdaków. Miejscowym mieszkańcom, których rodziny sowieci rozłączyli, nie zezwala się na spotkania lub wspólne połowy ryb.

Całe północne i wschodnie wybrzeże okupowanej przez żydo-germano-tureckie sowiety Syberii stanowi również granicę z NATO - z Kanadą za biegunem północnym oraz USA i Japonią bezpośrednio na wschodzie łącznie.

Lecz to nie powód by żałować okupantów lub ich wspomagać, jak to robią spokrewnieni z nimi Niemcy - patrz "Genetyczne podstawy imperializmu".

Vote up!
1
Vote down!
-2
#1643419

osobliwość 9-wymiarową wówczas Moskwę od Waszyngtonu dzieli jedynie 6 km. Z kolei Londyn częsciowo wnika w Plac Czerwony.

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1643433

...rzeka Wołga jest na wielu odcinkach dwukrotnie szersza... iż na wielu innych odcinkach.

Vote up!
4
Vote down!
-2

Krispin z Lamanczy

#1643435

Чи миний тэнэглэлийг нухацтай хүлээж ав.

Vote up!
2
Vote down!
-2
#1643447

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika sbb.w.interia.pl nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Poniżej skrót dla turko-germańskich sowieckich przygłupów wypisujących powyższe komentarze:

Острова Диомида

Lynne Cox

Na zdjęciu załączonym do tego starego, wciąż aktualnego artykułu jest turecki napis w cyrylicy - czy to instrukcje dla was ?

Spierdalajcie za Bajkał !

Dla otumanionych przez kler Polaków wyjaśniam, że słowo spierdalać NIE jest NIEcenzuralne i może oznaczać m.in.: oddalić się z szybkością pioruna.

Po prostu germańskim okupantom nie pasuje słowiańskie imię Boga - Perun.

Vote up!
1
Vote down!
-3
#1643476