Germańsko-Turecka dominacja w Eurazji ?

Obrazek użytkownika sbb.w.interia.pl
Świat
Przygotowania do stworzenia Germańsko-Tureckiej stolicy Eurazji.

 

https://www.vice.com/en_us/article/meeting-germanys-newest-gang-the-osmanen-germania-876

 

 

http://niepoprawni.pl/blog/krzysztofjaw/wielka-niemiecko-rosyjska-unia-euroazjatycka-koleny-sen-szalencow-nwo

 

"MAGNA GERMANIA"

http://pl.wikipedia.org/wiki/Germania

http://pl.wikipedia.org/wiki/Lebensraum

 

"TARTARIA MAGNA"

http://en.wikipedia.org/wiki/Tartary

http://pl.wikipedia.org/wiki/Chazarowie

http://en.wikipedia.org/wiki/Mongol_invasion_of_Europe

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/terroryzm-w-europie

 

UWAGA !!! :

nie należy mylić agresywnych plemion Tureckich przybyłych z zabajkalskiej Syberii z "naszymi" spokojnymi Europejskimi ludami Tureckimi, t.j. n.p.:

Sami, Suomi (Finami), Komi, Magyarami (Węgrami), czy zaufanymi Polsko-Litewskimi Tatarami !!!

 

Ludożercze ludy Germańskie wtargnęły na nasze terytorium po raz pierwszy przybywając z Afryki ok. 8 000 lat temu by w drodze do Skandzy (południowej Skandynawii) szerzyć spustoszenie mordując i pożerając Europejskich autochtonów. Na Bałkanach pozostali po pra-Germanach zromanizowani i sturkizowani Albańczycy.

Ich okrucieństwo potwierdzają wykopaliska z Herxheim na południe od Spiry

https://archeowiesci.pl/2009/03/29/kanibalistyczna-hekatomba-z-neolitycznych-niemiec/

 

Sporadyczne wypady ludożerczych jaskiniowców ze Skandzy (południowej Szwecji) osiągnęły szczytu, gdy ok. 2 000-lat temu, po poznaniu zdobycznych metali i nabytej od uprowadzonych Aryjskich, Kotyńskich i Sarmackich jeńców sztuki ich wytwarzania, wyruszyli na systematyczny podbój Europy. Szybko podbili naszych Wilków, Bojów, Kotynów, Ariów, Wenedów… napierając na granice zaboru Rzymskiego. Posiłkując się wdzierającymi się wzdłuż Dunaju Tureckimi bandami w końcu zdobyli Rzym.

Rozpoczęła się Germańska dominacja i zniewolenie całej Celtycko-Słowiańsko-Sarmacko-Aryjsko-Grecko-Iberyjsko-Illiryjsko-Kaukaskiej Europy zamieszkiwanej przez nasze ludy już od ponad 30 000 lat.

W tamtym okresie od Indii i Chin aż po Atlantyk posiadaliśmy jednolity system monetarny z zazwyczaj srebrnych monet przedstawiających konia, jeźdźca na koniu lub ich parę - Aświnów - Lela i Polela (zachowanych w herbach Litwy-Pogoń i Gruzji oraz wielu miejscowości), lub koło Peruna ewentualnie znak Piastów Swarożyców Jakszyców Spyra (Sperun) - potrójne koło Peruna, znane jako "bezant". Obydwa symbole na labarum umieścił Konstantyn Wielki a koło Peruna lekko zmodyfikowane, jak również "Piasty"-korony Piastów i ich białe szaty zostały przejęte przez kościół jako chrystogram Chi Rho, papieska tiara i szaty. Monety te były bardzo powszechne po podbojach Aleksandra Macedońskiego, głównie w Azji Środkowej (Aria, Sparia, Kotan-Hutan, Tokaria) i w Europie Południowej (Sparda, Skudra, Macedonia, Illyria) oraz Europie Zachodniej (Gallia). Kolebką systemu monetarnego była Piastowska Sparda (Ludia, Lydia), okolice Arzawy. Wcześniej korzystano z Bałtyckiego jantaru lub rzadkich muszelek z Zatoki Perskiej. W okresie zaboru Rzymskiego zaborcy po zagrabieniu wszystkich Aryjskich technologii wprowadzili imperialny system monetarny, zazwyczaj z wizerunkami aktualnie panujących cesarzy.

Jeszcze w VII-wieku, dzięki wstawiennictwu świętego Bonifacego

http://pl.wikipedia.org/wiki/Bonifacy-Winfrid

posiadaliśmy na Kresach Zachodnich, nad Dunajem, Menem i Renem gdzie do dzis wieją biało-czerwone flagi Aryjskich Piastów, względny spokój:

Branibor (Chroniące Bory)

- http://pl.wikipedia.org/wiki/Brandenburgia

Bela (Biała) Serbia

- http://pl.wikipedia.org/wiki/Turyngia

Perkunia-Hercynia (Aryjska nazwa "kraina dębów" - "kraina lasów", stąd również nazwa gór Harz)

- http://pl.wikipedia.org/wiki/Hesja

południowe peryferie Glaw-Perku (Głównej-Perci - Głównej (świątyni) Peruna)

- http://pl.wikipedia.org/wiki/Frankfurt_nad_Menem

- http://en.wikipedia.org/wiki/Glauberg

 

Herbami Kresowych miejscowości są często Koło Peruna i insygnia Kołodziejów

- https://en.wikipedia.org/wiki/Wheel_of_Mainz

czasami insygnia Piastowskich rodów n.p. dzisiejszy "Aschaffenburg", czy leżące nieopodal Spiry (Noviomagus Nemetum, Speyer) "Schifferstadt" - podobnie jak Paryż (por. Arzawa, Troja, Parys oraz historia Słowenii) herbu Korab.

 

W tym okresie skonsolidowało się Celtycko-Słowiańskie państwo Samona, lecz nie zdołało oprzeć się Germańskiej inwazji.

 

Jak podają kroniki "klasztoru" w Krzemieńcu (obecnie Kremnitz nieopodal "Salzburga") w Boio-Arii (obecnie Bawarii) sporządzone w 777 roku:

"Słowianie, którzy zagospodarowali i użyźnili te ziemie, stojący pod władzą Daljuba (nazwisko przekręcono na Taliups, odmiana Łacińska) i Speruna (zapisano ze Słowiańską odmianą przez przypadki !!!, lecz błędnie jako Sparuna)…  …zostali zniewoleni i podarowani tutejszemu klasztorowi - (pdpis) Tassilo III"

https://archive.org/stream/dzielesowiaszczy02boguuoft/dzielesowiaszczy02boguuoft_djvu.txt

http://pl.wikipedia.org/wiki/Tassilo_III

 

Wkrótce na Boio-Aryjskich Piastów zostali nasłani najemni mordercy Henckel i Thorson (po podbiciu Węgier przezwani Thurzo), którzy zajęli Piastowskie grody i kopalnie w Alpach, m.in.:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kultura_late%C5%84ska

http://en.wikipedia.org/wiki/Wolfsberg_Castle_(Carinthia)

http://en.wikipedia.org/wiki/Pernitz

http://en.wikipedia.org/wiki/Burgruine_Gurnitz

http://de.wikipedia.org/wiki/Burg_Altpernstein

http://de.wikipedia.org/wiki/Schloss_Neupernstein

http://de.wikipedia.org/wiki/Schloss_Bernau_(Ober%C3%B6sterreich)

http://en.wikipedia.org/wiki/Bernau_Castle

http://de.wikipedia.org/wiki/Burg_Pernegg

http://de.wikipedia.org/wiki/Schloss_Pernegg

a po dojściu Habsburgów do władzy i wymordowaniu Węgierskiej dynastii Árpádów, Czeskiej dynastii Przemyślidów i Polskiej dynastii Piastów (ucieczka Łokietka) zajęli Polskie i Węgierskie kopalnie złota, miedzi i żelaza w Tatrach a następnie cały Śląski przemysł, który wspólnie z obsadzonymi przez nich sowietami kontrolują i eksploatują anonimowo do dziś.

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/list-otwarty-do-zygmunta-miernika

http://sbb-music.jimdo.com

 

By oprzeć się Germańskim najazdom z północy i zachodu oraz Tureckim od wschodu powstało Państwo Wielkomorawskie, następnie Czechy, Polska oraz Księstwo Kopnickie natychmiast podbite przez Niemców. Na rdzennie Słowiańskich terenach inwazorzy ustanowili swoją stolicę przezywając Kopnik od przydomka najeźdźcy Berlinem.

 

 

Obecnie stoimy przed kolejnym zagrożeniem - kulminacją 2 000-letniej Germańsko-Tureckiej współpracy !!!

 

 

By zrozumieć dalszą część tekstu odsyłam do mego poprzedniego artykułu:

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/1289-ostatni-sejm-cywilizacji-piastow

 

 

Chcąc sprecyzować podane na początku tekstu szerokie określenie "Anatolia", kojarzące się przeciętnemu człowiekowi z okupującymi ją od 800-lat Turkami dodam, że chodzi o północne rejony tej krainy a konkretnie Spardę (Ludię, Lydię), konkretnie okolice Arzawy (wymowa Ar-Zawa nie Ażawa - możliwe, że stąd wzięła się nazwa Warszawy) lub Kaspię-Saspersję-Kolchidę, okolice Speri (miasta zwanego przez Tureckich okupantów Ispir). Pero-Byzantion (Carogród, Konstantynopol, Istanbul) Piastowie Spyra założyli dużo później - Świątynia Świętej Mądrości (Hagia Sophia), dzięki zastosowanej stalowej obręczy, mimo wielu trzęsień ziemi, stoi do dziś.

To tamtędy (na wschód od Speri) i dalej przez góry Kaukazu na stepy Ukrainy nasi żołnieże powrócili po zdobyciu Niniwy i od tej pory zwani byli Sarmatami i dlatego też Polacy są tak mile witani przez Gruzinów, wraz z którymi stanowili w starożytności właśnie Hetytów.

Na miejscu pozostali nasi krewni - Kurdowie - aktualnie brutalnie mordowani przez Tureckich okupantów, podobnie jak wcześniej wymordowano Greków i przy wsparciu Niemców w 1915 roku - Ormian.

Na południe i wschód od Speri znajdują się bardzo bogate złoża złota i innych metali, kopalnie oraz miejscowości takie jak Bogacica, (por. Bogacica i Bogatynia w Polsce - też miejscowości górnicze), Bógdayli, Dostal, Otłuk, Saklica… oczywiście pod lekko przekręconymi nazwami, pisane n.p. "ö" zmiast "ó", "l" zamiast "ł" i.t.p.

Historykom polecam lekturę "listów z Amarny", gdzie pod Hetyckim nazwiskiem Tarhun-Da-Radu (Aryjska wersja Parjanya-Raja wym. Pardżanja Radża, Słowiańska wersja Sperun) wymieniany jest Piast Spyra z Arzawy - zięć faraona Amenhotepa III - przodka ze strony matki - Nofre-Tete i Tut-Ankh-Amuna. To dzięki córkom Spyry w Egipcie próbowano wprowadzić monoteizm co spotkało się ze sprzeciwem tamtejszej kasty kapłańskiej i n.p. zamordowaniem młodziutkiego Tut-Ankh-Amuna.

 

Takie "bajki" jakie ja tutaj wypisuję pewien sprytny Niemiaszek potraktował poważnie i wykopał furę złota - nazywał się Heinrich Schliemann - a większość skarbów wywiózł do okupowanego przez Niemców Słowiańskiego Kopnika (Berlina).

http://pl.wikipedia.org/wiki/Heinrich_Schliemann

 

 

By uniknąć nieporozumień dodam:

 

Używane przeze mnie pojęcie Kołodzieje odnosi się do Čakravartin - "Władców Pierścieni" - "Panów Kręgów" - z kręgu których obierano Piasta.

http://en.wikipedia.org/wiki/Chakravartin

Przykład Piastowskiego Panku (Sejmu) "Władców Podziemi" (właścicieli kopalń) w typowych Piastowskich koronach "Piastach", przez Greków zwanych "Polos" widać na poniższych płaskorzeźbach:

http://en.wikipedia.org/wiki/Hattusa

 

Współczesne nazwisko Kołodziej (i jego pochodne) wywodzi się od starożytnego zawodu produkcji kół i obręczy, piastami zajmowali się Tokarze a beczkami Bednarze.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rydwan

http://pl.wikipedia.org/wiki/Tocharowie

http://pl.wikipedia.org/wiki/Tokarka

Wielbłąd, którego Meško I podarował Niemieckiemu "cesarzowi" przybył do Polski wraz z uciekającymi przed Turkami z Kotanu-Hutanu i Tokarii Tokarzami.

http://en.wikipedia.org/wiki/Islamicisation_and_Turkicisation_of_Xinjiang

http://pl.wikipedia.org/wiki/Skarb_kotowicki

 

Słowianie, Sarmaci i Aryjczycy to jeden i ten sam naród

- różnice polegają tylko na tym, że Słowianie zajmując się rolnictwem i sadownictwem nie przemieszczali się zbyt wiele, Sarmaci to właściwie Słowiańskie wojsko - a Aryjczycy a konkretnie ich Żercy (Magowie, Brahmini, Druidzi) - jako naukowcy, wynalazcy, kapłani zwani przez wiele narodów Swarożycami - "Słonecznymi Bogami" wiele podróżowali - szerząc kulturę, nauczając władców i tak jak n.p. Kasper z Sawy - Jezusa z Nazaretu.

Relikwie Kaspra z Sawy czczone były nawet przez muzułmanów, Marco Polo opisuje mauzoleum w Sawie, Chrześcijanie przenieśli relikwie Kaspra Między Łany (do Medžulanum - Mediolanu) skąd zostały skradzione przez Niemców i przewiezione do Kolonii, gdzie zbudowano dla nich katedrę. W tym okresie Niemcy zajęli też Śląsk mordując krewnych Kaspra - panujące dynastie Przemyślidów i Piastów oraz węgierskich Árpádów - w ciągu 50-lat (ok. 1270-1320) wymordowano 3 panujące dynastie Środkowejj Europy - zabory trwają do dziś.

 

Niemcy i Turcy to wprawdzie nie jeden naród, ale mają wiele wspólnych cech i od 2 000-lat współpracują, żeby nas zniszczyć i zniewolić. Niemcy zdobywając Cesarstwo Rzymskie posiłkowali się Tureckimi oddziałami - wtedy prawdopodobnie podzielili między siebie Eurazję.

https://www.vice.com/en_us/article/meeting-germanys-newest-gang-the-osmanen-germania-876

Różnią się głównie tym, że Niemcy podstępnie wabią albo po prostu polują na ludzi żeby ich pożreć (zjadają głównie dzieci) z Sauerkraut (kiszoną kapustą) i ohydnie słodką musztardą i praktykują to do dziś, a wśród niektórych tylko Tureckich plemion rytualnie zjadano zmarłych członków rodziny i raczej zaprzestano tego kilkaset lat temu.

Pod względem brutalności obydwa te narody się nie różnią i obydwa okupują nasze ziemie.

https://www.google.de/search?q=herxheim+cannibalism&biw=1280&bih=1316&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwjmyc3xxIPRAhXLVxQKHQ_9Cj4QsAQISA

http://pl.wikipedia.org/wiki/Armin_Meiwes

http://www.irishtimes.com/news/accused-cannibal-may-be-freed-by-german-court-1.454281

http://www.ibtimes.co.uk/german-police-officer-detlev-guenzel-trial-over-pure-horror-cannibalism-killing-1462269

http://www.rp-online.de/panorama/deutschland/polizist-als-kannibale-vor-gericht-aid-1.4470856

http://www.welt.de/vermischtes/article138997078/8-5-Jahre-Haft-im-Prozess-um-zerstueckelte-Leiche.html

http://www.spiegel.de/spiegel/print/d-124554469.html

http://www.stern.de/panorama/stern-crime/manfred-seel--polizei-sucht-ueberlebendes-opfer-von-manfred-seel-6859650.html

http://www.thetimes.co.uk/article/quiet-pensioner-was-cannibal-sex-killer-g6pf2jsxv

 

A tak to się zaczęło, jeden z masowych grobów na trasie wędrówki Niemców z Afryki do Skandynawii:

https://archeowiesci.pl/2009/03/29/kanibalistyczna-hekatomba-z-neolitycznych-niemiec/

 

To zmusiło nas do wynalezienia metalurgii, łożyska, tokarki, wiertarki, rydwanu i w efekcie rozwoju cywilizacji.

Dzięki szybkim rydwanom Piastowie jako Brahmini, Magowie, Kołodzieje, Druidzi… przemieszczali się od Chin (Kotan-Hutan i Tokaria-Tocharia) i Indii po Europejskie wybrzeże Atlantyku, i to od Piastowskiej dynastii Iakšaku (Ikshvaku, Iakshaku, Jakšić, Jakszyk, Jakszyce, Iaksa, Jaxa, Hyxos…) którzy dotarli nawet do Etiopii (królestwo Kołusz lub Kush) i Egiptu (XV dynastia) Egipcjanie nauczyli się budowania rydwanów i produkcji stali (do tej pory znali tylko kruche żelazo).

Spyrowie założyli hutę Peruna w Egipskim Per-Atum - Pithom, por. Pithon, miejscowość górnicza w dzisiejszej Francji, Perusia - Perugia w Etrurii i Bytom (Ros-Perk - Rozbark) na Śląsku.

Pit- to Bit-/Byt- czyli bicie-kucie (potrzebne w procesie obróbki metali) przetrwało w nazwach plemion i grup Celtycko-Słowiańskich, jak:

Boii, Bojkowie, Bojowie, Kambojowie - zazwyczaj dzisiejsi Czesi, przed wymordowaniem przez Niemców również (głównie) południe t.zw. "Niemiec", czyli Perkunii-Hercynii, pólnoc t.zw. "Włoch" i niektóre rejony Belgii i t.zw. "Francji" i  "Szwajcarii" - stąd używana do VIII wieku n.e. nazwa "Bawarii" Boio-Aria (od Bojów-Kambojów i Aryjczyków). Na Kresach Zachodnich w Boio-Arii Kambojowie założyli m.in. Kambodunum (Kempten), a na wschodzie dotarli do Pacyfiku zakładając w VIII wieku Królestwo Khmer (Angkor, Angkhor, Kambodża).

Bituriges - plemię Celtycko-Słowiańskie z przewagą Celtycką, pólnoc t.zw. "Włoch" i niektóre rejony t.zw. "Francji" i  "Szwajcarii" - nazywani też Bitu Raja - czyli panowie/królowie bytu/życia lub kucia/bicia.

Kotynowie, Kotyni, Hutyni, Kunoni - całe pasmo na północ od Boii-Bojów - Słowacja-Małopolska-Śląsk-Biała Serbia (dzisiejsza "Saksonia") - współcześni Ślązacy - stąd też nazwy jak kużnia, huta, Katowice, Kunowice

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rydwan

Jak nietrudno się domyśleć najłatwiej było się przemieszczać po stepach Azji Środkowej - od Arii i Sparii wzdłuż Iakšartesu po stepy Sarmacji (dzisiejszej zniemczonej, zżydziałej i sturkizowanej sowieckiej Ukrainy).

Radzę zwrócić uwagę na (wielce niedokładną) mapkę, podane na niej liczby mogą ulec poprawkom zwiększającym je nawet o 1 000 - również zasięg jest zaniżony - Omanu, Jemenu i Królestwa Kułusz nie zaznaczono w ogóle - ważnym elementem Górnośląskiego stroju Rosperskiego (Rozbarskiego) są pochodzące właśnie z tamtąd korale właściwe.

https://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Str%C3%B3j_rozbarski&diff=45895234&oldid=44513485

Strona "Wikipedii" posiada niestety podstawowe braki i przekłamania - przedstawione stroje ludowe ze Śląska Cieszyńskiego znacząco różnią się od dynastycznych strojów Piastów Rosperskich - opisy są niepełne, wręcz cenzurowane. Widać jednak Bojów z Bojszowa. Nieco autentyczniej wygląda to tu:

http://www.slaskplus.pl/artykul/3698528,tubycie-w-swiecie-rozbarskich-paciorkow-niejednego-rozanca,2,id,t,sg.html#galeria-material

Jednak najwartościowsze stroje Piastów, strzegących tradycji i Polskości przez 800-lat brutalnego zaboru, zrabowali Niemcy i sowieci (wśród nich ci widoczni na poniższych zdjęciach):

http://bytom.naszemiasto.pl/artykul/prezydent-bronislaw-komorowski-w-bytomiu-zdjecia-wideo,1870963,artgal,t,id,tm.html

Nieliczni, z potomków Kołodziejów Piastów, którym udało się przeżyć są wciąż wypędzani, zaszczuwani, napadani, okradani, torturowani, terroryzowani i mordowani. Tortury przeprowadzane są już od trzech generacji w murach wciąż tych samych sowieckich "urzędów".

http://sbb.w.interiowo.pl/backstage.html

Ich domy zamieszkiwane od 70-lat przez Ukraińskich bandziorów są regularnie demolowane i wyburzane.

https://www.youtube.com/watch?v=EI8uUKYAaoE&ab_channel=www.ruiny.bytom.pl

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)