Internauci: "Horała dał radę". Eksperci TVN chwalą... Konfederację

Obrazek użytkownika Andy-aandy
Artykuł

Debata "Czas decyzji". Internauci: "Horała dał radę". Eksperci TVN chwalą... Konfederację

Za nami debata "Czas decyzji" organizowana przez telewizję TVN. Do walki z szerokim frontem opozycyjnym, jako przedstawiciel partii rządzącej, stanął poseł Marcin Horała.

Według wielu obserwatorów, był najbardziej wyrazistą postacią debaty, choć eksperci TVN "na gorąco" mieli inne zdanie. Chwalili... Krzysztofa Bosaka z Konfederacji.

Debatę "Czas decyzji" w TVN 24 można w zasadzie podsumować słowami - "wszyscy na jednego". Marcin Horała, reprezentujący Prawo i Sprawiedliwość, przez większość dyskusji był w defensywie, gdyż każdy z przeciwników politycznych skupiał się głównie na atakowaniu Prawa i Sprawiedliwości.

Izabela Leszczyna (Koalicja Obywatelska), Władysław Kosiniak-Kamysz (PSL), Adrian Zandberg (SLD) i Krzysztof Bosak (Konfederacja) stanęli w jednym froncie "anty-PiS". Tymczasem Marcin Horała, kiedy tylko był przy głosie, starał się "punktować" wypowiedzi przeciwników. (...)

Te i inne wypowiedzi Marcina Horały sprawiły, że internauci bardzo dobrze ocenili jego występ. Niektórzy podkreślali, że Horała powinien być częściej wystawiany przez PiS do rozmów wyborczych w takiej formule.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)

Komentarze

bolszewi swąd...

 

bolszewi swąd

wspólny front

Vote up!
2
Vote down!
0

jan patmo

#1605497