Czysta kampania

Obrazek użytkownika PP
Kraj

Wyjątek z wywiadu z doktorem Wojciechem Jabłońskim, który, jak wynika z nieocenionego Google'a, jest jednym z czołowych PO-litologów (z angielskiego: po-LIE-tologów ;p):

"Czego możemy się spodziewać w kampanii wyborczej? Jakie to będą dwa miesiące? Czy szykuje się powrót IV RP? - Czeka nas agresywna, pseudopatriotyczna kampania, w której Jarosław Kaczyński wykorzysta mit zmarłego brata, który zginął w walce o prawdę i mit swojej męczeńskiej partii – PiS. Zagra vabank – mówi w rozmowie z Wirtualną Polską dr Wojciech Jabłoński, politolog, specjalista ds. marketingu politycznego z Instytutu Politologii Uniwersytetu Warszawskiego."

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Jaroslaw-Kaczynski-zagra-vabank,wid,12206295,wiadomosc.html

I zdjecie z czołówki:
http://wiadomosci.wp.pl/gid,88875,title,Galeria-Artura-Krynickiego,galeria.html

Pomyślałam, że można by stworzyć taką kolumnę tutaj: "Nasi przyjaciele", i początkowo chciałam załączyć zdjęcia z namiarami mailowymi do panów Jabłońskiego i Krynickiego, ale stwierdziłam, że znalazłby się na to paragraf... za podżeganie do mordu. ;)

Zdecydowałam się wobec tego załączyć ten głupkowaty rysunek, żeby go oswoić. Riddiculus! Szczerze mówiąc, nawet nie wiem, o co w nim chodzi. Pewnie o to, że PO płaci za rysunek tym wiecej, im jest on głupszy. JK zagubiony i skulony? Hehe, chciałyby te moralne giganty, wtedy nie musiałyby tak trząść portkami.

Musimy oswajać takie bzdury i się z nich śmiać. Lewaccy krzewiciele prawdy zaatakowali już pierwszego dnia CZYSTEJ KAMPANII, i to jak! To ludzie bez sumień. Wroć! To nie ludzie, w tradycyjnym tego słowa znaczeniu.
Oczywiście pod tym żałosnym rysunkiem wpisy etatowców PO, równie subtelne jak oni sami. Dla nich i dla ich pracodawców istnieje tylko pseudopatriotyzm, bo prawdziwego patriotyzmu nie znają.

Wiedziałam, że tak będzie, ale nie spodziewałam się, że już dziś. Boją się Jarosława jak diabli! Prowokują w nadziei, że da się sprowokować, żeby mogli powiedzieć: "widzicie, jak wymachuje szabelką?!"

Niech Pan się nie da, Panie Jarku! Porządni ludzie znają prawdę. Pokazał to dzisiaj Pospieszalski...

Zróbmy coś!
Chciałabym, żeby JK czuł, że ludzie są z nim. Oglądając i czytając te matrixowe media można zwątpić. Napisałabym artykuł do WP, ale kto mi go tam puści! Chyba musi być sposób, by dostać się do szerokich mediów? Inny, niż samopodpalenie? :)

Brak głosów

Komentarze

Jablonski to ten lysy debil udajacy eksperta wszechdziedzin ?

Znam, znam, oladalem. Byl szczegolnie aktywny w latach 2005-2007. Pozniej przestalem ogladac telewizje, wiec znikl mi z oczu.

Generalnie Mr. Jablonski jest znany tylko z tego ze go pokazuja w TVN.

Typowa ikona wyksztalciuchow, zaraz obok dody i wojewodzkiego. Mysle ze przecietny wyksztalciuch marzy jedynie o tym aby sie upodobnic w kazdym calu do Mr. Jablonskiego.

Vote up!
0
Vote down!
0
#56906

że to dokładnie ten sam! ;p

Vote up!
0
Vote down!
0
#56939

 jakie powody do strachu przed PISem mają? 

Vote up!
0
Vote down!
0
#56914

Raczej przede mna, jak spotkam, to chętnie po papie dam! :)
Jeden udziela tego obrzydliwego wywiadu, a drugi zapodał ten jakże dziwaczny rysunek.

Vote up!
0
Vote down!
0
#56941