Wojna psychologiczna na Ukrainie

Obrazek użytkownika R.Zaleski
Blog

To w co gra teraz cała rosyjska propaganda, to wbicie klina pomiędzy ludzi w mundurach na Ukrainie a tych ludzi z flagami. To jest przygotowanie artyleryjskie do rozwiązania siłowego na dużą skalę. Robienie z nich Hutu i Tutsich.

Równolegle z budowaniem nienawiści, to zastraszenie ludzi. Dlatego wypuszcza się część katowanych żywcem. Dlatego też znajdowane są trupy, mające ślady tortur. Jaki problem tak ukryć ciała, by je na wiosnę znaleziono, lub nigdy. Żaden. Wszystko to jest robione przez „specjalistów” od wojny psychologicznej. W Moskwie.

Wątpię, by filmy, które są pokazywane w sieci, te, w których funkcjonariusze katują ludzi, pojawiały się przypadkiem. To jest budowanie nienawiści, pomiędzy jednymi a drugimi. Berkutowcy, którzy się boją przejścia na stronę opozycji, najwyraźniej nie rozumieją, że to dla nich najbezpieczniejsze wyjście. Jak Putin każe wymordować swoim specsłużbom, co 10tego, po to, by reszta mordowała z ochotą swoich współbraci, to wg jego norm będzie bardzo humanitarne. W skrócie, im bardziej Berkut będzie brutalny, tym ma mniejsze szanse przeżycia. Na dodatek, gdy wszyscy mają kamery w telefonach, nikt nie jest ananimowy.

Pobocznym wątkiem propagandy, przeznaczonym na nasz teren medialny, jest wbicie klina pomiędzy Polaków a Ukraińców. Od tego od lat są agenci wpływu w mediach, agenci w administracji, sabotujący wszelką współpracę, dyskretnie hodowane środowiska „narodowe” i inne. Jest to działanie prowadzone już od czasów carskich i nigdy nie przerwane, niezależnie od zmian systemów. Bo to dla Rosji śmiertelne niebezpieczeństwo, porozumienie polsko-ukraińskie, to strata tych dwóch krajów i całej drobnicy na zachód od Rosji. Koniec marzeń o imperium.
Im większa rzesza użytecznych idiotów, powtarzających hasła putinowskiej propagandy, tym większa szansa, że zginą Polacy, w kolejnej prowokacji. I wtedy wy, na swoich paluszkach bezmyślnie klepiących w klawiatury, powtarzających dezinformacje, będziecie mieli ich krew.

Media w samej Rosji: jak pisze bloger z przymrużeniem oka pisze, „kanał 1 podaje, że na Ukrainie trwa wojna atomowa i mordowane są rosyjskie dzieci”. Na stronie Berkuta pojawiają się obrazki łączące EU z żydami, wg melodii anty-NWO. Widać morale się im sypie. Nasze domowe trolle piszą o neonazistach szkolonych pod Berlinem idących na pomoc „banderowców”. Dla każdego coś smacznego, aczkolwiek trującego.

Fotografia zabitego na Majdanie Białorusina polskiego pochodzenia.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Cóż u nas piszą o banderowcach, a u nich o polskich panach co to się rządzą w Kijowie jak u siebie. Putina przeraza teoretyczny sojusz polsko-ukraiński. Ostatnio jeden kolega Rosjanin mi powiedział krotko:
Silna Rosja to słaba Polska
Silna Polska to słaba Rosja
nie ma innej alternatywy

aha Rosja jest i była silna tylko w sojuszu z Niemcami

Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny.

#401001

Jak w Rosji zrobią Majdan, to ona nawet z silną Polską, będzie silna. Rosja, taka jak jest idzie w niebyt.

Ale generalnie zgoda.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#401003