Gówniarze

Obrazek użytkownika Marek.Powichrowski
Kraj

Czy ktoś, schowany za prezerwatywą kamery, ukryty w wyizolowanym od świata zewnętrznego studio radiowym, mający za sobą wsparcie niedźwiedzi i tygrysów, czujący się przez to bezkarnym, wylewający litry wirtualnych szczyn i gówna na to co innym jest ważne może sobie chodzić w glorii i uznaniu a ktoś, kto mu wylewa na łeb kubeł kału ma być uważany za bandytę ściganego przez policję? Niby dlaczego?

Realne gówno można łatwo zmyć. Gówno wirtualne rozpropagowane w milionach odbiorników medialnych jest praktycznie nie do zmycia. Przylega w sposób niewidzialny i jest powielane w dowolnej chwili.

Nie popieram przemocy, ani realnej, ani wirtualnej. Ale jest na was - wirtualnych prowokatorów realnej przemocy - tylko jeden niezawodny sposób aby przywrócić wam realną perspektywę dzięki komu opływacie w dostatki jak pączki w maśle. Pstryk na pilocie i nie ma was. Gdybyśmy to zrobili w całej masie odbiorców reklam podpasek i kremów do golenia to poszlibyście z torbami, z niespłaconymi kredytami.

Zróbmy razem ten pstryk. A przekonamy się, że nagle pojawi się porządne dziennikarstwo odnoszące się z szacunkiem do człowieka i znikną święte krowy, które dużo ryczą a mało mleka dają.

Brak głosów

Komentarze

Właśnie zrobiłam pstryk. Koniec od dziś oglądania. Nie da się już tego oglądać.

Vote up!
0
Vote down!
0

Asta

#386666

A ONI strasznie się tym przejęli! Prawie tak samo jak wtedy, kiedy ja przestałem oglądać.

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>ro</p>

#386673

Ja tylko jestem na kompie,sport,muzyka,filmy,tylko przez komputer.

Zupełnie mi to wystarcza.

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#386690

Optymistycznie to jawi się mi obraz myślącego Polaka który bez mrugnięcia okiem robi pstryk - realnie, dla lemingów to paliwo do tego by egzystować sobie w swojej pseudo europejskiej wolności. Osobiście jednak, jestem pod wrażeniem siły tych plugawych głąbów ze słomą w butach, jak pięknie zawładnęli społeczeństwem i w odmóżdżający sposób sobie go poddali. Historia jednak lubi się powtarzać - Mussolini, Hitler, Stalin - czy oni nie działali w ten sam sposób? Posłużę się ku chyba własnej pociesze a i może użytkowników owego portalu dwoma fajnymi powiedzonkami i to mówił mój Drogi Ś. P dziadek, żołnierz - ,,im wyżej się stoi tym boleśniej upada", ,,jesteś leśniczym a potem niczym" i jeszcze tak od siebie że więcej użytkownicy tego portalu mają mądrości w ,,du...e niż nasi rządzący w głowie" - a to już ku pocieszeniu serc.....

Vote up!
0
Vote down!
0

ardawl

#386714

dla pańskiego, jakże słusznego, apelu! Pozdrawiam, życząc miłego dnia.

Vote up!
0
Vote down!
0

mika54

#386721