Oddajecie Niemcom dane o Polakach. A kiedy oddacie po prostu ludzi?

Obrazek użytkownika Warszawa1920
Blog

Pan Hansjörg Egger i pan dr Thomas Reich, ci dwaj dżentelmeni o wybitnie polskich nazwiskach, stali się dysponentami wiedzy będącej efektem relokacji polegającej na wykonaniu usługi relokacji systemów teleinformatycznych, w tym sprzętu komputerowego z Serwerowni Źródłowej (zwanej dalej CPD1), do serwerowni Docelowej (zwanej dalej CPD2), zlokalizowanych na terenie Warszawy. W ten to bowiem sposób inni geniusze, tym razem od spraw bezpieczeństwa II PRL, określili „tytuł” tzw. zamówienia publicznego w sprawie zakupu usługi przeniesienia strategicznych zasobów bazodanowych państwa z aktualnej siedziby do nowego centrum. Wspomniani panowie to dwuosobowy zarząd firmy Comparex, która owe zamówienie otrzymała. Dokładnie – przetarg wygrała spółka o tej nazwie z pewnym dodatkiem w swych dokumentach rejestrowych, „Poland” mianowicie. Biorąc pod uwagę światowy profesjonalizm, ale i dbałość o narodową rację stanu, jakie u „służb bezpieczeństwa państwa” możemy obserwować pod rządami innego pana, tzw. premiera Psa, należy być pewnym, że dodatek ów został potraktowany przez te służby jako całkowicie wystarczający gwarant zachowania polskich tajemnic w polskich rękach.

 

Doskonale rozumiem, że konsekwentnie (z krótkimi przerwami rządów faszystowsko – nazistowskich w latach 1991 – 1992 i 2005 – 2007) realizowana polityka likwidacji absolutnie wszystkiego, co polskie w gospodarce obszaru między Wisłą i Odrą, musi mieć swoje skutki także w logice myślenia. Pomimo tego jednak, nie potrafię wciąż objąć swoim małym narodowym rozumkiem, jak to jest możliwe, że:

  a) blisko 40 milionowy „zespół ludzki” NIE POSIADA MOŻLIWOŚCI STWORZENIA ANI JEDNEJ FIRMY, KTÓRA BĘDZIE POTRAFIŁA PRZENIEŚĆ DANE INFORMATYCZNE Z PUNKTU A DO PUNKTU B (nie wspominając, że obydwa te punkty są na terenie tego samego miasta);

  b) tzw. rząd owego 40 milionowego „zespołu ludzkiego” NIE WIDZI ZAGROŻENIA POWIERZAJĄC DOSTĘP DO ABSOLUTNIE STRATEGICZNYCH DANYCH PODMIOTOWI OBCEGO MOCARSTWA (tu nie kieruję się niczym innym, jak terminologią twórczo wprowadzoną przez ów rząd, kiedy pewnego prokuratora, wyobrażającego sobie, iż może poprosić władze USA o pomoc w ustaleniu przyczyn śmierci polskiego Prezydenta, nieledwie umieszczono w więzieniu za kontakty z przedstawicielami obcego mocarstwa właśnie)?

Podejrzewam, że przynajmniej część z Was wie, czego ta sprawa dotyczy. Dla jasności jednakowoż przypomnę, że chodzi o fizyczne przeniesienie do nowej lokalizacji infrastruktury będącej nośnikiem baz danych tego rodzaju, jak PESEL, Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców, informacje paszportowe, czy rejestry transplantologiczne. No prosto, zwyczajne spisy z osiedlowego sklepu pana Stasia z „wiedzą” o tym, kto wziął butelkę wódki „na zeszyt”.

O sprawie zaczęło być głośno niedawno, jednak ta głośność bardziej dotyczyła – według mnie – plotkarskiej tajemniczości całego przedsięwzięcia. Nigdzie nie spotkałem się natomiast z jakąś choćby próbą analizy tego, dlaczego to firma niemiecka akurat została wybrana. (Może wyście się spotkali, ę?) I dlaczego w ogóle nie przeprowadzono owej „relokacji” siłami własnymi organów państwa, a w ostateczności – wykorzystując podmiot prywatny, ale, na Boga!, polski. Do czego, do cholery, służy ten cały Centralny Ośrodek Informatyki przy MSW, nie mówiąc już o sztabach informatyków i specjalistów w Policji, czy ministerialnych departamentach: Ewidencji Państwowych, Teleinformatyki lub Strategii i Analiz? Po co się utrzymuje te tabuny niewątpliwie wybitnych w ocenie nowej gwiazdy WSI24, ministra – stalinisty, ekspertów? Przecież i tak trzeba potem zatrudniać (i sowicie wynagradzać) firmy zewnętrzne, w dodatku z obcego kraju. Ale jeśli się ma takie instytucje czwartej władzy, jak telewizje byłych (?) donosicieli sowieckiej politycznej policji, to ostatni idiota (jak ja, na tem przykład) będzie się dziwił, że policja w państwie premiera Psa nie zastanowi się nad ryzykiem powierzenia danych własnych obywateli w ręce całkowicie pozapolskiej firmy. Kto ma się tym zająć, towarzysze Kraśko, Lis i Pochanke? A może Pani Ewa E. – niesiona linią programową i pieniędzmi macierzystej telewizji rodem z Wydziału Propagandy przy ul. Nowy Świat – nakręci superodkrywczy dokument w tej materii, na temat wojny w cyberprzestrzeni? A wszystko podsumuje w wieczornej pogadance dla ludu ten „profesor”, co to za okupacji bardziej bał się Polaków, niż tych, no, … okupantów. Dla porządku dodajmy, że mowa jest o tzw. okupacji hitlerowskiej i tu glosa: Hitlery – taki lud już na całkowitym wymarciu, ostatnimi przedstawicielami byli niejaki Demianiuk, László Csatáry i Klaas Faber, tak się, patrz pan, akurat składa, urodzeni na Ukrainie, na Węgrzech i w Holandii. Miał pan Zagłoba zatem rację szukając związków politycznych Polski i Niderlandów. Gdyby to jeszcze było śmieszne …

 

Zapaść polityki bezpieczeństwa w Polsce jest straszliwa. Informacje o tym, że państwo zamierza zmienić lokalizację swoich krytycznych źródeł wiedzy są ogólnie dostępne w … „Biuletynie Zamówień Publicznych”. To jest albo obłęd albo … to nie jest obłęd. Tryb zamówienia – przetarg nieograniczony, czyli ogłoszenie publikowane w mediach jak najszerszego zasięgu (przy okazji, niech mi ktoś powie, że także i w tym przypadku nie zarobiła gazeta syna przedwojennego zdrajcy Polski). Kryterium oceny – oczywiście: najniższa cena. Ilość oferentów – sztuk jeden (słownie: jeden!). Miejsce pochodzenia oferenta – jak wyżej. Rozumiem, że raz Rosja (serwery wyborcze), raz – Niemcy (serwery z danymi o Polakach). Żeby nie dość na tym, chociaż w tym konkretnym zamówieniu nie wskazano adresu/-ów lokalizacji docelowej/-ych serwerów strategicznych, dużo do myślenia dają adresy „z imienia i nazwiska” podawane w tytułach innych zamówień organizowanych przez resort pana bohatera od zwalczania bójek plażowych, zamówień na prace budowlane mianowicie. No, ale ja jestem pisiorem, więc z definicji debilem, ergo: wszystko jest w należytym porządku. A ci ludzie z Koranem pod jedną i dziwną teczką pod drugą pachą, których to ludzi, jak słyszymy od lat od rządu Psa, w Polsce w ogóle ani śladu, to też debile. Symbolem tego myślenia jest za mały łeb Janickiego w za dużej czapce generalskiej. Kariera kierowcy, przy której dokonania Szwejka to czeska wersja Sokratesa. Gdyby to jeszcze było śmieszne …

 

To, co kilka dni temu, rzecz jasna na konferencji prasowej, w swej łaskawości tępym dziennikarzom tłumaczył stalinowski resocjalizator, to nie było nic innego, jak nikczemna arogancja władzy, w wykonaniu tego typa szczególnie bezczelna. Psim (sic!) obowiązkiem rządu jest zapewnienie bezpieczeństwa gromadzonym przez państwo danym o obywatelach. Chwalenie się, że właśnie uniknęliśmy (my, czy wy?) katastrofy informacyjnej, oznacza tylko jedno: Rada Ministrów, która CZEKA do ostatniej chwili na zagwarantowanie niezagrożonego przechowywania i przetwarzania absolutnie priorytetowych z punktu widzenia funkcjonowania państwa danych, in gremio nadaje się tylko do wywalenia. I to w wersji łagodniejszej. Zamieszczanie zaś propagandowych filmików z tej „operacji” na oficjalnych stronach MSW jest już jedynie żenujące. Bohater funkcjonariuszy gazety Szechtera i telewizji z Wiertniczej, bikiniarz (od atolu Bikini, charakteryzującego się dużą ilością plaż, nie mylić z fascynacją kulturą amerykańską, w tym przypadku to BARDZO ZŁY kierunek myślenia) Sienkiewicz, chwali się tym, że jego karbowy, niejaki Pies, przez literalnie CAŁY okres Psich rządów, NIE ZROBIŁ NIC, aby uchronić np. system PESEL przed „zawałem” (to określenie bikiniarza). W tej tzw. przestrzeni publicznej dalej zaś kompletna miazga: Gowin, o. Mądel i tym podobne rewelacje „ogniskujące i organizujące”, wszak, życie tych tępych patrzaczy i (w mniejszej już znacznie części występujących) czytaczy g(ó)wien serwowanych przez zaprzyjaźnione media.

 

Jesteśmy w sytuacji, gdy decydenci  na prawo i lewo rozpowiadają o jakichś rzekomych wszechświatowych sukcesach, osiąganych dzięki ich geniuszowi. A to zielona wyspa ekonomii, kiedy indziej wybitna rola w brukselskim sowchozie, teraz – nieprzeciekający dach nad pomieszczeniem z serwerami przetwarzającymi dane o wszystkich Polakach. No prosto, jak za Gierka pierwsze bodaj miejsce na globie ziemskim w produkcji srebra. Jeśli jednak choć minimalnego wysiłku myślowego użyć, okaże się, że to już nawet nie jest kłamstwo, ale wzorcowe robienie z ludzi, którym się takie historie opowiada, stada opętanego mongolizmem w ostatniej fazie.

 

Wracając do tzw. ad rema, chcę powiedzieć tylko jedno: ja po prostu nie wierzę w to, co mówi ten kolejny, po oksfordczyku z Chobielina, arogancki i cyniczny laluś z watahy Psiej. Nie mam żadnego zaufania do BOR-u, więc informacja o tym, iż rzeczoną „relokację” zabezpieczała ta służba, oznacza dla mnie tylko tyle, że np. moje dane w PESEL-u mogły podczas owego zabezpieczania zniknąć. Co mówić o jakichś wirtualnych zapisach, jeśli „w efekcie” niezwykle profesjonalnych działań BOR-u nie potrafiono ostrzec przed ryzykiem najwyższego dowództwa armii, na czele z Prezydentem kraju. Jak można poważnie traktować zamówienie, realizowane w obszarze chyba dziś najbardziej skorumpowanym w całej administracji? O czym zresztą bez żadnego wstydu, zupełnie otwarcie, mówi aktualne (ale – dalibóg! – to de facto ciągle to samo od przejęcia władzy przez Psa) kierownictwo MSW, podając przyczyny opóźnień zmiany lokalizacji tych nieszczęsnych serwerów. Jest jednak i pewna logika w tym szaleństwie. Pamiętajmy, że w sejmie WCIĄŻ jest procedowany projekt – a jakże! – rządowy „ustawy o udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej”. Bufon z Rakowieckiej jest, zdaje się, zdolny do formułowania „daleko idących” wniosków. Obiekty jego zainteresowania, skinheadzi z Białegostoku i kibice z Gdyni/Chorzowa, to wszak podejrzani w sprawach, w których stroną poszkodowaną są inne nacje, w tym te z tysiącletnią tradycją osadniczą w Polsce. Meksykanie, mianowicie. Przy prezentowanej przez pana od hawajskich koszul nieprzepartości rozumowania, jesteśmy o krok od faktycznego zawezwania „zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników” do „wspólnej operacji” przeciw polskiemu: bydłu, motłochowi, faszyzmowi, szowinizmowi, kaczyzmowi – maciarewizmowi, tudzież innym przejawom wywieszania polskiej flagi w rocznice narodowe. Ustawa „się robi”, ale dlaczegóż już teraz nie pomóc przyszłej międzynarodowej współpracy, zatrudniając niemiecką firmę do wożenia po Warszawie danych o wszystkich potomkach niegdysiejszych Untermenschen? A że akurat – no tu, panie, logiki nie przeprzesz – do „wspólnych operacji” najlepiej nadają się najbliżsi sąsiedzi, wspomniane wnioski rozumowania tych, co to „idą po nas”, bez cienia wątpliwości prowadzą do kraju innych potomków, i tu też użyję słowa z języka tej zaprzyjaźnionej od wieków z Polską nacji, Wehrmachtu otóż. Zresztą, będzie taniej (a szukamy teraz wszędy oszczędności!), bo rolę tubylczej policji przejmą doświadczone bardzo służby zarządzane przez główny urząd bezpieczeństwa Rze…, znaczy demokratycznych Niemiec. Służby obeznane także i z rozpędzaniem nielegalnych zgromadzeń oraz infiltracją antypaństwowych elementów w rzeczonych miastach – Belostok, Gotenhafen i Königshütte. Znać pana, który w swej wielkoduszności potrafi bezgranicznie zaufać innemu państwu i powierzyć mu ochronę własnych rodaków.

 

 

O Polsce warto myśleć. I dla Niej pracować.

 

 

Brak głosów

Komentarze

P R Z E R A Ż A J Ą C E. Pomysleć, że sa tacy, którzy obecną organizację - zwaną dla wywołania uśmiechu politowania na twarzy, polskim rządem - wymienić demokratycznymi działaniami. Jak duża jest grupa uzurpująca sobie prawo do decydowania w interesie Polaków, dowiodły komiczne wybory w tym "projekcie". Jeśli to jest demokracja, czyt. głos ludu, to ja jestem ksiądz biskup.

Vote up!
0
Vote down!
0
#377921

że to on anektuje Niemcy i będzie oberkanclerzem

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Vote up!
0
Vote down!
0
#377922

PO prostu umożliwia wrogim

http://en.wikipedia.org/wiki/Sicherheitsdienst

silom robić
"Listy proskrypcyjne"

Vote up!
0
Vote down!
0
#377929

Dokładnie o tym samym pomyślałem.
Operacja Tannenberg w toku ?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#377930

wklej to zdjęcie
- pod linkiem z dziadkiem z SD

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Bundesarchiv_Bild_101I-380-0069-37,_Polen,_Verhaftung_von_Juden,_SD-M%C3%A4nner.jpg

Vote up!
0
Vote down!
0
#377933

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#377935

podziękował

Vote up!
0
Vote down!
0
#377937

dzięki. Oryginalny podpis

"Bundesarchiv Bild 101I-380-0069-37, Polen,

Verhaftung von Juden,

SD-Männer.jpg"

 

SD czyli najbardziej wierni z SS

 

  wiec polowali na Żydów w Polsce

teraz zamierzają na Polaków....

Vote up!
0
Vote down!
0
#377952

pewnie od dawna jesteśmy już na tych listach ... i swołocz mongolska też od dawna ma zapis
Ja się nie boję

"a na drzewach zamiast liści ... "

Vote up!
0
Vote down!
0
#377934

chcial oddac Tuska pod Trybunal Stanu

http://www.youtube.com/watch?v=7TNvztunzJk

Vote up!
0
Vote down!
0
#377936

To powinno być obowiązkowe w szkole. Postać gen. Petelickiego jest dramatyczna nie tylko ze względu na śmierć zadana przez seryjnego, ale także ze względu na uwikłania, które były Jego udziałem.
Długo myślałam o tym Człowieku i zgłębiałam wszystkie możliwe wiadomości.
Bardzo, bardzo żałuję, że nie żyje.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#377943

Petelickiego to ja bym postawił od razu przed plutonem egzekucyjnym nie czekając na jakieś sądy komunistycznych zaprzańców, a Tusk stałby z nim ramie w ramię.

Pozdrawiam.
Obibok na własny koszt

PS
Przeczytaj proszę to, co ja pisałem o tym draniu z tajnej grupy operacyjnej seryjnych samobójców powołanych w końcu lat 80. XX wieku w MSW.
Onwk.

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#377953

ego. Pierwszy jest od załatwiania poufnych spraw zagranicznych RP via twitter, a drugi jest magikiem od cyfryzacji, na dodatek on jest TW, a TW się znają na cyfryzacji. I nie tylko...

Jeśli lemingom nie zapaliła się czerwona lampka gdy ministrem obrony narodowej został psychiatra, do tego kiepski, to już nigdy się nie zapali.

Szanowny Autorze - zanim tak publicznie dane poufne trafiły to Niemiec to na 100% jest pewne, że już dawno trafiły do Federacji Rosyjskiej. Od czego mamy prezydęta i jego BBN po woroszyłówce ?
Przypadek ??
Hahaha !

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#377939

nalezy pamietac mial juz spotkanie z szefem FACE-buka,
zreszta calkiem niedawno...

Vote up!
0
Vote down!
0
#377942

Co za potworna naiwność - dawać wszelkie informacje o sobie.
W ogóle: zwykły mail jest jak pocztówka napisana, zaadresowana - i zostawiona na ławce w parku.
Nie wymyśliłam tego sama - przeczytałam w bestsellerowej książce "Google story" autorstwa Davida A. Vise.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#377946

Pozdrawiam.
contessa

PS. Poza tym wątpię by go pytał jak Tusk może sobie założyć profil na fejsie.

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#377947

sa, nie mam myśli samobójczych...

Pozdrawiam wszystkich.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#377948

bo ja jestem Polakiem, a on pisywał, że polskość to nienormalność.
Nu, więc my nie jesteśmy z tego samego dziadka i z tej samej babci.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy Kowalski

#377950

"Pacyfista" chce zbroić Polskę.
http://wsieci.rp.pl/artykul/891373,1039250-Po-co-nam-wojsko-.html

Gazeta donosi na Rosję:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,14504871,Rosyjski_ekspert__Jezeli_Zachod_zaatakuje_Syrie__Rosja.html#BoxSlotII3img

Niepokojące to wszystko.

Vote up!
0
Vote down!
0
#377951

  "im mniej o tobie wiedza tym jestes bezpieczniejszy".

Vote up!
0
Vote down!
0

veri

#378077

pomogą i przyspawają chociaż koła w czasie kiedy już będą nas ładować do wagonow?
Tylko pragnę zauważyć, że chyba nie powiozą na wschód, bo Putin nie lubi eskimosów, a oni chcą tu ich zainstalować po operacji "oczyszczenia terenu" - Giermaniec także nas nie przyjmie, bo na jakie licho jesteśmy mu potrzebni?
No to mamy/mają problem. I co une z nami zrobią?

Vote up!
0
Vote down!
0

Joanna K.

#378080

USA ma przygotowane ogromne ilości miejsc w więzieniach. Pociągi też mają w tym celu przygotowane. Ale najważniejsze, że mają prawo, które pozwala wojsku i służbom aresztowanie KAŻDEGO, na całym świecie bez uzasadnienia. A bnasi? mają prawo wpuścić bratnią pomoc.

Rząd uruchamia obozy koncentracyjne FEMA na terenie całego kraju.
Kurt Nimmo i Alex Jones, Infowars.com
http://www.wis.org.pl/forum/viewtopic.php?f=138&t=32&p=12065&hilit=Rz%C4%85d+uruchamia+obozy+koncentracyjne+FEMA#p12065
Film: Obóz FEMA.
Podziemne bazy w USA - zdjęcia
http://www.wis.org.pl/forum/viewtopic.php?f=138&t=32&p=12360&hilit=Film%3A+Ob%C3%B3z+FEMA.#p12360
Dokumenty armii USA, opisują plan wdrożenia obozów reedukacyjnych w Ameryce.
Paul Joseph Watson,
Planowany sowiecki terror w USA potwierdzony dokumentem rządowym
http://www.wis.org.pl/forum/viewtopic.php?f=138&t=32&p=13248&hilit=Dokumenty+armii+USA%2C+opisuj%C4%85#p13248
Dokąd zmierza Ameryka?
http://www.wis.org.pl/forum/viewtopic.php?f=138&t=32&p=14335&hilit=Dok%C4%85d+zmierza+Ameryka%3F#p14335

Obama podpisał ustawę NDAA.

****************************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#378230