Ziemkiewicz: kasa jest najważniejsza. Powrót do Presspubliki

Obrazek użytkownika adriano
Kraj

Pisałem o Ziemkiewiczu TUTAJ i TUTAJ. Zajrzyjcie, bo za te teksty byłem krytykowany a dziś widać, że to ja miałem rację. Może niektórzy pojmą kim naprawdę jest Ziemkiewicz.

Tekst Ziemkiewicza z końca listopada 2012.

„Tak więc dołączam do tych 12,5 procenta Polaków, którzy są bez pracy. Jak to pisał Kurt Vonnegut junior - zdarza się. Poradzę sobie bez trudu, współczuję kolegom, którzy mają mniej znane nazwiska a większe kredyty; tych z nich, którzy zostają w firmie rozumiem i nie mam do nich pretensji - napisał na Facebooku Rafał A. Ziemkiewicz…”

No widzi Pan. Tak Pan im współczuł a teraz my współczujemy Panu.

„…Po raz kolejny postępowanie Hajdarowicza nie daje się zrozumieć ani wyjaśnić w kategoriach biznesowych. Jeżeli ktoś zarzyna kurę znoszącą mu złoite jajka, to może to czynić tylko dlatego, że ma za to obiecaną stosowną, zwracającą mu stratę z naddatkiem, gratyfikację. Jaką - nie wiem, ale każdy się domyśla, od kogo.

Polską rządzą dziś bezwzględni gangsterzy, którzy nie cofną sie przed żadną podłością. Nie ulega to dla mnie wątpliwości od dawna. Sądzę, że liczba obywateli, którzy, ogłupieni rządową propagandą i socjotechniką zastraszania wciąż nie przyjmują tego do wiadomości, będzie maleć. Współczuję dziennikarzom, którzy wzięli i nadal biorą na swe sumienia propagandową służbę tej szajce. Ja na pewno nigdy do nich należeć nie będę…”

 

http://www.obiektywnie.com.pl/artykuly/ziemkiewicz-kasa-jest-najwazniejsza-powrot-do-press.html

 

 

Brak głosów

Komentarze

Zajrzałem też na obiektywnie.com... Dzięki za obiektywną opinię o RAZ.Ja już dawno miałem podejrzenie,że ten fałszywy patriota, pisze tylko dla kasy, pisał wtedy w NCZ! Korwina-Mikke.Bez wątpienia jest agentem wpływu podobnie jak JKM.

Vote up!
0
Vote down!
0

Zach Faber

#330500

Robert Allan Zimmermann.
Dylana słucham, Ziemkiewicza czytam, biletów w windzie nie kasuję.

Vote up!
0
Vote down!
0

ixi band

#330539

juz pan uwierzył w możliwość eksplozji Tu154 i co się z tym wiaże wysoko prawdopodobnego zamachu czy dowody są dla pana jakżesz krytycznego umysłu nadal niewystarczające?

PS - polecam transmisje z dzisiejszej konferencji naukowej

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#330547

ciekawe czy i kiedy wróci do "uważam rze" (w obecnej wersji to tygodnik autorów pokornych do "bulu")

Vote up!
0
Vote down!
0
#330557

kasa, władza, kasa, władza, kasa, władza,...

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#330577