Zastanówmy się wspólnie... :-)

Obrazek użytkownika adriano
Humor i satyra

Kilka tygodni temu, gdy dowiedziałem się o planach Wiplera coś sobie uzmysłowiłem, mianowicie ten chłopak ma podobny, zbolały wyraz twarzy jak nasz platformerski konserwatysta Gowin. Miny ci panowie mają zbolałe (oj zbolałe) od myślenia o Polsce. Oni tak myślą o Polsce, że spać nie mogą. Widać na ich twarzach zmęczenie tym myśleniem. Ich to myślenie boli i zbluźnił ten, który się teraz zaśmiał .

Chciałbym abyśmy zastanowili się tutaj wspólnie, który z tych panów jest bardziej zbolały, który bardziej patriotyczny i uczciwy i który bardziej spętany partyjną polityką. Wipler niby już się wyzwolił ale długo jeszcze będzie lizał rany a póki co jutro o 5:45 pewnie już będzie siedział u TVNowskiego wizażysty. Gowin jest póki co bardziej rozsądny- oczywiście rozsądny z jego punktu widzenia…

 

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Nie zrobił na mnie dobrego wrażenia na swojej konferencji prasowej. Odniosłam wrażenie, że nie jest pewny trafności tej decyzji. Oczywiście mogę się mylić, ale mnie na razie nie przekonał. Jeżeli od początku był przywiązany do poglądów liberalnych, to jakim cudem startował z PiS? Tylko po to żeby się załapać do sejmu? Jeżeli reprezentuje się "barwy" partii, z której startuje się w wyborach, to nie jest przeze mnie dobrze oceniane wypowiadanie się w czasie trwania kadencji, że założenia tej partii są niezgodne z własnymi poglądami.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Anka1

 

#361562

więc go rzucają z odcinka na odcinek.
JKM to jednak próchno i sypie, nie tylko się.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#361717

Wipler z wozu - koniom lżej.
A tak przy okazji, jakoś przypomina mi się inny konserwatysta - Jacek Żalek. Też zbolały. A może zBULały?

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#361573