Co zrobi prawica aby uniknąć rozróby?

Obrazek użytkownika adriano
Kraj

11 listopada tego roku w Warszawie będzie miał miejsce Szczyt Klimatyczny a jak szczyt to i agresywne alter-globalistyczne lewactwo.

Platforma mówi, że data szczytu została ustalona już 5 lat temu i jak zwykle w przypadku tej partii jest to bezczelne kłamstwo co potwierdza Marek Chabior ze Stowarzyszenia Klimatologów Polskich.

Prezes PiS powiedział, że winę za ewentualne zamieszki 11 listopada bierze rząd:

„Chcę jasno powiedzieć: stuprocentową odpowiedzialność za trzymanie w ryzach i oddzielenie od polskich patriotów - którzy będą chcieli demonstrować - tych awanturniczych elementów, bierze na siebie władza. Jeżeli cokolwiek się stanie to jest to osobista odpowiedzialność premiera i ministra spraw wewnętrznych. I to odpowiedzialności nie tylko w sensie politycznym ale być może także karnej. To musi być tutaj jasno powiedziane, że jeśli nie przeprowadzi bardzo zdecydowanej akcji to może dojść do bardzo niedobrych wydarzeń - podkreślił prezes PiS.” (niezalezna.pl)

Nieprawda Panie Prezesie, odpowiedzialność za zamieszki poniesie Prawo i Sprawiedliwość. W ramach tej odpowiedzialności PiS zostanie przedstawiony jako „element awanturniczy”. Oprócz punktów ujemnych dla PiSu powstanie społeczne przyzwolenie na delegalizację organizacji narodowych.
Witold Tumanowicz- prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości w wywiadzie z 2 sierpnia, który ukazał się na narodowcy.net powiedział:

„Zrobimy wszystko by szczyt klimatyczny nie wpłynął na przebieg Marszu Niepodległości. Władze wyznaczyły początek takiego wydarzenia w dzień kiedy organizowanych jest wiele uroczystości, nie tylko Marsz Niepodległości. Będzie to dla służb skomplikowana łamigłówka logistyczna. Wzięli na siebie sporą odpowiedzialność i będą mieli wiele pracy ale może, dzięki temu, w tym roku nie starczy im sił na organizowanie prowokacji wobec narodowców <śmiech>.”

Wszystko to znaczy co konkretnie?

Zastanawiam się czy prezes PiS i Witold Tumanowicz nie robią dobrej miny do złej gry. Moim zdaniem powinno dojść do jakiegoś porozumienia ponad podziałami. Wszystkie organizacje, partie prawicowe i  prawicowe media powinny oprotestować ten szczyt nie tylko u władz Warszawy, ale również przede wszystkim u organizatorów tego wydarzenia. Powinny przedstawić wprost władzom światowych organizacji biorących udział w szczycie, co może spowodować ich spotkanie 11.11.2013 w Warszawie. Jeżeli nie da się szczytu odwołać to na pewno można go chociaż przenieść do innego miasta.

Niestety do takiego porozumienia nie dojdzie, bo tu każdy sobie rzepkę skrobie, bo PiS coś powiedział na Narodowców a Narodowcy mu odpowiedzieli i na odwrót, bo Nasz Dziennik coś napisał na Gazetę Polską a Gazeta Polska się odwdzięczyła. Jak zwykle chore ambicje liderów prawicowych organizacji  staną na do drodze prawdziwego zjednoczenia i odbicia Polski z łap postkomuchów.

Zauważcie Państwo, wszyscy zdają sobie sprawę z zagrożenia a nikt nie ma pomysłu jak zapobiec nieszczęśliwym wydarzeniom. A plan obrony przed lewactwem powinien być gotowy na wczoraj!

http://www.obiektywnie.com.pl/artykuly/co-zrobi-prawica-aby-uniknac-rozroby.html
http://niezalezna.pl/44374-wielka-rzadowa-prowokacja-warszawe-czekaja-krwawe-zamieszki

Przy okazji zachęcam do polubienia naszego fanpage na Facebooku. Znajdą Państwo na nim humorystyczną grafikę, ciekawe zdjęcia i artykuły z różnych portali:
https://www.facebook.com/pages/Obiektywniecompl/441410435871080

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

tej JEDYNKOWEJ oceny?

MERYTORYCZNE

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373509

zastosować się do terminu ustalonego na poprzednim szczycie w Kuwejcie, czyli terminu NA PRZEŁOMIE listopada i grudnia 2013 r.

To, że panu Tuskowi przełamuje się (listopad z grudniem oczywiście) akurat 11 listopada i fakt ten odkrywa na 2 miesiące przed szczytem, to już trudno, on tak już ma.

Wyobrażam sobie ile wysiłku włożyła kancelaria premiera żeby skłonić ONZ do przyjęcia nowego terminu, ugodnego Bogu, przepraszam - ugodnego Tusku i czym zmianę umotywowała bo na pewno nie tym, że pan premier nie może sobie ułożyć życia przez opozycję.

Kto zostanie odpowiedzialny za zamieszki ? Na pewno Narodowcy, oni są organizatorem Marszu Niepodległości, chyba że w tym roku coś się zmieni. A ponieważ Narodowcy to coś jak opozycja, a PiS na pewno opozycją jest więc Tusk uderzy w Narodowców by pośrednio uderzyć w PiS. I całe to towarzystwo pod wspólnym mianownikiem "opozycja" będzie się kwalifikowało do delegalizacji.
Jeden ogień, ale pieczystych kilka rządzik pana premierka sobie zaplanował.

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#373512

A dlaczego? Bo wpis porusza życiową sprawę dla CAŁEJ opozycji. Gdzie się różnimy, tam się różnimy, i bardzo dobrze, że się różnimy! Tylko barany wszystkie ryczą beeee. Ale na dzień dzisiejszy cel jest JEDEN! Wykopać oszustów, złodziei, malwersantów, bandziorów i zdrajców ze stołków. Powtarzam. Na dzień dzisiejszy jest to tylko ten jeden, jedyny cel. Co będzie później. Zawsze można pogadać, lub nie, o tym później. A w zależności od humorów albo dać sobie buzi, albo kopnąć w zadek. Ale to PÓŹNIEJ!

I jeszcze jedno. Powskio-peesldowsko- eseldowsko-palikociarska kołtuneria pręży muskuły, krzyczy, że zrobią porządek itd, itd. Ciekawe co się stanie, jeżeli opozycja przeciwstawi temu pokazowi idiotycznej propagandy swoją siłę. Bo jestem przekonany, że te krzyki i napinanie muskułów to tylko gra na pokaz, wlącznie z tym, że przyjaciele PO ze wschodu i zachodu zechcą się zaangażować politycznie, policyjnie i wojskowo w utrzymywanie "porządku" w Polsce. Napeno nie będą przeszkadzać w wywieszaniu tej chołoty, a wprost przeciwnie, będą się starali dogadać z ich następcami. Dlatego nie należy się bać odpowiedzieć siłą na siłę, prowokacją na prowokację, spałowaniem na spałowanie, a nawet w przypadku ekstremalnych działań PO w postaci kuli, kulą. Jest wystarczająco dużo patriotów w policji i w wojsku, którzy takie działania poprą. Nie bać się! Walczyć!
Ale wewnętrzne rachunki należy zostawić na okres po wykopaniu tej żulii.

Hasło na dzień dzisiejszy to osobno ale razem! Nie kopiemy się! Kończymy wszelkiego rodzaju wojny podjazdowe! Następuje czas wyboru. Niech nam przyświeca to w jaki sposób postąpiło trzech trzech głównych konstruktorów Polski w 1918 roku. Piłsudskiego, Dmowskiego i Paderewskiego. Nie znosili się osobiście. Nie znosili swoich programów. Ale cel mieli tylko jeden POLSKA. Dlatego współpracowali, czasami nie zważając na to co powiedział ten czy tamten pomniejszy "działacz", który tak zupełnie przy okazji próbował załatwić jakąś tam synekurkę dla siebie.
____________________________________________
"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#373518

"powinno dojść do jakiegoś porozumienia ponad podziałami. Wszystkie organizacje, partie prawicowe i prawicowe media powinny oprotestować ten szczyt nie tylko u władz Warszawy, ale również przede wszystkim u organizatorów tego wydarzenia. Powinny przedstawić wprost władzom światowych organizacji biorących udział w szczycie, co może spowodować ich spotkanie 11.11.2013 w Warszawie./. . ./ Niestety do takiego porozumienia nie dojdzie, /. . ./ Jak zwykle chore ambicje liderów prawicowych organizacji staną na do drodze prawdziwego zjednoczenia i odbicia Polski z łap postkomuchów."

Teraz merytorycznie: dali Ci ujemne noty bo link-reklama:
[zachęcam do polubienia naszego fanpage na Facebooku. Znajdą Państwo na nim humorystyczną grafikę. . .]
przy poważnym tekście brzmi właśnie niepoważnie, humorystycznie!
**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#373525

Dali mi ujemne noty... bo dali mi ujemne noty. Nie jest tajemnicą, że współpracuję z Niepoprawni.pl.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373533

obstawiam, że ktoś skończył lekturę na zdaniu, że winien będzie Jarosław Kaczyński, dalej nie czytał, wkurzył się i dał 1 :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373596

Bo oczekiwane i słabe zachowanie to będzie "unikanie" hord lewactwa; będzie powstrzymywanie się, generalnie, nadstawianie dupy, sorry - policzka, a PO, rządowe świnie i media będą waliły jak w bęben o faszystach, mohairach i tak dalej. Może i radiowóz spalą? I będą potem jazgotać przez pół roku, zamkną znów jakichś niewinnych, a durny Kowalski znów się zawaha, na kogo oddać swój głupi głos...
A tu chodzi o to, żeby wpuścić ich w maliny i odpowiedzieć na prowokację z siłą przytłaczającą i powodującą u tych gnid STRACH.
Czemu oni to wszystko robią przez te lata IIIRP? Bo się nie boją. Jak się zaczną bać, jak poczują, że zbliżają się drugie Węgry, to im trochę zejdzie pary i przejdą przyspieszoną lekcję dobrego wychowani i szacunku.
Koleje unikanie i składanie jak scyzoryk niczego nie da.
Więc masz piątkę, bo się napracowałeś, ale powienienem dać dwójką, za słabe wizjonerstwo i lęk.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373558

a oskarżanie mnie o lęk jest całkowicie niedorzeczne.

Pana plan to brak planu. Z takim planem to sobie można dostać baty od osłanianego przez policję lewactwa.

Ja nie mówię, że oprotestowanie to jedyna forma, ale w tej chwili najlepsza.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373585

I nie Czechy.
Teksty o "głupiej odwadze" są ponadczasowe, ale zawsze historia osądza takie postawy negatywnie. To kunktatorstwo i lęk zamaskowany czekaniem na jakiś "plan", "cud", albo "drugie nadejście".

A plan jest taki - wyjść na ulice i WYGRAĆ z "ZOMO". Reszta pójdzie jak lawina, bo tak jest zawsze.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373924

  Choćby ze względu na koszta ochrony tego szczytu powinien on zostać oprotestowany. Tyle, że pewnie właśnie o tę ochronę chodzi.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#373569

 Pięć lat temu oczywiście nie było 11.11. tak jak w Polsce nie ma 4 Lipca zapewne :)

Ale skąd pewność, że będzie rozróba? Jakie miałyby być przyczyny konfrontacji z patriotami?

Są propozycje, żeby tych lewaków skaptować sprytnymi hasłami, coby przyłączyli się do Marszu. To może się udać,  bo to rząd jest ich przeciwnikiem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373576

JW

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373586

Ja dałem dychę.
Ale na temat:pomyślimy po zwycięstwie co dalej mam inne zdanie.Podobnie myślałem w 1980 roku:rozwalić komunę a potem się zobaczy!No i obudziliśmy się po szyje w szambie.Oddaliśmy Polskę w ręce złodziei i łajdaków.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

kazikh

#373604

 "Niestety Tusk tym razem miał rację. Datę konferencji klimatycznej w 2013 ustalono w 2008 roku. http://unfccc.int/resource/docs/2008/sbi/eng/04.... (str 7, p24)"

Dlatego pozwoliłem sobie zażartować. 5 lat temu też było wiadomo, że 11 listopada przypada na 11 listopada. Więc to ich tłumaczenie niczego nie tłumaczy, bo ten termin zawsze można było przesunąć o kilka dni, no choćby tylko o jeden.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373758

 spojrzenie na program "lewacki" oraz na program Narodowców, na program PiS daje wrazenie, moze nie umiem myśleć, ale w wielu punktach jest zbiezny- wszystkie te ruchy są PRZECIWKO bezkrytycznej, robionej na siłe, bez większych konsultacji społecznej globalizacji- idea spauperyzowanej Unii, lecz mimo wszystko podzielonej na "rządzących" i "rządzonych" jest niczym innym niz elementem tejze polityki. Jestem przekonany, ze ewentualne wcześniejsze rozmowy z owymi "lewakami" mogły by spowodować oprawę naszego Narodowego Świeta nieprzewidywalną, dla członków bandy rudego a takze jego samego...Mozna przeciez powiedzieć ze "lewacy" tak pogardliwie i niesprawiedliwie oceniani wynieśli Orbana...!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#373624

kilka marszów w kilku dużych ośrodkach? Sienkiewicz ze swoim ZOMO będzie musiał pilnować darmozjadów klimatycznych i protestującą przeciw nim lewacką swołocz w Warszawie, a w Krakowie, Trójmieście, Wrocławiu, Lublinie czy Poznaniu będzie spokój. Proszę pomyśleć: pięć marszów w pięciu dużych miastach i niech każdy ma po 20 tys. uczestników (ludzie będą mieli bliżej) - za mało prowokatorów, za mało szumowin z antify, za mało Ryśków Kaliszów i Szczuk przeróżnych aby to skutecznie zapaskudzić.

Pozdrawiam

HdeS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

HdeS

#373628

Xenia
To nasze narodowe święto, a nie ich Partii Oprychów, sowieckiej swołoczy. I my nie będziemy się bać, stolica jest wszystkich Polaków, nasza.
To ONI powinni się bać, nie my. Chyba, że przeniesiemy stolicę na powrót do Krakowa przed 11.11.2013.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Xenia

#373654