Nicek i inni, czyli władza naprawdę zrobi zamach

Obrazek użytkownika R.Zaleski
Blog

Ofensywa:faszyści=terroryści=antysemici=narodowcy=pisowcy=g...prawda trwa. Trwa urabianie opinii publicznej, tak jak to było z kibolami. Nagonka pracuje, myśliwi przygotowują strzelby. A potem, jak im się uda urobić lemingi, ktoś z nas pójdzie siedzieć dla przykładu. Może wielu. A reszta będzie traktowana jak kibole czy ONR z Lublina. Nie broniliście Starucha czy Antykomora itd jak trzeba, to macie. Będziecie się do Rebeliantki w kolejce ustawiać.
Przy okazji jest to akcja przykrywkowa na skalę przemysłową

Nicek to jest naprawdę dobry bloger, nie żaden świr. Na ile dobry, niech świadczy to, że on wymyślił „Wszystko po 5 zł”. Lubię go czytać, bo ma swój ostry i soczysty styl, i myślenia, i pisania, i sporo ciekawych informacji. W bawełnę to on na pewno nie owija, ale też pisze trochę z przymrużeniem oka. Żeby zrozumieć o co mu chodzi, w tym co pisze, trzeba przeczytać całość tekstu. Najlepiej kilka. Dlatego jakieś osoby trzecie wywaliły mu stronę w powietrze akurat w czasie, gdy GW opublikowało tekst o nim, a właściwie zlepek wyrwanych z kontekstu fragmentów. Ja akurat czytałem przedtem całość, to wiem.
„No i mamy. Ruszyło polowanie z nagonką na "siedlisko zła". To wydaje się śmieszne, ale jest prawdziwe. Pierwszą ofiarą akcji ABW i mediów padł Nicek. Bloger znany wielu czytelnikom prawicowych blogów. Już na Salon24 lewica wyła na widok jego zdjęcia ze strzelbą. Była afera, bo ktoś z lewackich blogerów S24 doniósł na policję, że Nicek grozi im śmiercią i miał wizytę policji w domu. No i nie odpuścili. Mieli okazję znów spróbować napisać donosik. Nowy polski Brevik!!! Z PiS!! :))))
Nicek główna wiadomością z Polski!!! w GW :)
http://blogmedia24.pl/node/61104

"O pośle Arturze Nicponiu" pisze teraz GW. Niedługo go ministrem zrobią, i lemingi się nawet nie zorientują. Moim zdaniem spokojnie się na oba stanowiska nadaje. http://wyborcza.pl/1,75248,12906033,Sprawa_Nicponia_z_PiS__Jaroslaw_Kaczynski__Zajmijcie.html …
PRZERWA TECHNICZNA
NICEK.INFO NIEDŁUGO BĘDZIE CZYNNE
NIE ZAMKNĘŁY MNIE JESZCZE RZĄDY MIŁOŚCI .
;)

Na Konferencji prasowej pytany o Nicka, Tusk powiedział co będzie dalej. „słowa pozostawiają konsekwencje praktyczne” „zostawiają ślady w umysłach ludzi”. I, że z tego jak to widzieliśmy w ostatnich dniach może wydarzyć się „prędzej czy później TRAGEDIA”.
Zdaniem Artura Dębskiego(RP), "Macierewicz, ONR i inne prawicowe bojówki, przy skandalicznej bezczynności strony rządowej, sieją nienawiść i zbiorą plony w postaci jakiejś wielkiej TRAGEDII". - Czas powstrzymać faszyzm – stwierdził rozmowie z Onetem.
Czyli mówienie prawdy o Tusku i wyciąganie z tego wniosków = terroryzm. A żeby władza nie była gołosłowna, to oni naprawdę zdobią jakiś zamach, akt terrorystyczny pod fałszywą flagą, w którym będą ofiary. To patent z Rosji, kopiowany na Białorusi i Ukrainie i nie tylko. (Jak to tam było, jest w linkach). Piszę to całkowicie, 100% poważnie. Brunon mógł być tylko balonem próbnym dla przetestowania reakcji społeczeństwa. A za delegalizacją ONR/MW jest 44%. To może wystarczyć. Dziś poszły wnioski do Trybunału Stanu przeciw Ziobrze i Kaczyńskiemu.
Stawiam na 13 grudnia. Bo 16 grudnia 'antyfaszystowski” wiec organizuje wspólnie SLD i Ruch Palikota. Tzn, że coś wiedzą. Wątpię, by do tego czasu Straż Marszu była w stanie na tyle się wzmocnić, by zabezpieczyć się przed każdą prowokacją.

Oni się autentycznie boją naszej bezkompromisowości. Chcą nas spacyfikować. Spiłować nam kły, pościnać pazury i wykastrować. Wpakować w ramy klatki III RP. W konsekwencji zmienić w ciepłe kluchy, za którymi teraz nikt nie pójdzie. A wtedy na wszelki wypadek nas wszystkich załatwią na amen.
Najbardziej boją się, że nasz radykalizm zyska nam zwolenników wśród rozczarowanego nimi elektoratu, stąd ta czarna propaganda.
Zanim ludzie wyjdą na ulicę, to my, blogerzy, komentatorzy, internauci jesteśmy na pierwszej linii. Dlatego wzięli się za Nicka.

http://niepoprawni.pl/blog/2334/teatrzyk-zielona-ges-straszenie-leminga

http://niepoprawni.pl/blog/2334/jak-swiat-sie-zmienil-po-911
http://niepoprawni.pl/blog/2334/jak-zrobic-prowokacje-poradnik-praktyczny
http://niepoprawni.pl/blog/2334/dlaczego-wybuchly-bomby-w-dniepropietrowsku
http://romanzaleski.nowyekran.pl/post/41818,kara-smierci-za-terroryzm-w-minsku-petycja

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Telewizorni nie da się oglądać dłużej, niż 3 sek. Kłamią otwartym tekstem, nie przejmują się nieścisłościami.
Kaczyńskiego puścili na sekundę, nie wiadomo jaka była pełna wypowiedź, bo mówił to z uśmiechem, czyli nie traktował zbyt poważnie.
Myślę, że niezbyt dokładnie znał sprawę.

Nicek - próbują jechać na terroryzmie, oczywiście potrzebny im do tego jest PiS jako terrorysta i mąciciel. Resztę dośpiewają sami...

Pozwolę sobie zacytować:

Nicek.info
moje opinie

Strona wyleciała w powietrze
Opublikowano Listopad 22, 2012
Strona nicek.info wyleciała w kosmos.

Najpierw próby włamania, wreszcie wariacje od zaplecza wordpressa. Koniec.

Spoko, stronkę się odbuduje. Szkoda tylko graficzek.

Można powiedzieć, że mamy pokaz tolerancji w pełnej krasie.

Jutro, albo pojutrze się za to wezmę. Mam tylko prośbę odnośnie zabezpieczenia wordpressa. Ktoś się na tym zna?

Informuję, że nie planuję samobójstwa. Mam wielką chęć do dalszego życia, plany i nie odwiodą mnie od nich żadne złe wieści, po których mógłbym się targnąć bez pomocy osób trzecich, w piątkowy wieczór.

***************************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#309076