jołro-ura-szoł

Obrazek użytkownika sosenkowski
Sport

 czy doczekamy się Flag i Szalików wypełnionych reklamą piwa, wódki tudzież papierosów? czy przetrwają tylko ci kibice, którzy zaakceptują komercyjną reklamę? - próba analizy fałszyzmu zjawiska pt. "Euro 2012"

 

 

tzw."Polska gra"

to nie "Polska gra", ale najemnicy quasi-prywatnej spółki PZPN, zarządzanej przez "resorciaków" lokalnej filii światowego koncernu FIFA, który nic nie robi poza pozami do fotografii... podczas odcinania kuponów i kręcenia lodów ;))) ten skompromitowany balon multimedialny pompowany miliardami przez naiwnych kibiców odcina się też powoli od sensu rozgrywek między-Narodowych - może wkrótce będą mecze Warka vs. CocaCola, albo Shell vs. Gazprom ;)))

niby rząd Polski ma coś do powiedzenia w PZPN, ale w praktyce - w 2008r. FIFA i UEFA poinformowały Ministra Lipca, że "nie uznają ustanowionego przez ministra sportu Tomasza Lipca kuratora w Polskim Związku Piłki Nożnej"oraz "że zawieszony zarząd pozostaje jedynym uznawanym [przez te organizacje] organem władzy w polskim futbolu" - teraz Tomasz Lipiec walczący z korupcją w PZPN  został oskarżony o korupcję - ergo - niedobrze zadzierać z FIFA, a tym samym UEFA :(((

Polskie Dzieci wkręcane TERAZ przez obce korporacje nie wiedzą,
że Barwy Narodowe nie przydadzą im się na nic w euroSSowietach...

 

 

tzw. "ideał kibica"

"poprawni kibice" zapłacą za bilet PZPN średnią krajową, potem kupią kokakolę, popkorn i posiedzą cicho, trąbiąc JEDYNIE na-znak-etatowego-animatora* (zamiast krzyczeć, bo to rzekomo obciach;))) na trąbce kupionej w promocji do piwa walka. jednocześnie (i znowu na-znak) pomachają białą szmatą dodawaną do biletu (ale wypas;)))... białą oczywiście, żeby nikogo nie dyskryminować, bo gdyby machali czarną to znowu pojawiłby się wywiad w BBC z dyżurnym oskarżycielem białych. - aha, i  będą cieszyć z każdego gola, każdej drużyny, bo tak będzie poprawnie ;)))


dyrektorka tego liceum jest lokalna aktywistką PO
i potomkinią działaczy PZPR
- nie dziwi nic ;)))

po namyśle stwierdzam, że te poprawne flagi na meczach, to może raczej będą tęczowe, nie białe... biali będą mniejszością po kolejnej kampanii aborcyjnej  POmarańczowych :(((

* etatowym animatorem imprez sportowych być może:
a/ kupa - idol
b/ szymon - bankowy
c/ certyfikowany absolwent "akademii poprawności" np. po szkoleniach w fundacji owsiaka i zatwierdzony przez szowinistyczne "nigdy więcej"

 

 

tzw. "POlskość":

z powodów czysto komercyjnych - jak mniemam -  AGORAnci oraz ITIoci dali "dyspensę" na czas jołro: teraz, w czasie igrzysk dla mas tzw. "Grupa Żywiec"* nawet do piwa dodaje tubylcom flagę z Barwami Narodowymi... łaskawie ;)))

 
flaga z orłem do hymnu, czyli zapłać za piwo,
patriotyzm masz gratis
...

 * Struktura akcjonariatu sponsora flag "patriotycznych" - "Grupy Żywiec"

1. Brau Union AG 7.005.649 akcji, 61,80% głosów na walnym zgromadzeniu
2. Harbin B.V. 4.105.079 akcji, 36,21% głosów na walnym zgromadzeniu
3. Pozostali 224.726 akcji 1,99% głosów na walnym zgromadzeniu
Łączna ilość wyemitowanych przez Spółkę akcji 11.335.454

 

 

tzw. "pseudo-kibice"

serie kłamstw i podłych insynuacji ze strony AGORAntów oraz ITIotów... kubły łajna i potoki plwocin wylewane na Dziarską Brać Kibolską od lat... a TERAZ NAWET internowanie Liderów Kibolskich i wysyłanie Zadeklarowanych Narodowców do gett pod strażą "pałkarzy"... ta cała nikczemność nie pozwoli wykreować "wspólnoty narodowej" na bazie konsumentów piwa i kokakoli pod przewodnictwem "bezkształtnych ameb ideologicznych"... AGORAntom oraz ITIotom nie uda się w ten niecny sposób stworzyć Tożsamości... co najwyżej, sezonowo i z wielkimi nakładami na kosztowne promocje ulepią syntetyczną protezę na kolejnym pączkującym "nowotworze korporacyjnym" zasilanym z fundacji Adenauera, Batorego albo... szowinistycznej "Nigdy Więcej".


HUTNIK WARSZAWA - Radomiak Radom
zdjęcie udostępnione przez Fanatyków Wisły Puławy

 

ale o co chodzi?

właśnie teraz zwracam uwagę Polaków - oderwijcie się od grilla i obserwujcie: towarzysze aktywiści, euroentuzjaści, pseudo-liberałowie z faszystowską metodyką działania zawłaszczają obszar, na który regularnie plują i załatwiają się np. 11 listopada - w święto Polaków zwyciężających nad internacjonalizmem SDKPiL oraz PPS-Lewicy... toż to Orwell do potęgi absurdu ;)))

z góry zaznaczam, że pisząc to nie muszę się przyłączać do nikogo, by odnaleźć się w przestrzeni publicznej - ja już jestem tu gdzie Polska i Polacy :))) -  to że Tomaszewski także ma rację nie oznacza, że musimy wdziać jednakowe uniformy i zamknąć się razem z nim w obozie koncentracyjnym... odosobnieni aby nie drażnić poprawnych akolitów usiłujących animować sferę debaty publicznej na forach i portalach :P

 

dlatego właśnie:KIBOLE - piszcie o tych wątpliwościach wszędzie!!! - pokonajcie SSowiecką i masonistyczną bestie jej własną bronią ;)))

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

przeciez tych flag nikt nie bedzie wyrzucal i chociaz nie sa takie jakie bysmy sobie zyczyli to niewatpliwie na 11 listopada bedzie jak znalazl.przyszedl mi do glowy pomysl zeby tez podobne wyprodukowac na Boze Cialo ,ktore coraz mniej jest kolorowe.moze ktos zmyslny i aktywny z mocami przerobowymi wyprodukowal by na tle flagi twarz Crystusa czy jakies symbole katolickie ,zeby na przyszly rok wywiesic na balkonie.mysle ze wiele osob by to kupilo

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#262993

z paragrafu o "znieważanie symboli państwowych"...
http://prawo-karne.wieszjak.pl/ciekawostki/286832,Co-grozi-za-zniewazenie-flagi.html
___________________________
jam... z tego, co mnie boli

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#263246