wszystko przez cyklistów

Obrazek użytkownika sosenkowski
Kraj
w Puławach już prawie udało się sprowadzić STRASZNĄ TRAGEDIĘ na drodze do "winy cyklistów":
http://www.mmpulawy.pl/artykul/parafianka-tragiczny-wypadek-dwoch-busow-4-osoby-nie-zyja
 
a przecież z doniesień policji wynika, że na drodze krajowej nr 17 na trasie z Warszawy do Lublina w Volkswagenie Transporterze trzy osoby zginęły na miejscu, ponieważ miał on tylko tylko dwa przednie siedzenia, więc reszta pasażerów siedziała na prowizorycznych krzesełkach...
najwyraźniej dzieje się tak, jak już w maju br. przewidywałem - bez PRZEDSIĘBIORSTW PAŃSTWOWYCH z MISJĄ CYWILIZACYJNĄ nasze wynędzniałe społeczeństwo pozostawione samemu sobie BĘDZIE ulegać POdobnym MASAKROM, na skutek PROWIZORKI:
http://www.mmpulawy.pl/artykul/pks-pulawy-likwiduje-kursy-z-lublina-przez-naleczow-i-kazimierz#comment-392062

niestety - wówczas jako Polskiego Narodowca oskarżano mnie na lokalnym portalu społecznościowym o "hitleryzm" i niemal rzekomą chęć unicestwienia Polaków tylko dlatego, że sugerowałem ucywilizowanie komunikacji na prowincji... a ja nadal jestem za Polską Faszystowską Komunikacją z Polskim Orzełkiem i Mundurem u funkcjonariuszy, pracujących bez zgubnego pośpiechu oraz żądzy zysku za wszelką cenę! - i to nawet pod presją art. 13 KRP oraz art. 256. § 1 KK (sic!)

 

już nie da się dłużej ukryć, że dzisiaj kondycja PKS nie pozwala realizować misji CYWILIZACYJNEJ, bo jakiś ITIota tudzież AGORAnt uznaje interwencjonizm w infrastrukturę transportową na prowincji za coś gorszego niż... np. reaktywacja Komunistycznej Partii Polski - ZATEM: życzmy wszystkim pseudo-liberałom przegranych wyborów i miłego pobytu na zielonej trawce!!! 

 

PS.

problem infrastruktury transportowej alarmował już w 2010r:

18 ofiar wypadku busa w Nowym Mieście nad Pilicą w X-2010r nie jechało autobusami, bo w ich okolicy po prostu nie ma linii autobusowych - zostały zlikwidowane jako “nierentowne”.

ofiary, jako bezrobotni chcąc w jakikolwiek sposób zarobić jechali W KUPIE do pracy w pobliskich sadach "u prywaciarzy", którzy nie uznają spóźnień do roboty.
tak właśnie - "lud" orżnięty przez SSowieckie klany i pozostawiony sam sobie obcym "korporacjom"na żer radzi sobie... jakoś-tak-byle-jak - tu przedsiębiorczy kierowca wstawi do swojego busa ławki z desek i tam zawiezie sąsiadów do roboty... ILE WLEZIE i NA KUPIE :( - będzie gnał tędy i owędy, bo policja pije o świecie kawkę na komendzie i wiadomo, że stoją tam gdzie jest bezpiecznie, więc można złapać, a nie tam gdzie każdy sam się ogranicza ze strachu :(
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/wypadek-busa-wszedzie-zmasakrowane-zwloki-ranni-kr_156564.html

Ocena wpisu: 
Brak głosów