WĄSATE BABY Z PRL-u

Obrazek użytkownika Lara
Kraj

No proszę! Wąsate baby z chrustem znów w akcji!
A propos – kiedy ostatnio użyłam sformułowania w stosunku do feministek-komunistek „wąsate baby”, dwie czytelniczki były oburzone. Powtarzam więc raz jeszcze - wszystkie Szczuki, Środy, Czubaszki, Senyszyny i tym podobne będę nazywać wąsatymi babami z chrustem, tak jak Tuska będę nazywać rudym kłamcą z wilczymi oczami, a Bronka nieukiem z facjatą gajowego! Dobieram te fizyczne cechy do poziomu, jaki te osoby prezentują. Mam prawo mieć swoje zdanie o osobach publicznych, które są szkodnikami. Zresztą takie prawo daje mi artykuł 54 Konstytucji RP. No!

Wracając do wąsatych bab. Otóż wąsate baby urządziły sobie manifę, na którą przybyły „dzikie tłumy” w postaci psa z kulawą nogą oraz funkcjonariuszy UB, MO i ZBoWiD. Tylko o co chodziło manifkom, funkcjonariusze nie pamiętali. Może Jaruzel jest kobietą? A może chodziło o hasło – „Kobiety! Zapuszczajcie wąsy jak wujek Stalin”? Albo - czy ministra Mucha goli się co rano? Cholera wie!
W każdym razie manifa feministek-komunistek zwróciła moją uwagę, kiedy zupełnie przypadkiem, znalazłam w necie fotę, którą prezentuję powyżej.
A na focie jakiś stary grzyb, trącący PRL-em, wyraża swoje zdanie, że „pierdoli i nie rodzi”. Hmm, czy temu dziadkowi nie jest czasem potrzebny psychiatra? Może facet ma nieregularny stolec? A co na to doktor Freud?!

Ale to jeszcze nic! Na portalu niezależnej TV znalazłam filmik z manify!
Zobaczcie! Warto poświęcić 14 minut i obejrzeć szczyt głupoty i dewiacji! Tam dopiero zobaczycie wąsate baby!! Same stare stalinowskie komuszki! No bo jak nazwać kiszczakopodobnego dziadka, który z nienawiścią pluje na Kościół? Fan Stalina w czystej postaci! Albo kobiecina z czymś czerwonym na głowie? Przyszła na manifę, nie wie po kiego grzyba i czy ma odcinać pępowinę, czy nie? Hydrozagadka!
Nie koniec jednak idiotyzmów! Oto feministki-komunistki każą małej dziewczynce, przecinać jakieś różowe coś, które nazywają pępowiną! Dziewczynką jest córka Alicji Tysiąc, którą kilka lat temu feministki chciały wyskrobać...

Oglądając filmik ma się wrażenie, że jest się na balu idiotów. Ale cytując klasyka – „ Życie idioty to nie bułka z masłem”. Co widać na załączonym obrazku :D

Tym optymistycznym akcentem kończę i życzę Wam słonecznej niedzieli!

Brak głosów

Komentarze

nie rodzi!
Jakie antypolskie ścierwo zrodziłby ten żydokomunistyczny potomek.
Masz rację trzeba dobierać właściwe im dookreślenia.
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#236547

Zdjęcie - czy to nie jest czasem reprezentant gazety wyborczej? Syf i malaria! Facet powinien nakryć się nogami ze wstydu!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#236555

Ten wiekowy facet z transparentem"pierdolę,nie rodzę" to dziennikarz Gazety Wyborczej, Blumsztein.  Jaka więc gazeta,taki dziennikarz.Jak wynika ze słów użytych na transparencie /i nie tylko/,gazeta promuje wszelkie możliwe dewiacje i walczy ze wszystkim co normalne i zdrowe.Jest największym wrogiem normalności.Tak właśnie wyglądają  CUDAKI z Gazety Wyborczej!

Vote up!
0
Vote down!
0
#236551

 Stowarzyszenie Rycerzy Obrony Mediów - SROM. I to nie sam blumsztajn.

  Był o tym artykuł na naszym portalu.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#236558

 Nie wie, co trzyma, bo.....była 4 tygodnie w Egipcie i zapomniała, co to jest pępowina.Lemingozę u młodych ciężko nam zrozumieć, ale kiedy kobieta w tym wieku dostaje pustogłowia, to nie jest już śmieszne. Ten "eksponat" podobnie do idiotki  z Krakowskiego Przedmieścia.....też nie wie, co w łapach dzierży.

Pozdrawiam.

Vote up!
1
Vote down!
0
#236554

plus młodsze od nich jakieś głupawe pindy!
pzdr
* i tu nie chodzi mi wcale o ich metrykę, o ich wiek.

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#236557

Antysalon ma rację! Na tę chorą manifę przyszli starzy komuniści (co widać nie tylko po zaciekłych facjatach, ale i po wypowiedziach) Żeby dokopać Kościołowi zrobili z siebie debili (albo nimi są od urodzenia). Nie widać tam młodych, normalnych kobiet! A hasło "p..lę nie rodzę" niesie stary dziad. Ktoś pisał, że to dziennikarz GW. Cóż - jaka gazeta taki dziennikarz! :D

pozdrawiam
:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#236757

  Moją uwagę zwróciła kolejność haseł.; a mianowicie - najpierw dostęp do aborcji, a potem....do in vitro.

Jeśli  kobieta, która poddaje się aborcji nie może później zajść w ciążę - niech sama sobie in vitro finansuje, które jest w/g mnie sprawą bardzo dyskusyjną. Nie jestem lekarzem, ale czy przypadkiem ta już masowo występująca niepłodność nie jest skutkiem wcześniej dokonywanych aborcji, lub łykania, jak landrynki środków antykoncepcyjnych?

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#236772

to jest po prostu psychiatryk!

******************************************************
Jeszcze Polska nie zginęła /Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
1
Vote down!
0
#236556

Niemniej tu sprawdza się powiedzonko, że im gorzej, tym lepiej.

Tylko tych dzieci żal - przecież one nie z własnego wyboru się tam znalazły. A kamery utrwaliły ten cyrk...

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

 
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#236561

Dokładnie Aniu! Cyrk! Tyle że cyrk nazywa się Agora...

Vote up!
0
Vote down!
0
#236564

Zgroza, nawet to nieszczęsne dziecko wciągnęli w bagno nienawiści.
Co na to wszystko nasi oswieceni psychologowie?
Czy rozwój emocjonalny dziecka przebiega prawidłowo?

Vote up!
0
Vote down!
0
#236562

Jak tej całej Tysiac postępowy unijny organ przyznał odszkodowanie od Państwa Polskiego (w jakie to ujeto słowa to przekracza moja percepcję - "mam prawo się p... bez jakichkolwiek hamulców"?) i było głośno w mediach szczególnie GWnianych to tak sobie myślałem, że dziecko nie będzie miało zycia - w przedszkolu w szkole na pewno usłyszy "Julka, a matka tak bardzo pragnęła cię wyskrobac, że aż unijne trybunały zaangażowano" - no niestety ludzkie okrucieństwo nie zna garanic ;/

No i mineło pare lat, ludzie juz o sprawie zapomnieli, może Julce się upiekło i nie będzie się musiała leczyc psychiatrycznie ale...

NIEEEE!! mamusia wespół z kolezankami-półgłówkami wymysliły sobie użyc dziecko w tej pępowinowej hucpie - nie mam słów, to odrażajace, szczerze żal mi tego napiętnowanego dziecka... 

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#236663

 Ciekawe, czy Alicja 1000  (tausend) powiedziała swojemu dziecku, że....chciała je zabić. Dzięki temu, że prawo  polskie na to nie zezwala - zarobiła jeszcze na tym wielkie pieniądze oraz ....dalej zbiera POlityczne profity. POdwójny zysk. Kasa w kieszeni i kampania wyborcza do Rady Miasta Warszawy za darmo

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#236727

tak będzie wychowywała córkę, to może być pewna, że za kilkanaście lat znajdzie się w przytułku dla niepełnosprawnych. A jeżeli "ruszy" u nas sprawa eutanazji, to córka też jej to załatwi. Szkoda, że jest za głupia żeby to zrozumieć.

Vote up!
0
Vote down!
0
#236724

Żydokomunistyczne badziewie, parchy, czyli żółtki, jak mianowano toto ścierwo w wolnej II Rzeczpospolitej. Czas wrócić to tego mianownictwa, bo u nich nic się nie zmieniło, a oddaje sens i prawdę o tej swołoczy.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Vote up!
0
Vote down!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#236563

Kto je stworzył i skąd wziął model? Dawno nie widziałem czegoś równie głupiego.

Pozdrawiam

HdeS

Vote up!
1
Vote down!
0

HdeS

#236565

Kobita z platformy twierdzi że kobiety w innych krajach mają różne wypasy i że większość kobiet na świecie ma lepiej.
No ona się chyba z rozumem minęła?
Większość kobiet na świecie (w porównaniu z panią z ciężarówki) ma raczej przekichane jak w ruskim czołgu.
Remek.
"Pieniądz jest nerwem wojny"

Vote up!
0
Vote down!
0

Remek

#236569

Odnoszę takie wrażenie że te wszystkie feministki nienawidzą samych siebie i że są wściekłe że ich matki urodziły! Dobrze że mieszkam w małym miasteczku i nie muszę oglądac tej całej zgnilizny.

Vote up!
1
Vote down!
0

jagoda

#236581

Jedna nie wie o co chodzi w hasle które trzyma, a inna nawiedzona walczy o przyszłe pokolenia - ale jakie ? Te wyskrobane ?

Vote up!
0
Vote down!
0
#236591

kto kiedykolwiek miałby ochotę te pokraki zapładniać !
Chyba, że jakiś weterynarz zapładniający krowy i to w opasce na oczach, z klamerką na nosie i za dużą kasę. A i tak potem do końca życia by mu się śniły koszmary.
Pozdrawiam.
contessa

_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#236609

:epic fail:. Tyle jestem w stanie o tym napisać.

Vote up!
0
Vote down!
0
#236643

taką wąsatą babą jest również ,ubecka łamistrajkowa Henia Krzywonos vel Baronowa

Vote up!
0
Vote down!
0
#236667

Stanisława Michalkiewicza tu:   http://www.youtube.com/watch?v=5D_IbSD2nUs

Vote up!
0
Vote down!
0
#236720

Ech, bo ładniej jest krytykować za poglądy, niż za wygląd,
i to niezależnie od opcji politycznej. Artykuły Konstytucji nie mają tu nic do tego. No!

Pozdrawiam wojowniczą Autorkę z sympatią. :-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#236722

Jednak art. 54 ma coś do rzeczy, bo daje mi swobodę wypowiedzi (przynajmniej teoretycznie, bo w praktyce jest bardzo różnie)
Poza tym, sama przyznaj, że te feministki same proszą się o krytykowanie ich wyglądu! Same się oszpecają. Kto normalny robi z siebie babochłopa?

pozdrawiam serdecznie :)

Vote up!
1
Vote down!
0
#236760

Parę lat temu przyznałabym Ci rację, ale ostatnio coś zaczęły dbać o siebie. Choćby taka Kazia S. wygląda o niebo lepiej niż kilka lat temu. Co prawda kiedy otworzy usta, czar pryska, ale póki cicho siedzi...? ;-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#236797

Dzięki za Wasze wypowiedzi pod moim wpisem. Sybilla trafnie stwierdziła, że to psychiatryk. Powiem, że gorzej niż psychiatryk, ponieważ ci ludzie nie są leczeni i chodzą na wolności.

Pozdrawiam wszystkich gorąco i życzę udanego tygodnia
:)

Vote up!
1
Vote down!
0
#236763

No Blumsztajn prawde powiedzial - nie rodzi a PIER...LI.
bo tak mozna powiedziec "pier..li " jak potluczony w mediach.
a nie wiadomo jeszcze ile napier.....lil swoich potomkow.
Oczywiscie , ze nie mogl rodzic - nic nowego nie powiedzial.
Zaden samiec/chlop/mezczyzna nie urodzi - nawet Biedron czy Elton John,w tyl posuwany
wiec to nie jest news.
A feministki i lesbijki - coz dac im skorzystac z prawa do...
sterylizacji
i juz te baby beda mialy dylemat o rodzeniu z glowy i zadne dziecko nie bedzie miec zepsute w glowie lub dziecinstwa one zas beda mogly robiac kariere budowac Polske.

Niech zyje rownosc plci dla feministek !
FEMINISTKI NA TRAKTORY i Maszyny Budowlane!
LESBIJKI ZOSTANCIE MURARZAMI i Spawaczami,
Niech zyje hydraulik Senysyn !
NIech zyje operatorka mlota pneumatycznego Szczuka !
bo wlasciwie dlaczego by nie?

W ostatecznosci jak nie chca rodzic to nie skorzystaja z wielu rzeczy ( macierzynastwo, urlopy wychowawcze itd )
no i niech wtedy robia bez zadnych ulg przyslugujacych kobietom do tych 67 lat....
Tak jak ich guru zaproponowal.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#236777