Dlaczego jestem NIEPOPRAWNY i won mnie z salonu.

Obrazek użytkownika wojcicki
Kraj

Dlaczego jestem NIEPOPRAWNY i won mnie z salonu.

 1. Bardzo mnie interesuje kto z ludzi dzisiejszych elit był agentem SB i jest teraz kryty oraz wyśmienicie urządzony i dlaczego tak jest?
 2. Chcę wiedzieć kto w co sika, bowiem nieśmiało podejrzewam, że kierowanie strumieniem własnej uryny ma pewien związek z kierowaniem własnym życiem.
 3. Bardzo cenię pracę historyków Instytutu Pamięci Narodowej i uważam ją za nader pożyteczną dla moralnej kondycji społeczeństwa (“Tylko prawda jest ciekawa” – Józef Mackiewicz).
 4. Uważam Adama Michnika za autentycznego polskiego patriotę, ale jednocześnie za człowieka skrajnie zadufanego, zadufanego do utraty przytomności intelektualnej i w rezultacie działającego na szkodę interesu publicznego. (zadanie domowe: czy każdy polski patriota był mądry, a każdy sprzedawczyk głupi? – osobiście wątpię).
 5. Sądzę, że “orientacja seksualna” jest kategorią irracjonalną. Istnieje norma i odchylenie od normy. Jeśli nie byłoby norm i odchyleń od nich nie potrzebowalibyśmy psychoterapeutów. A jednak potrzebujemy. Norma: “widelec służy do jedzenia”, ale widelec może także służyć wydłubywaniu czyichś oczu, ale to jest już – mam nadzieję – odchylenie od normy. Dopiero przy takim postawieniu kwestii czeka nas prawdziwy egzamin z tolerancji.
 6. Jestem zdecydowanie przeciwko karze śmierci, aborcji na życzenie, eutanazji, “małżeństwom” homoseksualnym, adopcji dzieci przez pary homoseksualne. I nie mieszam do tego argumentów religijnych – żeby było jasne.
 7. Jestem za “rządami prawa w republice”, a nie za ukształtowanym w Polsce systemem oligarchiczno-korupcyjnym.
 8. Jestem przeciwko rządom eurokracji, a więc głosuję za zdecydowanym zdemokratyzowaniem Unii Europejskiej.
 9. Uważam, że nie ma historii politycznej bez racjonalnego, a więc uzasadnionego (udokumentowanego) zastosowania teorii spiskowej. Patrz>conspiracy=zmowa, spisek, porozumienie w celu osiągnięcia celu (niekoniecznie chwalebnego). Zarzut polityczny wobec jakichkolwiek przeciwników, że stosują w interpretacji wydarzeń “teorię spiskową” jest z gruntu nieracjonalny i nieuczciwy.
 10. Lubię Izabelę Sierakowską i Joannę Senyszyn, gdyż owe panie nie obcyndalają się, tylko walą równo. W związku z czym doskonale wiadomo o co im chodzi i jakie mają poglądy. Mają tzw. “jaja” w przeciwieństwie do wielu moich niespełnionych sympatii z obozu przeciwnego, którzy mętnie zeznają, bo na więcej im dyscyplina partyjna (i prezes) nie pozwala. Nie mogę wszak głosować na bredzącego bałwana, tylko dlatego, że uważa, iż jest konserwatystą i reprezentuje szlachetne wartości. I to jest dla mnie, jako wyborcy prawdziwy pasztet.
 11. Powyższy dekalog “niepoprawnego” ulegnie licznym (a może nie?) uzupełnieniom w miarę “kartezjańskiej” przemiany rozjaśniania mojego umysłu, która jest w toku (ale nie wiadomo, czy dojdzie do szczęśliwego końca, bo kto to wie?).
 12. I na tymczasowym końcu wyliczanki, proszę o komentatorskie uzupełnienia.
Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

masz pan przechlapane. Po pierwsze: jaki patriota z Michnika? Chyba waść kpisz, pewnie taki sam jak z drogiego Bronisława. Po drugie: tzw. orientacje seksualne są sprawą prywatną, a jak robisz pan z tego sprawę publiczną to już czas na leczenie, bo TO się leczy. Po trzecie: Senyszyn i ta druga to w/g mnie dobrze posrane komunistyczne wariatki.
A tak swoja drogą, to jakiś pan niepoprawny? Chyba raczej zbyt po linii gaduły wrednej.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#19527

Owszem, Michnik jest patriotą, ale w swoim własnym bardzo specyficznym rozumieniu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#19550

Na przykłąd Kuroń opowiadał, że jego ojciec był... "patriotą PPS-u" - oto specyficzne rozumienie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#19592

Ale przepraszam, Michnik to wg. Ciebie patriota, ale jakiego kraju ? Bo polski patriota to to na pewno nie jest.
Jezeli "walenie rowno" jest dla Ciebie wyznacznikiem wartosci politycznej, bez wzgledu na to co sie "wali rowno" i czy to ma sens, to w takim razie Doda ma u Ciebie wielkie szanse na czolowe stanowiska w panstwie. Niestety, stwierdzam ze smutkiem, przy obecnym skretynieniu spoleczenstwa wylansowanie przez media Dody na premiera byloby opcja calkiem prawdopodobna. Oczywiscie gabinet rady ministrow skladalby sie z uczestnikow kolejnych edycji Big Brother'a, co to "walic rowno" potrafia jak nikt inny.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#19544

"(zadanie domowe: czy każdy polski patriota był mądry, a każdy sprzedawczyk głupi? – osobiście wątpię)".

A co ma piernik do wiatraka?!

Niepoprawni chyba dziś na mnie się uwzięli; że ja tu będę czytać o patriotyzmie Michnika i miłości do Sierakowskiej tudzież Senyszyn, to tego w żaden sposób nie mogłam sobie wyobrazić.

Przyznaj się Pan; To prowokacja?? 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Katarzyna

#19553

No, teraz będę obrywał z dwóch stron barykady, gdyż Czytelnikom nie chce się czytać zdań w całości, a czytają jedynie (a raczej zapamiętują) tę część zdania, która ich boli, a pozostała część ulega natychmiastowemu wyparciu.
To ja skrócę do owych części wypartych - napisałem, że Michnik to szkodnik publiczny, natomiast nie napisałem, że w jakimkolwiek stopniu popieram poglądy Sierakowskiej i Senyszyn. Tak, czy nie? No, to po co się załamywać? Wszystko jest w porządku. Oglądam rzecz z każdej strony, a poza tym mam osobiste przeżycia, związane np. z Michnikiem i procesem po-marcowym (luty-marzec 1969), o których napiszę kiedyś szerzej. Jestem tylko niepoprawny, a chyba nie niepoprawny-niepoprawny. Ufff. Jak ciężko.

Piotr W.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#19555

1.Z podpisem i pokwitowaniem odbioru kasy, czy może być -bez? Bo pamiętasz, kto pierwszy "wizytował" teczkarnię?
2.Nie mogę mieć zdania.
3.OK
4.Zapewniam Cię, że nie masz racji, ale też tak kiedyś myślałam.Michnik całym sercem, całym jestestwem jest po stronie wręcz przeciwnej, a Polskę traktuje instrumentalnie.
5.Zgadza się.
6.Oczywista oczywistość.
7.j.w.
8.J.w.
9.Czyli "cel uświęca środki"? Nie zgadzam się, choć bywają sytuacje, wymagające dyplomacji, nawet w stosunku do wyborców.Imperium rzymskie funkcjonowało przy otwartej kurtynie - do czasu cezarów.
Ateny właściwie też: reformy Klejstenosa sprawiły, że każdy obywatel, bez względu na staus, miał równe prawa polityczne.No, z wyjątkiem wyboru Areopagu, ale tu już trzeba było mysleć, a plebs j e d n a k miał od tego odchyłki, nie mówiąc juz o kaprysach.Ateńczycy nie znosili, kiedy jakaś głowa zbyt długo "wystawała nad żywopłot" - w każdym razie w czasie pokoju.I dotyczyło to przecież także głow zaiste bohaterskich.

10.Tego zupełnie nie rozumiem: Sierakowska to dama ( pominąwszy już sprawę tytułów, pochodzenia, etc),która oddała bez żalu Polsce to, o co mogła się z Polską żreć, dla samej zasady.
Senyszyn to "potorocze", dno intelektualne i kompletna idiotka.
Pojmuję sprawę wspólnego wzoru (bezkompromisowości wypowiedzi), natomiast nigdy nie odważyłabym się w ogóle zestawiać tych dwu postaci. Za Sierakowską stoją czyny, za Senyszyn - bezdenna głupota.Biedni studenci...
A głosuję na program, nie - na osoby.

11.Pozostaje nadzieja na przewartościowanie CZĘŚCI powyższego credo.

12.Zrobione

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mona

#19556

Mono, dziękuję za właśnie taką odpowiedź. Po takiej odpowiedzi aż chce się myśleć o ewentualnym przewartościowywaniu tego katalogu. Szczerze mówiąc mimo, żem niemłody, to pierwszy raz w życiu dokonałem próby ujęcia w programowych punktach tego, co politycznie, ideowo i społecznie jest dla mnie ważne. Jak przy każdym pierwszym razie poszło mi to pewnie kostropato i niekompletnie.
Ale jest to moment dla mnie nader istotny - formułowania postawy (przynajmniej w sensie intelektualnym) w sposób w miarę możliwości kompletny i przemyślany. Kiedyś trzeba zacząć, a zacząłem późno. Muszę ten proces ustalania własnej formacji doprowadzić do końca.
Stąd ten wpis. Jest on w rzeczywistości prośbą o skonfrontowanie z innymi, o radę, o reakcję pomocną we własnym konstruowaniu ideowego formatu osobistego.
Tak to wygląda.

Piotr W.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#19565

"No, teraz będę obrywał z dwóch stron barykady, gdyż Czytelnikom nie chce się czytać zdań w całości, a czytają jedynie (a raczej zapamiętują) tę część zdania, która ich boli, a pozostała część ulega natychmiastowemu wyparciu."

No przeciez nie bede Cie krytykowal za to z czym sie z Toba zgadzam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#19568

dziękuję za wizytę i zapraszam do lektury:
http://www.plezantropia.fora.pl/b-okiem-jastrzebia-b,92/opowiesc-o-martusi-czesc-1,3777.html

http://www.plezantropia.fora.pl/b-mikroteksty-b,151/

pozdrawiam wiosennie

Niektórzy mają otwartą głowę tylko podczas trepanacji czaszki.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

nieważne, co mówisz. Ważne, co robisz.

#19570

Zwykle czytam zanim napiszę komentarz.;))
I dobrze zrozumiałam wszystkie punkty, nie ma obaw.
 
Sam fakt, że "lubi" Pan Senyszyn i Sierakowską, bo "walą prosto i równo" i to nazywa Pan poglądami, nadal załamuje mnie.
 
To, że zdarzają się niby konserwatyści i do tego "głupie bałwany" nie zmienia faktu, że obie baby (paniami ich nie nazwę) taką samą rolę pełnią w swojej partii i bardzo pragną być palikotami. Jeśli zważy się, że Senyszyn ma czy miała do czynienia ze studentami, to naprawdę można się załamać.
 
Co do Michnika to powiem krótko; widać jednak urok GW jeszcze nie całkiem zszedł z Pana, bo sam termin - patriota użyty w stosunku do Michnika po prostu załamuje. Patriotą mieni się też Jaruzelski i Kiszczak ;( A Michnik z tego grona i nic, żadne sentymenty tu nie pomogą.
 
Co najwyżej mogę go nazwać robaczywką podrzuconą opozycji. Ale i opozycja przecież nie byłą jednolita i nie wszyscy byli patriotami.
 
Siebie też zaliczam do niepoprawnych, ale chyba inaczej to rozumiemy.
 
Nad punktem 6 nie będę się już pastwić, bo w końcu nie mają większego znaczenia motywy sprzeciwu. W moim przypadku też zaczynałam swój sprzeciw wobec kary śmierci, eutanazji, aborcji czy wplątywaniu pojęcia małżeństwa, rodziny w pedalstwo od argumentów czysto świeckich. Nie pytam kto z kim śpi i do czego służy mu tyłek, ale jak póbuje mi z tego zrobić politykę, to staję się bardzo agresywna. ;)
Nie rozumiem jednak, dlaczego moje wzmocnienie poglądów przez wiarę i przynależność do mojego Kościoła może być złe. A tak odczytałam zastrzeżenie: "I nie mieszam do tego argumentów religijnych żeby było jasne".
Jednak mimo "załamki ;)" sam fakt podjęcia próby zdefiniowania "niepoprawności" bardzo mi się podoba i właśnie dumam sobie od wczesnego rana, co dla mnie ten termin oznacza. Sądzę, że powinniśmy przedłużyć tę debatę, może być ciekawie.;)
 
Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Katarzyna

#19576

Jak najbardziej warto przedłużyć tę rozmowę, bowiem zawsze warto określić "pro bono sua" formacyjną tożsamość. Wtedy widać wszelkie różnice i wspólne punkty odniesienia. To bardzo wzmacnia wewnętrznie, a może też zewnętrznie (myślę o ewentualnej aktywności ludzi o skrystalizowanych poglądach i wynikającej z nich postawie).
Zastrzeżenie o pozostawieniu na boku argumentów religijnych przyjmuję zawsze rozmawiając o tych problemach, bowiem chcę też oddziaływać na ludzi religijnie obojętnych, a przyjmujących do wiadomości tzw argumenty ogólno-humanistyczne, cokolwiek by to dla nich znaczyło. Atmosfera dojmującej poprawności politycznej stwarza presję, pod którą uginają się ludzie, uważający, iż znakomicie jest pleść o wstrętnym klerykalizmie i katolickim fundamentalizmie, który gnębi np biednych artystów, mających ochotę zawiesić na Krzyżu to i owo. Wspomniane zastrzeżenie naprawdę (sprawdzałem to) pozwala mi znacznie łatwiej do nich trafić - co najmniej zaczynają mnie słuchać, a to już dużo (nie wyjeżdżają natomiast Giertychem czy ks. Rydzykiem, jako wyznaczającymi moją - fuj - wsteczną postawę. A jak już słuchają, to w zasadzie mam ich w garści, bo bywam nader wymowny.

Piotr W.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#19577

u mnie tez masz przechlapane
Senyszyn z "jajami" ?!
juz nie wspomne Michnika

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

dobra kobieta

#19596

Autora rozumiem. Senyszyny i inne mutanty bardzo medialne, tak jak Palikot, czy tego chcemy czy nie. Pokażcie mi kogoś z naszej drużyny równie skutecznego w parciu na szkło i bezkompromisowości.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#19598

O tototo, o to właśnie chodzi. Z buzi mi to wyjąłeś. Pozdrawiam

Piotr W.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#19603

tez masz przechlapane :)
toz ta kobieta jest gwaltem na wszystkie zmysly!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

dobra kobieta

#19606

Jeżeli mówimy o prawicy, to czy np. taki JKM nie jest medialny? A Cejrowski?

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#19614

... patriotą to on z pewnością nie jest, a co dopiero autentycznym.

Sam kiedyś na skurwiela się nabrałem, ale Ty miałeś na to dodatkowe 20 lat. Pora przejrzeć na oczki.

Pzdrwm

triarius
- - - - - - - - - - - - - - - -
Liberalizm to lewactwo sklepikarzy (i alibi aferzystów).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

http://bez-owijania.blogspot.com/ - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#19600

Trzeba było tak od razu. Myślałam, ze to tylko odsłonięcie kawałka swojej duszy politycznej, skoro mamy przekonywać nieprzekonanych, to wszystko gra. ;)

Zwykle zaczynamy taką rozmowę;

Nie znoszę Rydzyka, ale...

Kościół przezywa kryzys, ale...

Proszę to potraktować z przymrużeniem oka.;)

W sprawie niepoprawności, jak ja ją rozumiem, na pewno się odezwę. ;)
Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Katarzyna

#19610

Dlaczego nie lubisz ojca Rydzyka.Masz jakies argumenty?Uwazam ludzi ktorzy Go nie lubia za malo inteligentnych.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pat

#19611

Prosiłam o przymrużenie oka ;) Mój komentarz należy czytać z tym, co mi odpowiedział AUTOR NOTKI! Re: Panie Piotrze

CO DO O. RYDZYKA - Nie to że go nie lubię, ja Go PODZIWIAM. Gdybyśmy choć w części umieli tak realizować nasze zamierzenia, plany, cele, dziś Polska, przynajmniej ta samorządowa, wyglądałaby inaczej.

Denerwuje mnie swoim gadulstwem, wkurzają mnie baby, które przez 15 min pozdrawiają Ojca Dyrektora, ale to nie ma żadnego znaczenia dla oceny Jego pracy i umiejętności. To RM uratowało ostatecznie Polskę, kiedy już nawet na wizyty JPII nie czekaliśmy. Pamiętasz Jego homilię w w Kaliszu, nomen omen 4 czerwca 1997 r.?
http://www.info.kalisz.pl/pope/index.htm
Warto ją wciąż czytać i przypominać, cytować. A to właśnie robi RM. To RM wciąż przypomina "W nurcie nauczania Jana Pawła II".
Mogę jeszcze tak długo. Chcesz?;)

To jak? Zyskała trochę moja inteligencja czy nie? ;))

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Katarzyna

#19619

Jeśli chciał Pan wywołać żywiołową dyskusję i wzbudzić emocje to udało się to Panu.:)

Nazwisko Adama Michnika budzi bardzo negatywne skojarzenia w całej prawicowej blogosferze. To co piszą "niepoprawni" to i tak bardzo łagodna "recenzja" Adama Michnika po 1989 roku.

Proszę pamiętać, że ostatnie 20 lat zostało stracone, poprzez walkę GW-czej z polskim ciemnogrodem. Adam Michnik zobaczył "ludzi honoru" w mordercach, w tym samym czasie ludzi z byłej opozycji byli piętnowani i wyśmiewani. Często ludzie z przed-okrągłostołowej "Solidarności", którzy stracili zdrowie w więzieniach, zostali sportretowani na łamach GW- czej jako prymitywni antysemici i szaleńcy. Ludzie z byłej PZPR, okazali się "fachowcami" i "politykami", których trudno było zastąpić.
Niestety to, że IIIRP wygląda tak jak wygląda, to "zasługa" Adama Michnika, GW-czej i salonu warszawki i krakówka.
Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#19612

1. Ilu z autorów blogów na Niepoprawni pisze je całkowicie służbowo, w celu skanalizowania pewnych ruchów, sugerowania rozwiązań
2. Ilu odpowiadających jest tutaj służbowo w celu ewidencji i sklasyfokowania pozostałych użytkowników

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#19623

Panie kolego, nie bardzo rozumiem co tu próbujesz insynuować...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#19624

mnie to też zastanawia. Może BeeSee podchodzi do tego w taki sposób, że każdy kto nie przepada za PiS i Kaczyńskimi (albo nie ma do tychże bałwochwalczego stosunku) to nasłany tutaj agent w celu siania zamętu...

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#19626

Nie podchodzę dd PIS inaczej jak do partii, której celem jest uzyskanie i utrzymanie władzy, po to, by realizować swój program, który w sposób mniej lub bardziej otwarty i jawny głoszą. Nie mam złudzeń po prostu. Jak już było wiele razy ćwiczone, jedną z metod rozprawiania się z "elementem" nieprawomyślnym, było założenie lub przejęcie kierownictwa w organizacji jak najbardziej kontra, po to, by przyciągnąć podobnie myślących, założyć im kartotekę, śledzić i w przypadku jakiś trudności wiedzieć gdzie szukać lub kogo zamknąć. W drugą stronę to też działa, można wyszukać osoby podobnie myślące, popularność i wydźwięk jest ważny. Po prostu mam tego świadomość, iż każda działalność jest obserwowana, niektóre mogą być wykorzystywane a część inspirowana. I to wszsystko. Co do partii to nie ma tutaj żadnego znaczenia. Przepraszam też autora tego bloga, że tutaj to piszę, moje uwagi są bardzo ogólne i wywołane tylko postawionymi pytaniami i niczym innym.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#19628

[quote="BeeSee"]Jak już było wiele razy ćwiczone, jedną z metod rozprawiania się z "elementem" nieprawomyślnym, było założenie lub przejęcie kierownictwa w organizacji jak najbardziej kontra, po to, by przyciągnąć podobnie myślących, założyć im kartotekę, śledzić i w przypadku jakiś trudności wiedzieć gdzie szukać lub kogo zamknąć.[/quote]

Ależ to klasyczny tryk. Z tego to powodu straciłem swoją młodzieńczą sympatię do UPR i JKM-a. Po prostu w pewnym momencie zacząłem się zastanawiać, czy Janusz Korwin-Mikke to agent czy też osobnik niezrównoważony lubiący wygłaszać kontrowersyjne tezy, czerpiący również z tego satysfakcję. Tak samo zdziwiła mnie jego (jak również StM-a) polityczna indolencja. Założyli partię z bardzo dobrym programem, którą następnie pogrzebali. Pytanie, jak to się stało? Dlaczego też z reguły uaktywniają się przed wyborami?

[quote="BeeSee"]Po prostu mam tego świadomość, iż każda działalność jest obserwowana, niektóre mogą być wykorzystywane a część inspirowana. I to wszsystko.[/quote]

Wiadomo, że portal, na którym pisze szeroko pojęta prawica wywołuje zainteresowanie pewnych kręgów. To sól w oku lewizny, która chciałaby mieć informacyjny monopol.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#19632

Czy jesteś tutaj służbowo, żeby zniechęcić blogerów do tego portalu?
Przecież jedynym miejscem, gdzie można wypowiadać swoje poglądy to blogosfera.
Nie podoba mi się takie rzucanie podejrzeń i insynuacji, osoby, które tu piszą są tu aby wyrazić swoje opinie. Piszemy tutaj, bo uważamy, że salon24 skanalizował prawicową blogosferę. Tutaj, na niepoprawnych, mamy wolność wypowiedzi i społeczność, która sobie ufa.

Są inne portale prawicowe, czy tam też działają agenci? Jak rozpoznać agenta panie "beesee", czy są jakieś wytyczne w tej materii?
Ręce mi opadają...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#19660

wyliczance maja byc reprezentatywne dla pogladow Niepoprawnych, to tu szkoda wogole zagladac.
Salon24 wyglada juz jak Zolnierz Wolnosci z okresu stanu wojennego, teraz Niepoprawni przybieraja powoli szate Trybuny Ludu...
Czas szukac czegos nowego.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

arka

#19627

Czytanie ze zrozumieniem to widzę bardzo rzadka umiejętność.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#19629

wszystko inne rozumiem doskonale.
A slogan o czytaniu ze zrozumieniem zachowaj sobie dla swojego starszego rodzenstwa.
Moze im tym zaimponujesz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

arka

#19633

Już mi dwa razy podpadłeś, nie wiem kim jesteś, ale uważam że jesteś zwykłym podżegaczem i rozwalaczem.

http://www.jareccy.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

" Upupa Epops ".

#19636

Już mi dwa razy podpadłeś, nie wiem kim jesteś, ale uważam że jesteś zwykłym podżegaczem i rozwalaczem.

http://www.jareccy.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

" Upupa Epops ".

#19635

bo juz dwa razy Pani podpadlem....
Moze i podpadlem, choc nigdy Pani nie zaczepialem na tym forum.
Zrobilem jedynie kiedys mala probe, chcac poznac Pani stosunek do pieczeniarza pod tytulem Leski, bo od wyniku tego uzaleznilem moj kontakt z Pani pisaniem.
Wynik wypadl negatywnie i nigdy wiecej nie czytalem rzeczy przez Pania pisanych.
Jak wiec moglem podpasc dwa razy?
Ja nawet nie skomentowalem Pani odpowiedzi wtedy.
Napisalem jedynie, ze teraz juz wiem.
Skad zatem Pani negatywna o mnie opinia ?
Bog raczy wiedziec...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

arka

#19646

raz u Piotra, znaczy tu, nie wiem co cierpisz do Leskiego, ale to nie moja sprawa.
A jeżeli masz jakieś argumenty przecie niemu, to czemu ich nie ujawniasz, bo wyglądasz mi na gościa, co by chętnie wszystkich w piach wgniótł.

" Upupa Epops ".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

" Upupa Epops ".

#19653

[quote]A slogan o czytaniu ze zrozumieniem zachowaj sobie dla swojego starszego rodzenstwa.[/quote]

Lubie jak ludzie z braku argumentów sięgają po wytykanie mi młodego wieku.

 PS. Jestem jedynakiem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#19638

Załozyłem, ze jestes młodym smykiem, bo ten argument o czytaniu jest w uzyciu przez pryszczatych łebkow, zeby pokazac innym, jacy to oni rozumni, no i jak widac trafiłem w ciemno.
To wszystko.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

arka

#19659

ja też się z pewnymi rzeczami nie zgadzam - stosunek do kary śmierci (winna być wykonywana na tych, którzy dopuścili się najcięższych zbrodni) oraz do Senyszynowej i jej podobnym indywiduom (dla mnie to głupie baby, które w jakimś obwoźnym cyrku winny występować). A Ty robisz z tego nie wiadomo, jaką aferę.

Chyba, że zakładasz, że ludzie mają mieć identyczne poglądy i jak tutaj wszyscy jesteśmy na forum, to mamy się klepać po plecach, jacy to fajni jesteśmy. Jeżeli każdą osobistą ekstrawagancję jesteś w stanie się obrazić, to radzę zrewidować poglądy, a następnie zapisać się do jakiegoś LSD czy innej Polskiej Partii Pracy. Tam to można się brandzlować do woli, jakim to się jest wspaniałym, bo ma się poglądy takie jak dziesiątki innych.

To, że Szambo24 zlewaczało, to temat na całą wielką dyskusję. Ale pisanie o tym, że Niepoprawni zaczynają przypominać Trybunę Ludu, jest co najmniej niesmaczne. A bazowanie na jednej wypowiedzi, żeby budować obraz całego portalu, to bardzo gruba generalizacja.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#19640

Ma prawo swobodnej wypowiedzi i Wójcicki i Arka.
Rozumiem Arkę. Ma inną wizję niepoprawności. Ale jeśli kogoś za poglądy i opinie lub uwagi mamy banować to ja protestuję!
Z Wójcickim się w 3 punktach różnię.

PS.Do agentów, nie macie tu nic do roboty, znaczy : tym razem Wam się nie uda.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#19644

Chodzi o to, ze wojcicki stosuje podobna metode mieszania w umyslach, jaka stosuje jego ukochana Gazeta Wyborcza.
Piszac swoje credo wsrod rzeczy, z ktorymi nie mozna sie nie zgodzic, bo sa oczywiste, przemyca sprawy, ktore na Niepoprawni.pl pasuja jak piesc do oka.
I za to wszystko razem spodziewa sie akceptacji.
Przyklady? Prosze bardzo.
Czy IPN nie wystawil Walesie swiadectwa niewinnosci ?
Wystawil.
Nalezy to cenic ?
No wlasnie. Wiec moze troche scislej o co chodzi, zanim zaklepiemy ten poglad.
Michnik patriota ?
Wolne zarty.
Senyszyn i ta druga ?
Szkoda mowic.
Aborcja na zyczenie?
A co z aborcja wogole, ha?
Demokracja w UE ?
Mamy demokracje w Polsce i co ???
Czy system oligarchiczno-korupcyjny przy pelnej demokracji takiej jak w Polsce nie obejmie UE ?
Demokracja nie jest rozwiazanie. Ale moze byc pretekstem do robienia co sie komu podoba.
Przeciez demokracja !
A plebs oglupic wcale nie jest trudno.

No, moze wystarczy przykladow.

To sa moje powody, dlaczego Niepoprawni zaczynaja mi wygladac zupelnie poprawnie.
Politycznie poprawnie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

arka

#19649

a może moje poglądy są Ci bliższe? Jestem niepoprawny.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#19650

uważam, że nie ma potrzeby publikacji takich deklaracji. Jak się przychodzi do niepoprawnych, to powinno się wiedzieć, dlaczego jest się niepoprawnym i dlaczego nie pasuje się do salonu. Pisanie oczywistych oczywistości nie ma sensu tak samo, jak pytanie się farbowanej blondynki, czy jest farbowaną blondynką.

[quote]Michnik patriota [/quote]

Z naszego punktu widzenia to antypatriota i sprzedajna świnia, ale z punktu widzenia państw ościennych oraz Izraela to on wart jest tyle złota, ile sam waży.

[quote]Senyszyn i ta druga ?[/quote]

Dla mnie Senyszyn to głupie babsko i co tu dużo gadać. Niby profesor ekonomii, a Korwin przerobił ją na mielonkę w debacie telewizyjnej.

[quote]Aborcja na zyczenie?[/quote]

Ale Wójcicki napisał wyżej, że aborcja na życzenie powinna być zakazana. Tylko dziwię się jego sympatii do tej tępego babsztyla, co wygląda jak zad zza krzaka.

[quote]Demokracja w UE ?
Mamy demokracje w Polsce i co ???
Czy system oligarchiczno-korupcyjny przy pelnej demokracji takiej jak w Polsce nie obejmie UE ?
Demokracja nie jest rozwiazanie. Ale moze byc pretekstem do robienia co sie komu podoba.
Przeciez demokracja !
A plebs oglupic wcale nie jest trudno.[/quote]

System oligarchiczno-korupcyjny jest w demokracji normalką. Po prostu państwo się rozrasta, bo musi zaspokajać potrzeby różnych mniejszości będących grupami nacisku. W wyniku tego generuje się przerośnięty aparat biurokratyczny. Jeżeli ten istnieje, to szybko pojawia się korupcja.

Ja też uważam, że demokracja nie jest rozwiązaniem. W dodatku w historii - jak się weźmie całość dziejów - to były tylko krótkie epizody. Taką dziejową normą to jest autorytaryzm.

[quote]To sa moje powody, dlaczego Niepoprawni zaczynaja mi wygladac zupelnie poprawnie.
Politycznie poprawnie.[/quote]

Myślę, że nasi ideologiczni przeciwnicy potraktowaliby Niepoprawnych jak kocioł, gdzie największe skrajności się prezentują.

Co więcej, ja tam jestem bardzo mocno niepoprawny i pod tym względem raczej nie mam sobie nic do zarzucenia.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#19652

Ad. 4 Michniki są patriotami tej Polski w której czują się dobrze, czyli że autor sobie zaprzecza ponieważ jednocześnie twierdzi że ta Polska mu przeszkadza np. punkty 1,2.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#19642

No to odpowiedziałem
http://niepoprawni.pl/blog/54/moje-101-drogowskazow-na-niepoprawnosc

Pozdrawiam niepoprawnych

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#19643

z tym Michnikiem to pojechałes po bandzie.

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#19647